Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet z Algierii

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich, Potrzebuje pomocy, a raczej moja koleżanka. Parę miesięcy temu poznała jakiegoś typa z Algierii (tzn tak ma napisane w danych na fb) i całkiem zglupiala na jego punkcie. Chce zostawić męża i dziecko, i lecieć tam do niego. A ja już nie wiem jak jej to wybić z głowy. Poradźcie mi proszę co mogę zrobić? Ona całkiem zglupiala na jego punkcie, a znają się tylko z fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona bedzie tego zalowac, Poznalam jednego typa z Algierii na uniwersytecie w Niemczech. Zapatrzony w islam. Na facebooku wypisuje rzeczy typu: "niektorzy marza o wycieczce na Karaiby, a ja chcialbym chociaz raz w zyciu pojechac do Mekki" albo, ze w Niemczech jest za malo meczetow. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech w********a, to kobieta bez godności, w sam raz nadaje się na to, co z nią zrobi jej habibi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna wszystko zostawic i leciec do nieznanego czlowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej właśnie to wszystko tłumacze, że to co on jej wypisuje to nie znaczy, że tak myśli. Mowie jej, ze ja skrzywdzi, a ta dalej swoje. Lubię ją i jej męża, nie chcę żeby przez głupotę rozwaliła swoją rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przede wszystkim własne dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ona ma 15 lat? bo jej zachowanie na to wskazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 9 autorka
No jak widać można. Ona jest w niego tak zapatrzona, że szok. Naprawdę jest skłonna rzucić wszystko i jechać do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 9 autorka
Lat ma 29. Wiem, że ciężko w to uwierzyć, ja sama nie mogę tego ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podrzuc jej jakies ksiazki o islamie typu "spalona zywcem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 9 autorka
Też już tego próbowałam. Pewnie domyślacie się co usłyszałam? On jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech algierczyk zabiera w *** tą egoistkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aber mein ist ganz anders- AMIGA syndrom. Oznacza ale moj jest calkiem inny, niemki turlaja sie ze smiechu slyszac to, no ale one maja to dziadostwo ciapackie od dziesiecioleci w milionach i wiedza jak to smierdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy facet jest taki sam . Któraś z was ma chlopaka z Algierii? chetnie nawiazalabym kontakt. moj email: sylwia.sie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co...ja jakos zawsze bronilem muzułmanów i ludzi z Bliskiego Wschodu. Ale to co oni wyrabiaja to sie w pale nie miesci...Arabowie i muslimy to zlo = s****wo takie jak zydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 9 autorka
Teraz już jej Ściemnia, że lepiej będzie żeby to ona go do siebie zaprosiła. Tłumacze jej, że zniszczy sobie życie, mówię, proszę żeby głupot nie robiła. A ta dalej swoje. Nie wiem jak to możliwe, że tak ja omotal. Zawsze była rozsądną kobietą, a teraz wierzy w wyznania jakiegoś dupka. Mówię Wam, Ona jest wpatrzona w niego jak w obrazek i nic do niej nie dociera. Przed chwilą z nią pisałam, napisała mi coś takiego" ty robisz to wszystko z zazdrości, chcesz popsuć nasz związek". O jakim związku mowa, skoro znają się tylko z fb i rozmów na Skype. Myślałam żeby może znaleźć kogoś kogo tamten już oszukał czy wykorzystał, tylko jak? Bo dam sobie glowe uciac, ze takich "ukochanych"to ma kilka. Może takiej osobie by uwierzyła, skoro we mnie widzi już wroga. Zresztą, nie tylko we mnie, bo każdy jej to wszystko tłumaczy, a ona dalej swoje. On jest inny, on jest piękny, on jest wspaniały i w ogóle naj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiste jest ze wielu z nich chce dostac sie do europy, a on wie ze ona ma meza i dziecko? jesli tak, to na prawdę juz taki desperata ze hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 9 autorka
Z tego co mi pisała to on wie, że ma męża i dziecko. I mu to nie przeszkadza, bo przecież Ja "kocha". I bóg mu to wybaczy, bo pomaga prawdziwej miłości czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, bog mu wybaczy i jeszcze 10 dziewic dorzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze cos u niej w malzenstwie nie tak jest. Znam kobiete, ktora zostawila meza i dwoje dzieci dla innego. Jej malzenstwo bylo porazka. Tyle, ze jej nowy facet jest polakiem i ich znajomosc rozwijala sie normalnie, nie przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 9 autorka
