Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Emigrant z Polski a polskojęzyczny śmieć zwany UKiem

Polecane posty

Gość gość

Emigrant z Polski, to człowiek światły. Wie po co i dlaczego wybrał emigrację. Ma określone cele w życiu do których konsekwentnie dąży. Emigrant z Polski wie jaka jest różnica miedzy Anglia, Szkocja a Wielką Brytania, gdyż interesuje się krajem w którym mieszka, jego historią i kulturą. Emigrant z Polski dumny jest ze swojego kraju, jego historii i kultury. Nigdy nie chodzi ze spuszczoną głową. Dla niego bycie Polakiem, to powód do dumy. Polskojęzyczny śmieć zwany UKiem, to w najlepszym wypadku absolwent jakiego WSBzdeta. Człowiek maluczki, żyjący tylko dla zarabiania pieniędzy i konsumowania ich w trybie natychmiastowym. UKowski śmieć uważa się za obywatela świata. Jest, to człowiek, który wyrzekł się swojej kultury i narodowości, gustujący w fasolce z puszki i coleslawie bardziej niż w rodzimym schabowym, ale jednocześnie nie rozróżniający Anglii, Szkocji od Wielkiej Brytanii. UKi, to ludzie pozbawieni dumy, honoru i ambicji. Ciągle tylko mają do swojego kraju o coś pretensje. Przeszkadza im, że w polskich reklamach ciągle reklamuje się lekarstwa, ale nie przeszkadza im, że w UK reklamowane są ciągle produkty spożywcze. UKowi przeszkadzaja menele w PL ale nie przeszkadzają mu menele w UK. UKowi przeszkadza pedofilia w polskich kościołach ale nie przeszkadza mu pedofilia wśród brytyjskich parlamentarzystów. UKowi przeszkadza, że Polska zadłużona jest na 50% swojego PKB, ale nie przeszkadza mu, że UK zadłuzona jest na ponad 80%. UK po prostu jest zwykłym emigracyjnym śmieciem. Dobrze, że tego syfu nie ma już w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRAWOOOOOOO !!!! 100/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co bierzesz ale odstaw juz. Nie mieszkam w UK, ale twoj belkot, ktory tu od kilku dni uskuteczniasz powoduje, ze mam najgorsze zdanie o takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek prawde pisze. Też się spotykam w UK z takimi ludzmi. Zresztą wystarczy poczytac to forum jak niektórzy tutaj opluwaja Polske i Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby to było tylko od kilku dni, typ ma wyraźną paranoję pieniaczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorowi potrzebny psychiatra. Uraz jakis ma do UK XD krolowa mu nadepla na odcisk. On woli z Bronkiem na krzesle stac i wyzywac innych bo niczego innego nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli UKow prawda oj boli. Gdzie ja tutaj napisałem cokolwiek złego o Zjednoczonym Królestwie? Czytac nie rozumiecie, dlatego w UKu gnijecie na zmywakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czytac nie rozumiecie" - parówa, ty ułomie, pierwszorzędna polszczyzna, syfie emigracyjny polskojęzyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto gnije na zmywaku to gnije :D czy w Polsce czy w Anglii jeden uj hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i UKowiec ze zmywaka bedzie mnie cytowac hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debil się cieszy, że go cytują jako przykład debilizmu, ukowiec z nocnej zmiany, hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj boli ci to ze mam zmywarke w domu i nie musze zmywac naczyc? Oj biedactwo zazdrosne nie trafilo. Nie znam nikogo kto na zmywaku ma prace paroweczko. Chodz cie przytule bo serduszko c***eknie od tych nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci tak zle w Polsce to nie wyzywaj ludzi z UK pomoge tobie. W schowku zrobie ci miejsce i cie przygarne zwierzaczku biedny. Do domu cie nie wpuszcze do puki nie zobacze ze jestes cywilizowany. Szogunku pracuj nad soba a bedzie ci latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja zmywarke w Polsce miałem już 20 lat temu. Przykro mi, że musiałas aż do UKa wyjeżdzac by sobie taki "luksus" kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"puki"?????? hahahahahahahaha i ty prawdopodobnie po angielsku mowisz plynnie? hahahahahaahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona napisala "do puki"a powinno byc dopóki hahahaahaha w jednym wyrazie dwa ortografy. No i teraz sama zobacz jakim jestes smieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieciem jest ta osoba Co wyzywa :D blad ortograficzny jest niczym w porownaniu z tym