Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego tyle polaków pracuje zagranicą zatak hoojowe stawki

Polecane posty

Gość gość

w tak hoojowych warunkach i jeebią jak robociki, pojeebało ich? dają się jeebać w doope a uważają że złapali jakiś cud prace, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ónarzekam. Mam emeryture w Polsce, a tam jeżdżę sobie 2-3 razy w roku i mam póżniej na swoje zachcianki. Na dodatek mam zapewniony nocle, wyżywienie i przejazd. Gdybym wiedziala, że tak będzie, zaczęłabym jeżdzić z 5 lat wcześniej. I wcale się nie narobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie narzekam - miało być :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steven from london
Ja będąc angielskim pracodawcą mam zawsze tą samą odpowiedź na dyskusje o podwyżkach. Zazwyczaj pokazuję wymownym gestem moją nogę i drzwi. Czyli: tu jest noga tam są drzwi i wy/pier/dalaj! Przecież to nie pracodawca będzie na was niedojdy pracował tylko wy macie robić tak żeby nam było dobrze. A jak nie pasuje to won i otwórz swoją firmę, po czem dyskusja ucicha. A o podwyżce możecie zapomnieć bo i tak zarabiacie za dużo w uk. Na wasze miejsce jest 50 hindusow za drzwiami. W pl na szczescie ciapatych nie ma , brawo PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:27 znalazł się moco i pracodawca. Z takim podejściem do ludzi, to ty najwyżej może na zmywaku siedzieć. Nie przechwalaj się baranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Steven z dynastii?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×