Znam ich dość dobrze, zawsze byli zgodnym i szczęśliwym małżeństwem. Fakt, jak tam jest między nimi to tylko oni wiedzą, ale to jeszcze nie powód żeby rzucać wszystko dla faceta z neta. Z innego kraju na dodatek. Ona go nawet nie zna, wie to co on sam chce powiedzieć. Ja już chyba odpuszczę, bo naprawdę brak mi pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo 0/10 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 9 autorka
Chciałabym żeby to była prowokacja :( czytając podobne historie też myślałam- to musi być jakaś fikcja, nikt nie może być aż tak głupi. Oni nawet juz się nie kryją, wypisują sobie na tym fb jak bardzo się kochają i czytają to wszyscy znajomi. Jak można tak dać się omotac komuś kogo się nie zna? Dla mnie to prostu niepojęte. Wczoraj do późnej nocy jeszcze z Nią rozmawiałam, to jak rozmowa ze ścianą, Ona swoje ja swoje. Teraz Ona chce go do siebie zaprosić, gdzieś czytałam, że w takim wypadku to osoba zapraszająca jest odpowiedzialna za ta przyjezdna. Powiedziałam Jej o tym, że jeśli on będąc tu coś nawywija to ona też będzie za to odpowiadać, ale on przecież jest inny i nic złego nie zrobi. Ja już się chyba poddaję, niech robi już co uważa. Szkoda mi tylko Jej męża i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna prowokacja zalozona przez znudzona nastolatke, czyli Terenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj namiar na koleżankę to jej nabluzgamy. Niech jedzie do niego i niech ja tam nawet zje byle tego s****wa tu nie pchała . Niech sobie niewolnic szuka tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość Daj namiar na koleżankę to jej nabluzgamy." Łał, tylko to potrafisz? Nabluzgac komus na fejsie? Jej, jaka ty odważna jestes, normalnie 'hiroł of de dej' :D I oczywiscie myslisz, ze autorka ot tak po prostu poda ci namiary na swoja znajoma, tak? Ach te Internety, robia z niektorych mózgów papkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 9 autorka
Nawet gdybym była tak głupia i podała tutaj Jej dane, co by to dało? Taką macie radość z ublizania nieznajomym? Ktoś wyżej napisał, że może w małżeństwie Jej się nie układa. Wczoraj po raz kolejny Ją o to pytalam, stwierdziła tylko, że Jej mąż jest nudny, a tamten ma takie same zainteresowania jak Ona. Do tego jest przystojny, miły i w ogóle naj. Czyli w kółko powtarza to samo. Musiała też rozmawiać z nim o mnie, bo napisał mi wiadomość, że mam ich zostawić w spokoju, że Bóg nie wybaczy mi tego, że próbuję ich rozdzielić. Ja jjuż mam dość, to zaszło dalej niż myślałam. Nie wiem dlaczego tak dała się omotac, jak to możliwe, że dorosła kobieta tak się zachowuje. Rozumiem gdyby była sama, gdyby nie miala rodziny, a tak? W głowie mi się nie mieści, że można tak postępować. Próbowałam znaleźć w sieci jakieś informacje o nim, jedno na co trafiłam to ogłoszenie na jakimś portalu randkowym. Trafiłam też na forum gdzie kobiety dodają zdjęcia swoich "ukochanych" i tam wymieniają się informacjami, ale byli tam sami faceci z Egiptu. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić żeby przejrzała na oczy. Chyba już nic. Dziękuję Wam za wszystkie rady, podesłałam Jej parę cytatów z książek o kobietach w krajach arabskich, ale to też nic nie dało. Mój jest inny i kropka. Nie wiem,, moze niech faktycznie tam jedzie i niech się sama przekona? Albo jeśli on tu do Niej przyjedzie i narobi problemów, to może wtedy coś do niej dotrze. Wiem, z góry zakładam, że to oszust, ale czego można się spodziewać po kimś kto wyznaje miłość po paru tygodniach internetowej znajomości. Najpierw zapraszał Ją do siebie, teraz chce żeby to Ona go zaprosiła. Eh, cóż- ja już się poddaję. Zycze Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
algierczycy siedza stadami w kafejkach i szukaja idiotek w europie zeby sie wyrwac z dziadowskiej algierii, on trafil na swoja idiotke i nie popusci, nawet ci kose w plecy wsadzi jak bedziesz mu przeszkadzala, jedyna nadzieja ze ma marne widoki na wize, zadna ambasada mu nie da na "znajoma z netu". Szczesliwego 2014 dla normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×