Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

EJ OSRUSY, DZIS SŁYSZAŁEM OD ANGOLA ZE JESTESCIE PARASITES W UKA

Polecane posty

Gość gość

juz tak na dno spadliscie eebane alkony po wsbzdecie? ooooooo :D:D gnijcie w uka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tobie mówili. Gnij w PL i ryj za bezdurno na polskiego kapo-pracodawcę. Buehehehehe! Polski cwelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie mowili bo mieszkam w PL. Miodzio jest i u siebie. O tobie mowili pasożydzie bez studiów. Haha! Ofiaro losu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x palant jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My brytyjczycy nie mamy nic przeciwko Polakom. Welcome!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My emigranci jesteśmy bogaci. Tego nędzne nadwiślańskie dziady nie mogą nam wybaczyć. Bo Polak to nędzarz w porównaniu z emigrantem. Jak jadę do PL to wspieram was bo żal mi nędzarzy. Stoicie już na lotnisku z wyciągniętą rączką i zgięci wpół czekacie na każdą złotówkę od nas bogatych emigrantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest miodzio. UK to sracz dla nadwiślańskich przygłupów którzy ledwo wiążą koniec z końcem i chlastaja sie wsrod ciapatych. Boże! Jak się cieszę że już tam nie mieszkam w tym muzułmanskim kalifacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum to syf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję Anglikom, że tyle polaczków się zjechało do ich kraju i ciągnie od nich kasę. Zapraszali Polaków, płacili im zasiłki, dawali pracę, podziwiali ich, a polaczki to wykorzystały, bo jak da się polaczkowi palec, to złapie całą rękę. Zero wdzięczności. Jeszcze wyśmiewają i obrażają Anglików. Wcale się nie dziwię, że obrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karma zawsze powraca. Ty zapomnisz o swoich wybrykach ale ona nie i po nawet wielu latach zaplacisz za nie straszna cene, to zawsze sie sprawdza, teraz chamstwo polaczkow powraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uk jest po to aby ciagnac kase. Oni łupili kolonie my tez mamy prawo ich lupic. Sprawiedliwosc dziejowa. I PL pieknieje, domy cud miód a nie te jukejowskie domopodobne rudery z dwoma kurkami w zlewach. Angole nie oddali po 1945 polskiego depozytu złota i za to ze niemcy rozkradli nasz kraj. Mamy prawo ciagnac od brytoli i UE i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angole to najwięksi mordercy i złodzieje w dziejach ludzkości. Tej prawdy nie zakrzyczycie osrusy. Ich dobrobyt zbudowany jest na tragedii setek milionów ludzi. Gnijcie w uka z Tatra na dachu, emigracyjne śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby słyszeć cos od Angola to trzeba umieć angielski wiec kłamiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GB to potęga polityczno-ekonomiczna. Prawdziwa arystokracja z tysiącletnimi tradycjami. Niepojęte bogactwo i imponująca historia. Przodują pod każdym względem. Angielska myśl techniczna i organizacja nie mają sobie równych. Wspaniały kraj. Jestem brytyjką i jestem z tego dumna. Mam powody i skalę porównawczą bo urodziłam się niestety w PL. Ale ten błąd już naprawiłam. Kocham cię GB - dla mnie i dla moich dzieci nie ma wspanialszego kraju. Moja rodzina i moja przyszłość jest tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie bedziesz brytyjka. Tylko białym murzynem tzw faking forejansem. Nigdzie takiego syfu nie widziałem jak w tym zadoopiu. 'Potega' z dwoma kurkami w zlewie w mieszkaniach i pralkami na monety :D BUHHAHAHA!!!!!!! leze i kwicze aaaaaa!