Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość przeprowadzam

emigracja

Polecane posty

Gość przeprowadzam

[27.09] 22:06 Nevan1 reni90@tlen.pl Rok temu starzy postanowili wziac sie ostro za swoją firme w Irlandii.Mieli dość wyjeżdżania co chwilę za granicę.Tak wiec postanowili,że przeprowadzimy sie do irlandii na jakis czas(obiecano mi że napisze mature w Polsce) Oznacza to ze moge zostac w irlandii nawet 2 lata..nie wiem jak mam sobie z tym poradzic;( mam dosc siedzenia w klasie ze smutna mina i rozmyslania o tym jak to kiedys było super,ilu to znajomych bylo. nie chodzi o to,że mam problem z językiem,bo uwazam ze moj angielski jest na wysokim poziomie.po prostu nie moge zniesc tych irlandczykow. ich mentalnosc,sposob na zycie jest okropny. uwazaja ze kłamstwo to najlepsza droga. Jak ja mam przetrwac te 2 lata,moze rok(w zależności czy mam szczeście czy pech) Może ktos z was jest w Irlandii i chciałby znalezc nowa kumpele (dziwnie to zabrzmialo) PRZEPRASZAM ZA BŁĘDY!!! [27.09] 22:12 foleta Kochanie,bardzo mi przykro,że nie możesz się tam odnaleść.Może spróbuj znaleśc nowych znajomych wśród Polaków?Jest tam przecież bardzo dobrze zorganizowana Polonia. A w jakim mieście mieszkasz? kocham i jestem kochana-życie jest piękne [28.09] 17:23 Nevan1 w Cork.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×