Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Edinburgh College opinie, chce aplikowac, czy warto

Polecane posty

Gość gość
Tu nikt się nie uczy, na to forum wchodzą niestety prostaki i tępaki (w 90%) ... ja znam osoby, ktore skończyły studia/college w UK ale to w Anglii, a nie w Edynburgu więc nie pomogę ale ci których znam, po swoich uczelniach/kursach znaleźli prace w zawodzie w ciągu pół roku maksymalnie, w tym samym mieście, w ktorym mieszkali. zatem chyba nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kafe wchodzą ludzie po nawet po studiach, nie wiem czemu osoba powyzej twierdzi ze nie :) kazdy kurs jest inny, inne wymagania a szanse ze znajdziesz tu kogos kto robil akurat ten kurs na akurat tej uczelni sa male. Co do pozyczki: co chcialabys wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i to nie sa studia tylko kurs zawodowy. Ja w college'u robilam normalnie ALevels a potem normalne studia wiec niestety nie pomoge. Kazdy u mnie w rodzinie i znajomi tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, ja pytałam o ten konkretny college, a link z kierunkiem po prostu wrzuciłam, ale zwracałam się do studentów lub znajomych studentów tego "koledżu" :) wiem że to nie są typowe studia, a kurs, ale uczących się tam określa się mianem student więc mi od razu po polsku nasuwa się słowo "studiować" :) dzięki za te kilka wypowiedzi co do pożyczek to interesuje mnie powyżej jakiego dochodu już po studiach, trzeba koniecznie zacząć spłacać kredyt i jakie kwoty miesięcznie? zapewne każda uczelnia a raczej każda instytucja udzielająca takich pożyczek ma nieco inne warunki ... ale pewnie niewiele się różnią. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończycie studia, ktore sa na poziomie polskiego WSBzdetu. Potem idziecie pracować, w jakims biurze od zamawiania części na linie, w fabryce deskorolek, a potem kozaczycie na polskojezycznych forach jakie to niby wykształcone jestescie. Juz kilkakrotnie sprawdzałem wasza wiedzę. Nie wiecie nawet czym różni sie Anglia od Szkocji i GB oraz ile wynosi pierwiastek z minus 9. Banda nieUKow i polskojęzycznego syfu. Tfuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony skończył Edinburgh College rok temu , HNC i potem HND, i po 3 miesiącach dostał pracę w zawodzie (kierunek ścisle komputerowy). ma roczną pensję 26 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Edynburg na pierwszą pracę na początku nowej kariery to spora kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ze spłacaniem kredytu studenckiego twojego chłopaka? jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź zapytaj na emito - jest tam jedna dziewczyna (co najmniej), która skończyła coś podobnego, być może nawet tam, ale tego nie wiem i pracuje zdaje się w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 1 roku (NC) masz szansę na bursary czyli BEZZWROTNE stypendium. max to jakos 350 funtów miesiecznie, musisz mieć wysoką frekwencję bo jak no opuścisz 1 dzień zajęć w tygodniu, to następna wpłata jest niższa i trudno wywalczyć żeby jednak "oddali" tą kasę. Trzeba mieć dobry argument (np mój kolega miał narodziny dziecka i mu oddali). Kredyt studencki w tym roku wynosił jakoś 6700 funtów. pierwszy miesiąc jest prawie podwójnie a potem mniej, czyli najpierw dostajesz koniec sierpnia/początek września ok 1000, a potem 500 z hakiem,. tzn to jest max ale mogą przyznać Ci mniej zależy od dochodów partnera/na rodzinę. spłacać trzeba zacząć, jak dochody Twoje przekroczą 16900 f czy jakoś tak rocznie. rata spłat zalezy od dochodów i ilość rat także. tu masz ciekawy link: http://www.saas.gov.uk/my_money/loan_repayments.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×