Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasiasuprasia

Do kobiet zwiazanych z czarnoskorymi mezczynami

Polecane posty

Gość joasiasuprasia

jestem w zwiazku z fajnym facetem z Nigerii, problem w tym, ze niestety (nazwijmy to po imieniu) strasznie smierdzi!!! Nie chodzi o to ze sie nie myje, nie dba o siebie, tylko wydziela taki specyficzny zapach, ktory przyprawia mnie o mdlosci. Zamieszkalismy razem i dopiero teraz to tak naprawde odczuwam. Szczegolnie ciezko jest rano. Moj facet uzywa sporo antyperspirantow, ale nie ma mozliwosci by ktokolwiek byl czysty i pachnacy 24 h na dobe. To juz moj drugi czarnoskory mezczyzna (poprzedni byl mulatem) i drugi ktory odpycha mnie swoim zapachem Czy komus sie zdarzyla podobna sytuacja i jak sobie z tym radzicie? PS. Tylko nie wypisujcie wszyscy, ze Wasi faceci to pachna, bo pragne szczerej odpowiedzi i pomocy, a wiem jak jest, bo sama wsrod znajomych twierdze ze jak dla mnie moj facet pachnie, choc nie jest to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ja tez nie mam
no a ja slyszalam ze wlasnie murzyni ; wydziela takich specyficzny zapach i chyba niektorym dziewczynom to on sie nawet poodba a widocznie dla ciebie smeirdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specyficzny zapach ciala
zalezy miedzy innymi od odzywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gujfrdy
moj teżmiał inny zapach potu niż np. Polacy, to zależy tak jak ktos napisal, od odzywiania, moj 2 razy dziennie się kąpał, i był czyściutki, nigdy nie śmierdział, to jest po prostu roznica w zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze pora znalesc bialego
zlinczujcie mnie, ale ........ fcet z nigerii xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkokkiii
czarnoskorego, po prostu masakra.Pracuje w hostelu i strasznie jedzie. Brise mam juz na wykonczeniu, bo gdzie on pojdzie, tam zostawia smuzke potu, no nie idzie zyc:/ Nie wiem, czy on ma swiadomosc ze tak capi, widze, ze sie myje facet itd,ale nie da sie wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gujfrdy
no i co że z nigerii?? moj tez byl z nigerii, i mial cudowny charakter, ale jednak nie pasowalismy do siebie, ale rozstalismy sie w zgodzie i zycze mu jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gujfrdy
a ty znasz ich wszystkich na pewno :/ zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frenti
Dlaczego jak widzi sie biala kobiete z murzynem, to prawdopodobienstwo, ze jest to Polka wynosi 90%?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze mój facet irol
tez uważa, że murzyni wydzielają specyficzny zapach, ja się jeszcze z tym nigdy nie spotkałam; ale pytając moich znajomych potwierdzili słowa mojego chłopaka :/ a szukałaś jakiś info w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiasuprasia
bardzo czesto sie z tym spotykam, a co do informacji to jedynie wiem ze wg fachowcow wynika to z innej budowy miesni, innej przyswajalnosci bialka, wszyscy potwierdzaja ze ich zapach jest taki slodkawy. Nie wierze, ze ktos nie potrafi tego wyczuc, zwlaszcza jesli mieszka z takim facetem pod jednym dachem! A przciez kazdy musi kiedys spac, wiec gdy sie obudzi pachnacy nie bedzie. Zwyczajnie nie wiem co z tym zrobic. Przeciez tak sie naprawde nie da zyc!! Moze mozna sie do tego przyzwyczaic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiasuprasia
a co do tego odzywiania - tzn co ma jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina7777
kiedys mieszkalam w studio i dzielilam lazienke z jeszcze dwoma pojedynczymi studiami, w jednym mieszkala czarnoskora dziewczyna.Zawsze mozna bylo wyczuc, kiedy uzywala lazienki pare minut wczesniej.Zapach byl bardzo specyficzny i wrecz obrzydliwy dla mnie..i te jej "krzaczaste" wlosy wszedzie.. Co do zapachu...to jednak wiekszosc tych ludzi ma inny zapach ( mozna poczuc w metrze, czy autobusie), niektorzy go toleruja inni niecierpia.Ja naleze do tych drugich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzieliłam mieszkanie
z dziewczyną z Japonii, parę razy jak weszła do kuchni, jak ja akurat jadłam to myślałam że się zrzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to kwestia feromonów
też znałam kilku Murzynów i nie mam takich odczuć może to raczej kwestia wrażliwości danej osoby na dane zapachy ? teoretycznie partnerzy dobierają się pod tym względem więc nie rozumiem gdzie był Twój nos w momencie gdy go poznałaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to kwestia feromonów
zapach nie zależy od metablizmu a jedynie od ph skóry na zapach może mieć wpływ dieta, ostre przyprawy moze specyficzny zapach Murzynów to nie kwestia rasy co raczej ich upodobań kulinarnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jak się
poznawali, to miała katar ;P hehehe spróbuj zmienić dietę...może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiasuprasia
