Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Emigracyjne śmiecie pochwalcie się

Polecane posty

Gość gość

Co takiego macie w UKa czego Polacy nie miają, pracując w PL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świety spokój od takich jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co tu śmieciu zaglądasz, jak wiesz, że będę was obrażał, gdyż zwykle nienazarte świnie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan zakladac ciagle nowe tematy bezrobotny matole poza tym emigracja to nie tylko UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odpowiem. W UK, czy w Niemczech nie ma takich debili, jak założyciel tego tematu, który talentu do języków nie ma, zawodu też, a jedyne, co potrafi, to wyżalać się na forum, że ci mądrzejsi od niego wypięli się i znaleźli spokojniejsze miejsce do życia. Gdyby biedaczka było stać raz w życiu poza swoje sołectwo się ruszyć, to kto wie, może na jego sfrustrowanej twarzy po raz pierwszy w życiu zagościłby uśmiech? Kto wie? Współczujcie mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie. Oosby ktore nigdy nie wyjechaly, nie zdaja sobie sprawy ze trzeba znac jezyk lub cos soba reprezentowac, by sie gdzies na poczatek zaczepic. Potem trzeba tez cos robic, bo nic z nieba nie spada. Lepiej soiedziec w Polsce i narzekac, najlepiej mieszkajac z mamusia i tatusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jezyka smiecie nauczyliscie sie dopiero po wyjezdzie. Trzeba byc glupkiem by nie umiec mowic mowa kraju, w ktorym sie zyje. To żaden wyczyn. Banda smieci. Przed wyjazdem nawet jednego zdanie nie potrafiliście skleic. Poza tym nie operujecie poprawnie angielszczyzna, tylko pol-ingliszem. Kazdą Polczyne zdradza akcent oraz niepoprawny angielski. Banda obsrancow. Angielski to najprostszy jezyk na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz napisze do ciebie PRYMITYWIE- albo jestes sfrustrowanym bezrobotnym nieudacznikiem albo slabo zarabiajacym kolesiem- tak czy siak nieudacznikiem ja nie mieszkam w Anglii a wyobraz sobie ze znam angoiielski. Dziwne co? No wiesz chodzilam do dob rych szkol, skonczylam dobre studia. A jezyka kraju w ktoryù muieszkam tez sie sama uczylam i teraz go doszlifowalam. Rozwijam sie a ty sie cofasz pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze jaka jesteś wykształcona. UKa, to nie Anglia. Rozwijaj się śmieciu, mam nadzieję,że na zmywaku ponieścli ci target. Będziesz potrzebowała teraz jeszcze większych umiejętności, by go wyrobić. Pewnie jakieś zagramaniczne pseudostudia typu WSBzdet beda ci do tego potrzebne hahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat mam dzis wolne to sie moge buraku z toba troche poprztykac UK czy Anglia dla mnei wszystko jedno prymitywie bo to jezyk angielski a przypuszczam ze moje studia daly mi troche wiecej perspektyw niz twoje ukonczone trzy szkoly podstawowe zmywak to ja mam w mieszkaniu, no teoretycznie , bo wiadomo ze mam zmywarke.Pracuje na takim stanowisku jakie mialam w Polsce tylko za 4 razy wiecej. Wiec zamiast pierdziec w stolek i pisac co drugie slowo smiec poucz sie czegos innego poparancu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze dodam buraku, skoro lubisz uzywac slow angielsko jezycznych typu target, to najpierw zapoznaj sie co ono oznacza, bo twoje zdania nie trzymaja sie ani koopy ani doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaahhaahahahahaha nie tłumacz się śmieciu emigracyjny, gnij sobie w UKa, posrany łbie. Słowo target ma wiele znaczeń jak większośc słow w jezyku angielskim niemoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze , ze znasz tyle angielskich slow , gratuluje! twoje wypociny nadal jednak za mądre nie są - désolé Jednak czytać ze zrozumieniem zalosny czlowieku nie potrafisz- BO JA NIE MIESZKAM A NAWET NIGDY NIE BYŁAM W UK ale za tydzień przylecę do Polski, to moge sie z tobą spotkać i zobacze na własne oczy co sobą reprezentujesz psychologii nie skończyłam, ale domyślam sie jaki musisz byc zalowy . Tylko nie wiem jak dojechac do twojej wioski z lotniska w Warszawie. ahahahah ahaha zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
håll klaffen! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty emigracyjny smieciu nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Juz tu wielokrotnie pisałem, ze UKa to nie państwo tylko stan w którym żyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak smieciarzu, tylko ze ja nie zyje w UK, a twoj stan to śmiem określić - choroba psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno nie z UK :) Wiesz jaka zarabista szkołe ten niemota skonczył ? AWF ! :D A du/pe nosi wyzej niz sra :D Nie moze przeknąc , ze po WSB ludzie na emigracji pracuja w zawodzie , a on taki wyksztłcony skonczyl w magazynie :D A tak chciał piołkarzyna zostac, biedak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSBzdet to nie są studia śmiecie, na AWFie byście nawet pierwszej sesji nie zdali. Po anatomii byście juz polegli. Na WSBzdecie płaci się za papier i emigrację do UKa by najwyzej na kasie w banku robić. W pl nikt takich oszołomów nie chce przyjmować, bo takie k******oes nawet pisać poprawnie nie potrafi . UKa