Odpowiedz na ten temat

EJ OSRUSY, DZIS SŁYSZAŁEM OD ANGOLA ZE JESTESCIE PARASITES W UKA

• gość 2016.09.17 [14:05]
    juz tak na dno spadliscie eebane alkony po wsbzdecie? ooooooo smiech.gifsmiech.gif gnijcie w uka
  • gość 2016.09.17 [14:07]
    O tobie mówili. Gnij w PL i ryj za bezdurno na polskiego kapo-pracodawcę. Buehehehehe! Polski cwelu.
  • gość 2016.09.17 [14:34]
    U mnie nie mowili bo mieszkam w PL. Miodzio jest i u siebie.
    O tobie mowili pasożydzie bez studiów. Haha! Ofiaro losu smiech.gif
  • gość 2016.09.17 [14:53]
    gość dziś [14:07]
    x
    palant jestessmiech.gif
  • gość 2016.09.17 [14:56]
    My brytyjczycy nie mamy nic przeciwko Polakom. Welcome!
  • gość 2016.09.17 [15:15]
    My emigranci jesteśmy bogaci. Tego nędzne nadwiślańskie dziady nie mogą nam wybaczyć. Bo Polak to nędzarz w porównaniu z emigrantem. Jak jadę do PL to wspieram was bo żal mi nędzarzy. Stoicie już na lotnisku z wyciągniętą rączką i zgięci wpół czekacie na każdą złotówkę od nas bogatych emigrantów.
  • gość 2016.09.17 [15:25]
    Tu jest miodzio. UK to sracz dla nadwiślańskich przygłupów którzy ledwo wiążą koniec z końcem i chlastaja sie wsrod ciapatych. Boże! Jak się cieszę że już tam nie mieszkam w tym muzułmanskim kalifacie.
  • gość 2016.09.17 [15:39]
    To forum to syf smiech.gif
  • gość 2016.09.17 [15:43]
    Współczuję Anglikom, że tyle polaczków się zjechało do ich kraju i ciągnie od nich kasę. Zapraszali Polaków, płacili im zasiłki, dawali pracę, podziwiali ich, a polaczki to wykorzystały, bo jak da się polaczkowi palec, to złapie całą rękę. Zero wdzięczności. Jeszcze wyśmiewają i obrażają Anglików. Wcale się nie dziwię, że obrywają.
  • gość 2016.09.17 [19:58]
    Karma zawsze powraca. Ty zapomnisz o swoich wybrykach ale ona nie i po nawet wielu latach zaplacisz za nie straszna cene, to zawsze sie sprawdza, teraz chamstwo polaczkow powraca
  • gość 2016.09.18 [11:08]
    Uk jest po to aby ciagnac kase. Oni łupili kolonie my tez mamy prawo ich lupic. Sprawiedliwosc dziejowa. I PL pieknieje, domy cud miód a nie te jukejowskie domopodobne rudery z dwoma kurkami w zlewach. Angole nie oddali po 1945 polskiego depozytu złota i za to ze niemcy rozkradli nasz kraj. Mamy prawo ciagnac od brytoli i UE i basta.
  • gość 2016.09.18 [12:44]
    Angole to najwięksi mordercy i złodzieje w dziejach ludzkości. Tej prawdy nie zakrzyczycie osrusy. Ich dobrobyt zbudowany jest na tragedii setek milionów ludzi. Gnijcie w uka z Tatra na dachu, emigracyjne śmiecie.
  • gość 2016.09.18 [13:40]
    Żeby słyszeć cos od Angola to trzeba umieć angielski wiec kłamiesz.
  • gość 2016.09.18 [13:43]
    GB to potęga polityczno-ekonomiczna. Prawdziwa arystokracja z tysiącletnimi tradycjami. Niepojęte bogactwo i imponująca historia. Przodują pod każdym względem. Angielska myśl techniczna i organizacja nie mają sobie równych. Wspaniały kraj. Jestem brytyjką i jestem z tego dumna. Mam powody i skalę porównawczą bo urodziłam się niestety w PL. Ale ten błąd już naprawiłam. Kocham cię GB - dla mnie i dla moich dzieci nie ma wspanialszego kraju. Moja rodzina i moja przyszłość jest tutaj.
  • gość 2016.09.18 [14:27]
    Nigdy nie bedziesz brytyjka. Tylko białym murzynem tzw faking forejansem. Nigdzie takiego syfu nie widziałem jak w tym zadoopiu.
    'Potega' z dwoma kurkami w zlewie w mieszkaniach i pralkami na monety smiech.gif BUHHAHAHA!!!!!!! leze i kwicze aaaaaa!!!!!!!!!!! smiech.gif
  • gość 2016.09.18 [16:19]
    My brytyjczycy cieszymy sie szacunkiem na calym swiecie. Naszym jezykiem mowi kazdy cywilizowany czlowiek na kuli ziemskiej. A wasza polska ptasio-mowa brzmi w uszach cywilizowanego czlowieka jak skrzypliwy smiech hieny na pustyni. Nie do wymowienia te wasze jekliwe eu, el, pszcz, szcz - ptasi zargon, jazgot, ktorym nikt oprocz Polakow sie nie posluguje. Caly swiat sie z was smieje polaczki!