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My brytyjczycy cieszymy sie szacunkiem na calym swiecie. Naszym jezykiem mowi kazdy cywilizowany czlowiek na kuli ziemskiej. A wasza polska ptasio-mowa brzmi w uszach cywilizowanego czlowieka jak skrzypliwy smiech hieny na pustyni. Nie do wymowienia te wasze jekliwe eu, el, pszcz, szcz - ptasi zargon, jazgot, ktorym nikt oprocz Polakow sie nie posluguje. Caly swiat sie z was smieje polaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brittania rulez calym swiatem, na wszystkich morzach. Takich tradycji morskich nie ma zaden kraj na kuli ziemskiej. Kocham cie GB i wdzieczny jestem za brytyjskie obywatelstwo. Na was bekarty zapadlej Europy patrze z pogarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich samochodów jak Rolls Royce to wy nigdy w PL nie zbudujecie. Bo PL to zapyziała prowincja w której nikt nigdy nic dobrego nie skonstruował. A w GB mamy wszystko - my Brytyjczycy prowadzimy świat. Tak było od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich samochodów jak Rolls Royce to wy nigdy w PL nie zbudujecie. Bo PL to zapyziała prowincja w której nikt nigdy nic dobrego nie skonstruował. A w GB mamy wszystko - my Brytyjczycy prowadzimy świat. Tak było od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich samochodów jak Solaris to wy nigdy w uk nie zbudujecie. Bo Uk to zapyziała prowincja w której nikt nigdy nic dobrego nie skonstruował. A w PL mamy wszystko - my Polacy prowadzimy świat. Tak było od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich samochodów jak Solaris to wy nigdy w uk nie zbudujecie. Bo Uk to zapyziała prowincja w której nikt nigdy nic dobrego nie skonstruował. A w PL mamy wszystko - my Polacy prowadzimy świat. Tak było od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahaha! polski cwel dal glos i jak zwykle zblaznil sie. Jestescie w czarnej dziurze doopy na obrzezach Europy w dorzeczu narzecza. Buahhahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love UK
Nie wszyscy Polacy w UK są pasożytami i nie o wszystkich Anglicy mówią w ten sposób, tylko o tych, którzy przyjeżdżają, nie pracują, a ciągną zasiłki. Poza tym nie lubią też pasożytów, którzy się zapomnieli i myślą, że UK to polska kolonia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec tego dobrego. Wydawanie paszportow obcokrajowcom wsztrzymane juz zostało miesiac po brexicie. I dobrze. Nie po to był brexit aby było tak samo jak dawniej. Angole was nienawidza wy faking forejnasy. Pazozyty na benefitach (99% polaczkow w uka) wracaja do PL juz sie nie moge doczekac jak ZOBACZE ICH GEBY NA LOTNISKU :D:D 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietnie ! :) Polaczki z Uka zwala ci sie na łeb cymbale-wuefisto i bedziesz tyral na nich w swojej fabryczce :) Pomoc od panstwa jakas sie im nalezy. Majac takie same doswiadczenie jak ty,( magazyny w UK ), acz bedac bardziej zdeterminowani, wygryza cie z fabryczki, bo beda pracowac na czarno i taniej :P Polacy w UK sie ich pozbeda :) I odetchna..zgnily kartofel powróci na łono tej wspaniałej i kochanej PL :) Jest sie z czego cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest miodzio i zarobki lepsze niz w uka dla specjalistów jak ja a zycie taniutkie. UK to sracz dla nadwiślańskich przygłupów którzy ledwo wiążą koniec z końcem na wynajmie i chlastaja sie wsrod ciapatych. Haha! Jak się cieszę że już tam nie mieszkam w tym muzułmanskim kalifacie z tymi obes/ranymi tłumokami po wsbzdetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest miodzio i zarobki lepsze niz w uka dla specjalistów jak ja a zycie taniutkie. UK to sracz dla nadwiślańskich przygłupów którzy ledwo wiążą koniec z końcem na wynajmie i chlastaja sie wsrod ciapatych. Haha! Jak się cieszę że już tam nie mieszkam w tym muzułmanskim kalifacie z tymi obes/ranymi tłumokami po wsbzdetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, i tu pojawił się kundel bury (kandel bery), buhahaha. Do nogi ciapek, już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, chciałem ci powiedzieć: idź do diabła ale przypomniałem sobie, że ty już tam jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×