Co ty piszesz paroweczko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie lubię twojego plucia na emigrantów, tak muszę napisać, ze post z 10:23 ma w sobie trochę prawdy. Jednak plucie i rzucanie kur*ami niczego nie zmieni i jest najgorszym z możliwych sposobów, żeby komuś wytknąć jego wady. A poza tym sporo osób czytających te komentarze poczuje się urażonych mimo tego, że są dumnymi Polakami - emigrantami, z biegłą znajomością języka, kultury i realiów kraju w którym żyją. Tak jak ja. Uważam, że ojczyzna jest jak matka, ma się tylko jedną i trzeba ją kochać i szanować jaka by nie była, natomiast każdy ma inną historię w życiu i z innych powodów decyduje się wyjechać i zostawać na dłużej/na stałe poza krajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRAWOOOO !!! zgadzam się "Emigrant z Polski dumny jest ze swojego kraju, jego historii i kultury. Nigdy nie chodzi ze spuszczoną głową. Dla niego bycie Polakiem, to powód do dumy." tak właśnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiesz ja zmywarke w Polsce miałem już 20 lat temu. Przykro mi, że musiałas aż do UKa wyjeżdzac by sobie taki "luksus" kupic. <<<< hahahha dokładnie ! takie zachowania potwierdzają tylko kto do UK wyjechał ! nigdy nie miał żaden Polak obiekcji tyczących emigrantów dopóki takie zera właśnie nie wyjechały do UK od tego się zaczęło ! do wszystkich UK owców popaprańców , nigdy byście do niczego nie doszli w życiu nawet do tych miernych efektów które osiągneliście będąc w tym nudnym kraju gdyby nie fakt i to że pochodzicie z Polski ! Będąc Polakiem właśnie człowiek osiąga sukcesy ! Wystarczy popatrzeć na tubylców danego kraju aby zauważyć jak miernie dają sobie radę mając pod nosem dosłownie wszystko i wszystkie możliwości , których My Polacy mało kto z nas miał szanse mieć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze napisz czy to bardzo boli byc takim zjebem genetycznym jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny wuefista ...niespełniony piłkarzyna... Transparent w dłon i ruszaj piketowac ulice ! :D Polska dla Polaków, a Zjednoczone Królestwo Wysp Brytyjskich i Pólnocnej Irlandii tylko dla Anglików, Szkotów, Walijczyków i North Irish :P Wracja juz do Pl miodem i mlekiem plynącej , tam za te 3 tysiaki bedziesz miec jak w raju !! :D I w koncu odnajdziesz spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyś wiedziała, nie będę musial patrzeć na wasze ukowskie mordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac, ze ktos googlowal namiętnie przez cała noc. No to pochwal sie jaka jest ta roznica miedzy Anglia, Szkocja i Wielka Brytania? Hahahahahahaha i tak nie wiesz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyśleć ,że w większośc***iszą z UK owskiego syfu baby polaczyny śmierdzące leniwe pipy , siędza całymi dniami w domu naklepały bachorów które tak samo jak one będą tępe w przyszłości , murzynów swych mężów wysłały do roboty a one same sfrustrowane dziadówy patoloigczny smród wylewają pomyje na Polskę i Polaków :O kto takie zera chciał dmuchać ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciapole, czarnuchy i wstrętnie brzydcy tubylcy. Wystarczy na lotnisku popatrzeć na te nasze pożal sie księżniczki i ich obcokrajowcow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac, ze ktos googlowal namiętnie przez cała noc. No to pochwal sie jaka jest ta roznica miedzy Anglia, Szkocja i Wielka Brytania? Hahahahahahaha i tak nie wiesz hahaha xx Juz ci kiedys napisalam , ale nie zrozumiałes :D Nawet linka wkleilam do zródła.. Przeciez wszyscy wiedza, ze Wielka Brytania to wyspa.. To juz nudne jest , wkolo macieju te same pytania.. brakuje jeszcze o minusowy pierwiastek :P Cała wiedza z AWfu :D A ty dalej nie dpowiedziales kto pracuje w banku , bo na pewno nie 'kasjerka bankowa ", jak juz sie czepiac :D Kolega , ktory pracuje niby w banku nie wie jak nazywa sie jego stanowisko ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jestes ty co twierdziła, ze Irlandia północna jest państwem hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjer bankowy to jest oficjalna nazwa zawodu, tylko posrance próbują dorabiać do tego jakias dope. Tak jak np dzisiaj na sprzedawcę mówi sie pracownik obsługi klienta, a przecież to jest zwyczajny sprzedawca hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×