pomijajac pomysły naszych rodaczek, jest udowodnione naukowo(poczytajcie sobie o tym) ze akurat w tym przypadku zapach zalezy od rasy. Oni maja inna budowe miesni i dlatego wydzielaja inny zapach. To uwarunkowanie genetyczne(m.in. najlepsi sprinterzy sa czarnoskorzy) Co do zapachu, jak go poznawałam, to nie przyszedł brudny, dopiero co po pracy czy po zawodach sportowych. Napisałam wielokrotnie ze człowiek nioe jest w stanie zyc 24h bedac czystym i pot sie zawsze pojawia. Poza tym rasizm juz wyszedł z mody i opisywanie kogos jakos wspaniałego i doskonałego ze wzgledu na kolor skory jest nie na miejscu - JESTEM Z TYM FACETEM BO JEST MI DOBRZE, a nie dla tego ze ma taki kolor skory jaki ma, co jak widze odroznia mnie od niektorych rodaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytyhghjuyu
mi sie wydaje ze to nie tylko ich pot tak brzydko pachnie, ale tez ich kosmetyki, niektorzy uzywaja jakis innych kosmetykow do pielegnacji ciala a zwlaszcza włosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wyleczylam sie z \"milosci\" do czarnoskorych jak przyjechalam do Niemiec i poczulam ich zapach :o To zdecydowanie nie rasizm, bo bliska kolezanka tez jest czarna i ona tez ma dni, kiedy dla mnie po prostu nieznosnie smierdzi.... Ale wiecie co? Podobno dla nich my smierdzimy jak mieso kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama uk
ja wynajmuje pokoj w domu w ktorym mieszka 4 czarnoskorych dwie kobiety i dwoch facetow to ze oni naja nieprzyjemny zapach to jeszcze jest do zniesienia bo nie siedze z nimi w pokoju ale to co oni gotuja TO JEST MASAKRAAAAAAAAAAAAAA ryby ktore trzymaja przez kilka dni na blacie zaczynaja smierdziec a pozniej gotuja je z flaczkami koszmarny odor!!!!!!!!!!!!!!!ostatnio chyba dalam im do zrozumienia (bo nawet okien nie otwieraja przy gotowaniu) biegalam po mieszkaniu z brisem i psikalam....dzieki bogu juz za dwa tyg.bede na swoim:)ufff ulga dla mojego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa kobieta
A ja lubie zapach mojego, jest tylko jeden probem. Rano strasznie smierdzi mu z buzi, nie da sie wytrzymac, najlepiej jakby sie nie odzywal wcale. Ale cialko nie smierdzi, nigdy. Wrecz przeciwnie, lubie go wachac calego i czesto to robie, ale rano jest masakra z tej buzi. zawsze taki sam dziwny smrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreda
Na początku zaznaczę, że moja wypowiedź nie ma nic wspólnego z rasizmem. Zapach zależy od rasy. Tak jak od rasy zależy częstość zachorowania na różne choroby oraz ich przebieg. Są choroby, które ciężej przechodzą czarnoskórzy, oraz takie, z którymi gorzej radzą sobie biali. Zapach jest specyficzny i ci, którzy mają bardziej wrażliwe nosy nie moą go znieść. Naukowcy skłaniają się ku twierdzeniu, że jest to naturalna blokada dla zachowania czystości rasy właśnie. Jeżeli chcesz być ze swoim ukochanym musisz przyzwyczaić się do jego zapachu, bo nigdy nie będziesz go w stanie zmienić. Co najwyżej jego intensywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno dos
Niech mi ktos wytlumaczy dlaczego jak czarny idzie z biala kobieta, to prawfopodobienstwo, ze jest to mieszkanka Europy Wschodniej wynosi 95%?? Pytam powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesada
Byłam kiedys na imprezie w murzynskim domu, bylo ich z pieciu i sorry, ale wygladali, pachnieli lepiej niz niejeden bialy. Nie wiem jak przy blizszym poznaniu, ale jak czytam,ze po kims w lazience smierdzialo, bo tylko tam był to jakos nie wierze. W momencie przyjscia na impreze nie moglabym w ogole drzwi przekroczyc gdyby to byla prawda , a ja nie czulam nic dziwnego w zapachu ich domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie postarali
i wypucowali i nasmarowali jakimis pachnidlami zebys na nich poleciala bo im sie wiza skonczyla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzresada ty tepoto ruska
pzreciez jest napisane ze to kwestia indywidualna-niekotrzy czuja ten zapach, niekjtorzy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesada
Niekoniecznie tak frajerze, a moze zwyczajnie jeden smiedzi a inny nie. To, ze ja nie smierdze, nie znaczy ze ty nie smierdzisz, mimo ze jestesmy biali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do biała kobieta nie powinna
To dobrze, że Polki są otwarte i nie są rasistkami. To właśnie rasizm jest zaściankowy i wieśniacki. Nie byłam nigdy z czarnoskórym, muzułmaninem ani Hindusem, ale jestem dumna z moich rodaczek, że są odważne w walce o swoją miłość i szczęście. Pamiętajcie - najgorsze to spotkać w życiu prawdziwą miłość i odrzucić ją ze względu na rasę lub inne głupie stereotypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fakt ze są odważne
Więc brzydko pachną, sa biedni,nie maja spolecznej akceptacji a dziewczyny chca byc z nimi ! Nasze chlopaki nie sa tak biedne i nie śmierdza i nie chodza z dziewczyna zeby miec stały pobyt a .....a jednak! Gucie polskie pomyslcie ze jeśli kobieta ma naprawde uczucie to kasa,rasizm na ulicach nie sa dla niej przeszkoda.Wezcie to panowie szlachta pod rozwage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×