to kraj dla debili, dlatego tam się odnajdujecie ze swoim wsbzdetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże,gdzie takie matoły się rodzą, jak ten psychol po AWF? Mam kilku kumpli po AWF-ie, ale żaden nie jest tak j*******y. To nie kwestia szkoły i wykształcenia a konkretnego osobnika. Sam mam uniwersalny zawód, pracowałem za granicą w kilku państwach.Owszem, spotykałem rozżalonych ludzi, nie każdemu jakoś względnie dobrze ułożyło się.Nie przypominam sobie jednak nikogo tak ziejącego jadem i nienawiścią do rodaków. Trzeba by spytać się psychologa czy psychiatry, może to jakaś choroba lub skrzywienie psychiczne. W każdym razie współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja - dziewczyna nie z UK- takiego stanu- haha- u niektórych umysłu przypuszczam, ze za osobe dominacja na forum i wyzywająca innych od śmieci studia na AWF sporo musialy kosztowac i byly trudne, no bo jak kto głąb to wszystko trudne ja skończyłam romanistykę na Uniwerku, wiec na kasie nei musze pracowac- nei w UK, ale żadna praca nie hańbi, a praca na kasie daje mozliwosc do kontaktów międzyludzkich, których ty zapewne nie miałeś buraczku pastewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteście kyrfy moimi rodakami, tylko polskojezycznymi, emigracyjnymi śmieciami plujacymi na mój kraj i mój naród. Pieprzone wyrobniki z uka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem z Uk debilu, ale nie pluje na Polska mimo ze tam nie mieszkam mam tam rodzine , ale wole zyc gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSBzdet to nie są studia śmiecie, na AWFie byście nawet pierwszej sesji nie zdali. Po anatomii byście juz polegli. Na WSBzdecie płaci się za papier i emigrację do UKa by najwyzej na kasie w banku robić. W pl nikt takich oszołomów nie chce przyjmować, bo takie k******oes nawet pisać poprawnie nie potrafi . UKa to kraj dla debili, dlatego tam się odnajdujecie ze swoim wsbzdetem. xx No popatrz , ludzie chyba wola zaplacic za papier , ktory da im prace i w PL i poza granicami , i to prace w zawodzie w ktorym bys sobie nie poradzil z takim podejscie do klienta :D A po AWF , zeby cokolwiek miec musiales pojechac do Uk i zasuwac gdzies w magazynie, bynajmniej nie wykonujac zawodu wyuczonego :D Ktora szkola daje lepsze perspektywy ? Fizjologia na AWF trudna ? Powiedz to szystkim ludzia na medycznych kierunkach, to cie wysmieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja śmieciu pracowałem w pl w zawodzie a ty w uku w nim nie pracujesz, bo WSBzdet nie daje żadnego zawodu. Jaki masz zawód po takiej śmiesznej szkółce. Pewnie zarządzanie i marketing i siedzisz w jakimś podrzednych biurze w uka i pracujesz jako Sekretarka za 7 funa. W Polsce szmato będę pracował jako trener młodzieży w trzecioligowym klubie, bo mam także skończona druga klasę trenerska, poza tym będę instruktorem w siłowni, gdyż mam uprawnienia instruktora, dodatkowo dokształcac się bede w tym kierunku. Ty śmieciu w pl pracy nie mogłaś znaleźć, bo tam gdzie składałas aplikacje, to pewnie składali także ludzie po uniwerkach. Wiadomo, że pracodawca gamonia po WSBzdecie nie przyjmie mając kolesia po uniwerku. Gnij w uka śmieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja nie jestem z Uk debilu, ale nie pluje na Polska mimo ze tam nie mieszkam mam tam rodzine , ale wole zyc gdzie indziej xxx To na ch u ja, sie tutaj udzielasz. Ja nie mam nic do takich ludzi, którzy wolą żyć gdzie indziej. Ja tu tocze samotna wojnę, z emigracyjnymi smieciami, którzy pluja na mój kraj i naród, tylko dlatego bo trochę bubu przytuliło zagramanica i teraz wielkie światowe. Samolotem latają proszę ja ciebie. Dziady z UKa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja akurat nei zauwazylam zeby tu ktos plul na POlske jego wybor gdzie mieszka a ja tez lataù samoloteù , dzowie sie tobie bo akurat z UK duzo osob jezdzi sindbadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja śmieciu pracowałem w pl w zawodzie a ty w uku w nim nie pracujesz, bo WSBzdet nie daje żadnego zawodu. Jaki masz zawód po takiej śmiesznej szkółce. Pewnie zarządzanie i marketing i siedzisz w jakimś podrzednych biurze w uka i pracujesz jako Sekretarka za 7 funa. W Polsce szmato będę pracował jako trener młodzieży w trzecioligowym klubie, bo mam także skończona druga klasę trenerska, poza tym będę instruktorem w siłowni, gdyż mam uprawnienia instruktora, dodatkowo dokształcac się bede w tym kierunku. Ty śmieciu w pl pracy nie mogłaś znaleźć, bo tam gdzie składałas aplikacje, to pewnie składali także ludzie po uniwerkach. Wiadomo, że pracodawca gamonia po WSBzdecie nie przyjmie mając kolesia po uniwerku. Gnij w uka śmieciu. xxx Młodys głupis i mało wiesz :D Gdy kopales jeszcze piłke, ja juz pracowalam w banku :) I nie jako kasjer ani dysponent :) Za granice to ja pojechalan na kontrakt zalatwiony jeszcze w PL, i nie jestem jedyna wyjeżdzającą w ten sposób. Wróciłam do szkoły za granica i teraz to ja ucze innych :) Tak mi sie przydały te wsbbzdety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny, chory, samotny, nieszczesliwy malutki czlowieczek. Tylko mu wspolczuc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×