Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego polacy są leniwi za granicą a pracowici w kraju ?

Polecane posty

Gość gość

ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ze dostaja od królowej w uk na gotowe:D w PL trzeba pokazac ze sie cos umie i dobrze:) odsiew nieudaczników którzy potem zjezdzają do uk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako pracodawca płacę rodakowi tyle ile niezbędnie muszę i ani grosza więcej. Jak się da to zwolnię chętnie dwóch i na ich miejsce zatrudnię jednego który taniej wykona ich pracę. Nie wolno rozpuszczać najemnych i niszczyć rynek pracy płacąc zbyt dużo. Polakom przewraca się we łbach z tego dobrobytu i zapominają że w PL wszystko jest dużo tańsze niż na zachodzie więc nie trzeba aż tyle zararabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie ten sam psychol pisze te wszystkie brednie takie jak powyzej. bingol wuefista z podstawowym niepelnym nieudacznik pierd/olony, nie wyszlo za granica dlatego musi sobie odbic na forum kafe, mysli ze sie zemsci :D gdyby mu wyszlo to by zlego slowa nie powiedzial pseudopatriota. juz niedlugo sprawdza jakim patriota jest jak bedzie po wrak zapier/dalal z buta :D koncze z czytaniem jego wypocin i odpowiadania. Ku/rwa przez kilka miesiecy absolutnie nic sie nie zmienilo. Nonstop te same teksty... zegnam 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stuknij się w sam mózg! Polacy w Polsce i zagranicą pracują za dwóch, czasem za trzech, a pracodawcom i tak mało! Dlaczego nie masz pretensji do leniwych pasożytów, którzy siedzą i pierdzą w fotel, a kolos wypłatę muszą mieć, bez żadnego wysiłku i to z pieniędzy, które powinni płacić pracownikom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy w Polsce kombinują CV o by tu zabrać itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spadaj nie bedziemy po tobie plakac gołodupny osrusie z uk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osrusem to jestes ty jak kazdy polak z obsranymi majtami łazisz tak długo az nie spadna z ciebia, albo matka nie sciagnie i nie wypierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol to czarny gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba na odwrót, cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje Bingol! Ja tez jestem absolwentem AWFu i nikt nie szanuje tutaj mojego ekskluzywnego wyksztalcenia! Pomimo ze nie umiem ani slowa po Angielsku (ale moj angielski jest "dobry") to Oni jacys niewychowani te Angliki! Grilla w domu nie moge robic, kaszany domowej i lokalnego polskiego piwa nie ma w kazdym sklepie (???!!!) o co chodzi?! Ja Tu mialem byc kierownikiem, team liderem a Tu te muslimy wszedzie. W ogole jeszcze Na zarobek przyjechalem wiec mieszkam z 5cioma kolegami w pokoju za grosze (czasami pomiedzy nielegalnymi grillami o*******y se i nagryamy vlogi Na youtuba) ale wrunki mieszkaniowe Sa okropne! Nie wiem dlaczego?! Jukej jako syf i same debile- chodze po mescie i pytam sie obcych ludzi Na ulicy co to Schenken zeby o czyms kulturalnym i waznym porozmawiac i nikt nie wie o co mi chodzi!!! Jaki syf! Czekam Na powrit do Polski ktora kocham. Zarabiam 5000na reke i jestem programatorem dla polskiego NASA. Kocham Cie Polsko, twoja zasciankowosc i smieciowe umowy! Brawo Bingol!!! Piona!!! Jestem najwuekszym fanem a ty moim bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
th

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że w twojej zapijaczonej wsi, ludzie piją piwko pod blokiem i szczą na klatkach, nie świadczy o Polsce tylko o środowisku z którego się wywodzisz, świnio. Zobacz świnio koncerty w PL. Pełne sale. Zobacz sale podczas występów teatralnych czy jakiejś filharmoni. Pełne sale. Zobacz świnio mecze siatkówki czy piłki ręcznej. Pełne sale. Zobacz dyskoteki takiej jak choćby Energy. Pełne sale. Zobacz plaze w lecie. Pelno ludzi. Zobacz stoki narciarskie w zimie. Pelno ludzi. O czym ty świnio w ogóle piszesz. Juz c***isałem. Nie przedstawiaj Polski z perspektywy swojej zapijaczonej wsi, świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że w twojej zapijaczonej wsi, ludzie piją piwko pod blokiem i szczą na klatkach, nie świadczy o Polsce tylko o środowisku z którego się wywodzisz, świnio. Zobacz świnio koncerty w PL. Pełne sale. Zobacz sale podczas występów teatralnych czy jakiejś filharmoni. Pełne sale. Zobacz świnio mecze siatkówki czy piłki ręcznej. Pełne sale. Zobacz dyskoteki takiej jak choćby Energy. Pełne sale. Zobacz plaze w lecie. Pelno ludzi. Zobacz stoki narciarskie w zimie. Pelno ludzi. O czym ty świnio w ogóle piszesz. Juz c***isałem. Nie przedstawiaj Polski z perspektywy swojej zapijaczonej wsi, świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacuneczek dla goscia co tak pieknie rozpeeradala tych wszystkich nieudacznikow na emigracji. Wyjechac teraz moze kazdy glab i ja sie ciesze ze tylu ich wyjechalo. gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że w twojej zapijaczonej wsi, ludzie piją piwko pod blokiem i szczą na klatkach, nie świadczy o Polsce tylko o środowisku z którego się wywodzisz, świnio. Zobacz świnio koncerty w PL. Pełne sale. Zobacz sale podczas występów teatralnych czy jakiejś filharmoni. Pełne sale. Zobacz świnio mecze siatkówki czy piłki ręcznej. Pełne sale. Zobacz dyskoteki takiej jak choćby Energy. Pełne sale. Zobacz plaze w lecie. Pelno ludzi. Zobacz stoki narciarskie w zimie. Pelno ludzi. O czym ty świnio w ogóle piszesz. Juz c***isałem. Nie przedstawiaj Polski z perspektywy swojej zapijaczonej wsi, świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ankla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracacie do pl cwele, brexit dziala :D qkggb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorym to chyba zal d**e sciska mocno,ze niektorym lepiej powodzi sie za granica,ze czegos dorobili sie.Zreszta widac to po komentujacych frustratach,ktorzy obrzucaja ludzi blotem.Mnie tez mozecie zmieszac z blotem chociaz nie jestem emigrantem zarobkowym i mieszkam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusk ma za sobą katastrofę smoleńską, reprywatyzacje w Warszawie, Amber Gold, upadek stoczni, afera hazardowa Funkcjonowanie Rady (Europejskiej), to co się w czwartek stało, dało sygnał, że będziemy oszukiwani. Konfrontowani z wielką fala szantaży, nacisków. Z budowaniem koalicji przeciwko Polsce. W polityce klimatycznej, energetycznej i podobnych. Niestety, to będzie twarda walka nie mająca nic wspólnego z jakąś europejskością i ideologią, ale z twardymi interesami. Choć samo trwanie Donalda Tuska niczego w naszej polityce nie zmieni. Do tej pory nam nie pomagał i zakładamy, że nadal pomagał nie będzie - oznajmił szef polskiej dyplomacji. rqvwp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusk powiedział "polskosc to nienormalnosc". Niech przyjmie obywatelstwo niemieckie buahahahhahahhaha :D sydcj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! mllhw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×