Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Faceci ze Skandynawii są najlepsi na świecie

Polecane posty

Gość gość

ale nie oszukujmy się, tylko kobieta która przedstawia jakiś poziom może się z takim związać. Idiotki, brudaski, wieśniaczki i szpetoty mają murzynów, pakistańczyków, hindusów, turków, afganów i wszelkiej maści ciapactwa i brudu z trzeciego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Nikt na poziomie nie prowadza się z pakolami i tego typu maścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja taka nie jestem, skoncentruje się na skandynawach, dużo zdjęć z nimi oglądałam, mam klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzy ci sie potop szwedzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annieli
Zgadzam się w 100%. Po kilkuletnim pobycie w Szwecji dochodzę do wniosku, że Skandynawowie są idealni. Nie dość że wysocy (jedne z najwyższych nacji na świecie), przystojni, zaradni to jeszcze kulturalni, troskliwi, opiekuńczy i rodzinni. Oni zajmują się dziećmi w takim samym stopniu co kobieta, do tego posprzątają, obiadek upichcą, dla nich to NORMA. Czemu więc Szwedzi mają największą liczbę gwałtów w Europie? Ano przez imigrantów, w zatrważającej większości są to murzyni i muzułmanie. To jest po prostu dzicz nie szanująca kobiet, nie szanująca czyichś tradycji. Dlatego śmieć mi się chce jak widzę jakąś białą dziewczynę u boku takiego łachmyty i brudasa z Afryki czy Azji. Dla mnie to jest niepojęte jak w Skandynawii mając do wyboru takie skarby niektóre wybierają najgorszy syf, no ale jak widać gusta są różne, może te kobiety lubią być popychadłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annieli
ja postanowiłam definitywnie zerwać z nimi kontakty, ale się przyzwyczaili, przychodzą w środku nocy, nie dociera do nich że chcę się przerzucić na rodowitych skandynawów, bydło zawsze pozostanie bydłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annieli
Widzę, że jakaś amatorka dzikusów się pode mnie podszywa, no ale ok, niech będzie :) Może żaden facet na poziomie jej nie chciał i stąd ta frustracja ;) Dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ogolnie bardzo mili ludzie , nie rozumiem dlaczego POlacy twierdza ze sa falszywi lub zimni, mieszkam od 20 lat w SZwecji i mam bardzo duzo znajomych SZwedow a tylko 2 POlakow to chyba o czyms swiadczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To swiadczy o twoim braku inteligencji,takie pisanie bzdur.Sila rzeczy w Szwecji jest wiecej Szwedow. I nie,nie sa "najlepsi na swiecie"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalwina
witam zerkam na temt bo nie moge spac tak tylko chcialam ie orzywitac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skandynawowie sa chyba (no oprocz murzynow) najbrzydsza grupa ludzi - serio nie rozumiem co w nich widzicie, Idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To swiadczy o twoim braku inteligencji,takie pisanie bzdur.Sila rzeczy w Szwecji jest wiecej Szwedow. nie rob z siebie wiekszego durnia niz jestes bo nie ilosc Szwedow w stosunku do Polakow decyduje jakich znajomych masz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jesli nie podobaja ci sie wysocy szczupli blondyni a wolisz np niskiego brzuchatego i lysawego faceta ( no Polaka) to jest oczywiscie ok . ladne co sie komu podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skandynawowie maja okropne cery - pryszczate, biale brwi i rzesy. Sa jedna z brzydszych nacji na swiecie najladniejsi sa Slowianie (niestety Polacy sie bardzo zaniedbali) duzo przystojnych facetow ku mojemu zaskoczeniu jest wsrod Izraelczyków i Persow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jaki Szwed zainteresuje sie Polka, ktora sprzata? W Szwecji raczej wiekszosc emigrantow to fizole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooooo jakos moj maz sie mna zainteresowal. Dzisiaj wlasnie nasza corka konczy 17 lat :) jak ten czas nam razem szybko zlecial . Sporo jest malzenstw szwedzko -polskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sprzatalas jak sie poznaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ale bylam zwykla kelnerka a raczej pomocnica , wynies przynies pozamiataj po gosciach a moj maz byl tylko biednym studencina :) ech pamietam jak kupil mi roze ale bal sie mi ja dac i wyslal swojego grubego kolege aby mi wreczyl , oj na wspominki sie zebralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej od róży- Ojjj tak :) Szwedzi są słodcy z tą swoją wstydliwością, mój też się bardzo cykał żeby do mnie zagaić, zwłaszcza, że na powodzenie nigdy nie narzekałam ;) Dziś jesteśmy razem i na nikogo innego bym go nie zamieniła, a małżeństw polsko-szwedzkich faktycznie jest dość sporo, ale to przeważnie Polki wychodzą za Szwedów, nie zauważyłam aby Szwedki szczególnie interesowały się Polakami. Ale jeśli chodzi o obcokrajowców to Szwedki bardzo lubią ciemnoskórych i tych z ciemną karnacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz Polacy to nie chodliwy towar w Europie ale nie chcialam mowic bo to dla naszych rodakow drazliwy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaka zadna nie chce, nawet cyganka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to chyba tylko patologie znacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj chlopak - Anders jest Norwegiem i rowniez uwazam, ze Polak nie ma nawet do niego startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skandynawowie maja okropne cery - pryszczate, biale brwi i rzesy.- wiekszych bzdor nie czytalam , chyba ci sie cos z albinosami pomylilo . mysle ze nigdy w Skandynawii nie bylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wybieraja ciapatych a maja takie skarby. A czy kupisz buty firmowki za 1000 e jak masz na ten zakup jedynie 30?ja osobiscie wole chodzic boso skoro na 1000 e mnie nie stac, no ale niektorzy nie wola.A Szwedow sobie ogladam z daleka, kiedy na lotnisku w Arlandzie taki blondynek z brzuszkiem wycieral podloge, chcialam zagadac, ale za ladna nie jestem, pewnie bym dostala mopem przez leb.Poza tym jak sprzatal to pewnie nie zna angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak na powaznie, to NIE KAZDY Skandynaw jest megaprzystojny, przysiegam ze nie kazdy, mieszkam w Finlandii juz od kilku lat i niektorzy tacy ze bym juz wolala nawet Polaka.Fakt ze ogolnie najprzystojniejsi w Europie, ale nie cale 100% populacji, to co widzicie na teledyskach to akurat nie to co na ulicach (ale jest wiele mieszancow, fakt).Co nie znaczy ze nie sa najprzystojniejsi w europie, ale jak jakis Szwed zarwie was w mediach publicznych i nie ma foty, to nie wierzcie na slepo ze jest wysokim niebieskookim blondynem i majac 40 lat wyglada na 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
looknijcie na szwedzkie ksiezniczki, jak na szwedki nie za ladne a ich brat po prostu koszmarny i ciemnowlosy, nie uwierzycie ze szwed!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związać się z rodowitym Szwedem to jak strzelić 6 w Lotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szukajcie wylacznie blondynow z niebieskimi oczami, sa nie tylko najladniejsi ale i maja dobry charakter, stwierdzam tak po ponad 3 letnich obserwacjach, im ciemniejszy tym gorsza cholera, nawet jesli z ryja ladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn mam na mysli odchyl od normy, czyli ciemnowlosy skandynaw, nie tyczy sie innych europejczykow, mozna spokojnie zapolowac na ciemnowlosego Polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×