Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polacy którym nie wyszło za granicą zaśmiecają forum?

Polecane posty

Gość gość

Wszyscy wiemy że to jest jedna osoba (góra 2, 3) którym z powodu braku umiejętności językowych i wykształcenia nie wyszło za granicą i musieli wracać do Polski na którą narzekali (i najpewniej nadal narzekaja). Dla mnie ta właśnie mentalność to był jeden z głównych powodów wyjazdu, nie jechałem za pieniedzmi. Mi się w miarę układa i z tego powodu udzielam się na forum bo celem tego jest pomaganie ludziom którzy chcą wyemigrowac albo są w tym nowi i szukają porad. Ą tutaj żółć żółć i jeszcze raz żółć i zazdrość. Pytanie: czy ktoś zna inne sensowne forum, gdyż to jest już stracona sprawa. Nic tego nie uratuje. Dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tobie nie wyszlo w PL i placzesz jak to ci zle tam bylo. To tylko wylacznie twoja wina ze zamiast sie uczyc na czworkach i piatkach to miales dwóje i tróje i musiales spiertolic na zmywak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie taka mentalność jak w tych wiejskich komentarzach mnie skłoniła do postawienia Polski za soba. Na świecie jest tego o wiele mniej, ludzie są tolerancyjni o życzliwi w stosunku do siebie. W Polsce nawet jak już ktoś wrócił z emigracji bo mu nie wyszło czuje potrzebe odwiedzania i zaśmiecania forum. Zazdrość, zawiść, malomieszczanstwo- jak głupi komentarz powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechali tylko nieudacznicy co w PL sie nie uczyli. Typowe dla polaczka to uciec jak szczur gdzie indziej na gotowe. Nie widzialem tylu anglikow w PL co polaczkow w uk. W PL pensja przecietna teraz to 4000zł jak ktos sie uczył a nie zbijał baki na wyzszej szkole lansu i baunsu. Zaden z moich znajomych nie zarabia mniej a zycie trzykrotnie tansze niz w uk. I mieszkania palce lizac, nie to jukejowskie domopodobne rudery za kosmiczne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu z żalu
odpowiedź masz w pytaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska jest w Afryce
PL to w 95% zaściankowane bezmózgi, lenie i wyprani mózgowo wyznawcy religijni, co można się po takich spodziewać? NIC dobrego. Obraz typowego polaka za granicą to pijaczek, żul i złodziej, robol do łopaty, a polki to dającej każdemu d***** i sprzątaczki. Na inną opinie trzeba sobie indywidualnie zapracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polacy w pl nie jestesmy u siebie. Pracy jest full w PL, ze musimy sprowadzac ukraincow. I co roku podwyzka pensji, nie to co w uk gdzie wszystko drozeje a pensje te same. I socjal full wypas teraz, nie to co jakies ochłapy dla dziadowskich polaczkow w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie co sprawilo ze biedaczek od lat tu ujada i psioczy na UK, bo na pewno nie 2 kurki :D na pewno mu nie wyszlo ale musialo sie stac cos jeszcze co wywolalo tyle nienawisci :o jednak musisz debilu zrozumiec ze niczego nie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoja prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak jak autor tutaj się pyta, widać poniżej że puste komentarze zostały pododawane do demmych tematów o niczym innym jak tylko o zazdrości i nienawiści wobec ludzi którym za granicą wyszlo. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze na okrągło. Czyli nie ma w Polsce pracy, bo wtedy by nie pisał, nie ma partnerki. Ja myślę, że on tak w jednej karcie przeglądarki kafeteria, w drogiej jakiś p****l i tak na zmianę. Popluć na emigrację, zwalić. Popluć, zwalić, popluć, zwalić. Aż się siny od tej masturbacji zrobi. No ale jak nic innego nie ma do roboty, to co ma robić, niech pluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To taki trolik co mu placa od posta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol sługa Tuska i PO, głosiciel propagandy raju i sukcesu PL, buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za każdym razem jak coś w życiu nie wyjdzie (dosyć czesto) to się wyzywa na forum. Za granicą nie wyszło? Nabluzgaj na emigrantów. Żadna kobieta Cię nie chce? Nabluzgaj na kobiety. Wyrzucili z pracy? Nabluzgaj na pracodawców. Polituj się Boze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy placzecie ze wam nie wyszlo w pl a my mamy z was beke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uk to w 95% zacofane bezmózgi, lenie i wyprani mózgowo wyznawcy szatana, co można się po takich spodziewać? NIC dobrego. Obraz typowego anglika to pijaczek, fałszywiec i skapiec, robol do łopaty, a angielki to dającej każdemu doopy. Na inną opinie trzeba sobie indywidualnie zapracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać powyżej frustracja sięga granic. Nigdy nic w życiu nie wyszło, zarówno w Anglii jak i w Polsce, żadna kobieta nie chce, żaden pracodawca nie chce,.... teraz zaśmieca forum i spędza takncale dnie. Znajdź se zajęcie człowieku. Jakiekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe skąd on wie że 95% Anglików to bezmozgi skoro przez ten krótki czas który spędził za granicą zadawal sie wylacznie z koleżkami polaczkami nie mowiacymi ani slowa w obym jezyku. Wstac rano, do pracy, nawyzywac na Anglików, wrócić do domu na zupkę w proszku, odłożyć wszystko żeby poszpanowac kolegom w Polsce, dalej wyzywac. Ja się w ogóle nie dziwię że niektórzy ludzie tacy są, przykre doświadczenia zmieniają ludzi i nie każdy jest osoba która powinna emigrować (z jakiegokolwiek powodu) bo to wymaga pewnych cech charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe skąd on wie że 95% Anglików to bezmozgi skoro przez ten krótki czas który spędził za granicą zadawal sie wylacznie z koleżkami polaczkami nie mowiacymi ani slowa w obym jezyku. Wstac rano, do pracy, nawyzywac na Anglików, wrócić do domu na zupkę w proszku, odłożyć wszystko żeby poszpanowac kolegom w Polsce, dalej wyzywac. Ja się w ogóle nie dziwię że niektórzy ludzie tacy są, przykre doświadczenia zmieniają ludzi i nie każdy jest osoba która powinna emigrować (z jakiegokolwiek powodu) bo to wymaga pewnych cech charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocenil po 2 kurkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeden kurek by go rozwscieczyl bo w domu na wsi polskiej wodę że studni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×