Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moj dyplom sie przyda czy nie

dyplom mgr prawa to w UK w ogóle sie nie liczy?ale znajac dobrze angielski mozna

Polecane posty

Gość moj dyplom sie przyda czy nie

oczywiscie nie licze od razu po wyjezdzie na dobrze platna prace biurowa moge zaczac fizycznie pracowac ale czy po czasie mozliwy jest awans w UK? czy udaje sie to tylko nielicznym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest mozliwe, ja po glupim kursie z office 2000 znalazlam lepsza prace a tak naprawde liczy sie jak pracujesz a nie tytuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do flowerska
a gdzie pracujesz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licza sie konkretne umiejetnosci,o dyplom nawet Cie nikt nei zapyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritt
jak to o dyplom nikt nie zapyta? jak przeciez w cv po angielsku piszesz jakie masz wykształcenie i doswiadczenie zawodowe i na poczatku przegladaja cv i dopiero pozniej wybieraja kto na rozmowe kwalifikacyjna jest przyjety wiadomo ze najwazniejsza jest bardzo dobra znajomosc angielskiego bez tego nie ma co marzyc o dobrej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkol
To zalezy jaki zawod chcesz wykonywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa
W UK masz szansę na awans dużo wyższe niz w Polsce! Dużo osób zaczyna od pracy fizycznej, a potem szuka czegos lepszego i zazwyczaj znajdują! Ja najpierw pracowałam w magazynie, teraz pracuje w przedszkolu (zgodnie z moim zawodem - jestem po pedagogice). Napisałam w CV o studiach, ale o dyplom mnie nie pytali!Myślałam, że będę musiała go na angielski pzetłumaczyć, a oni powiedzieli, że przyjmują mnie na okres próbny i jeśli się sprawdze to zostanę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×