  • gość 2016.09.18 [16:22]
    Brittania rulez calym swiatem, na wszystkich morzach. Takich tradycji morskich nie ma zaden kraj na kuli ziemskiej. Kocham cie GB i wdzieczny jestem za brytyjskie obywatelstwo. Na was bekarty zapadlej Europy patrze z pogarda.
  • gość 2016.09.18 [18:56]
    Takich samochodów jak Rolls Royce to wy nigdy w PL nie zbudujecie. Bo PL to zapyziała prowincja w której nikt nigdy nic dobrego nie skonstruował. A w GB mamy wszystko - my Brytyjczycy prowadzimy świat. Tak było od zawsze.
  • gość 2016.09.18 [18:57]
    Takich samochodów jak Rolls Royce to wy nigdy w PL nie zbudujecie. Bo PL to zapyziała prowincja w której nikt nigdy nic dobrego nie skonstruował. A w GB mamy wszystko - my Brytyjczycy prowadzimy świat. Tak było od zawsze.
  • gość 2016.09.18 [19:02]
    Takich samochodów jak Solaris to wy nigdy w uk nie zbudujecie. Bo Uk to zapyziała prowincja w której nikt nigdy nic dobrego nie skonstruował. A w PL mamy wszystko - my Polacy prowadzimy świat. Tak było od zawsze.
  • gość 2016.09.18 [19:05]
    Takich samochodów jak Solaris to wy nigdy w uk nie zbudujecie. Bo Uk to zapyziała prowincja w której nikt nigdy nic dobrego nie skonstruował. A w PL mamy wszystko - my Polacy prowadzimy świat. Tak było od zawsze.
  • gość 2016.09.18 [21:01]
    buahaha! polski cwel dal glos i jak zwykle zblaznil sie. Jestescie w czarnej dziurze doopy na obrzezach Europy w dorzeczu narzecza. Buahhahaha!
  • gość 2016.09.22 [20:26]
  • I love UK 2016.09.22 [20:52]
    Nie wszyscy Polacy w UK są pasożytami i nie o wszystkich Anglicy mówią w ten sposób, tylko o tych, którzy przyjeżdżają, nie pracują, a ciągną zasiłki. Poza tym nie lubią też pasożytów, którzy się zapomnieli i myślą, że UK to polska kolonia pechowiec.gif
  • gość 2016.09.25 [13:40]
    Koniec tego dobrego. Wydawanie paszportow obcokrajowcom wsztrzymane juz zostało miesiac po brexicie. I dobrze. Nie po to był brexit aby było tak samo jak dawniej. Angole was nienawidza wy faking forejnasy. Pazozyty na benefitach (99% polaczkow w uka) wracaja do PL juz sie nie moge doczekac jak ZOBACZE ICH GEBY NA LOTNISKU smiech.gifsmiech.giflapka.gifkwiatek.gif
  • gość 2016.09.25 [14:12]
    Swietnie ! usmiech.gif
    Polaczki z Uka zwala ci sie na łeb cymbale-wuefisto i bedziesz tyral na nich w swojej fabryczce usmiech.gif Pomoc od panstwa jakas sie im nalezy.
    Majac takie same doswiadczenie jak ty,( magazyny w UK ), acz bedac bardziej zdeterminowani, wygryza cie z fabryczki, bo beda pracowac na czarno i taniej jezyk.gif
    Polacy w UK sie ich pozbeda usmiech.gif I odetchna..zgnily kartofel powróci na łono tej wspaniałej i kochanej PL usmiech.gif
    Jest sie z czego cieszyc usmiech.gif
  • gość 2016.09.28 [20:06]
  • gość 2016.09.29 [20:07]
    W PL jest miodzio i zarobki lepsze niz w uka dla specjalistów jak ja a zycie taniutkie. UK to sracz dla nadwiślańskich przygłupów którzy ledwo wiążą koniec z końcem na wynajmie i chlastaja sie wsrod ciapatych. Haha! Jak się cieszę że już tam nie mieszkam w tym muzułmanskim kalifacie z tymi obes/ranymi tłumokami po wsbzdetach.
  • gość 2016.09.30 [18:43]
    W PL jest miodzio i zarobki lepsze niz w uka dla specjalistów jak ja a zycie taniutkie. UK to sracz dla nadwiślańskich przygłupów którzy ledwo wiążą koniec z końcem na wynajmie i chlastaja sie wsrod ciapatych. Haha! Jak się cieszę że już tam nie mieszkam w tym muzułmanskim kalifacie z tymi obes/ranymi tłumokami po wsbzdetach.
  • gość 2016.09.30 [18:50]
    Ooo, i tu pojawił się kundel bury (kandel bery), buhahaha. Do nogi ciapek, już!
  • gość 2016.10.01 [01:00]
    Bingol, chciałem ci powiedzieć: idź do diabła ale przypomniałem sobie, że ty już tam jesteś.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...