Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aniania***ie

Gdzie jechac na wakacje marzen???co polecacie

Polecane posty

Gość aniania***ie

Moj maz wygral kupon na wakacje,mamy wybrac sobie miejsce z limitem 3000e,chcialabym zeby to bylo cos niezwyklego i niezapomnianego,patrzalam na oferty Dominikany,ale okzazlo sie ze poza hotelem nie ma czego szukac,jest niebezpieczna dzicz w ktora samemu nie mozna sie zapuszczac.Mnie interesuje piekne morze lub ocean,zadbany deptak swiecacy milionami kolorowych lampek noca,knajpki,sklepiki,wygodny hotel i conieco do zwiedzania...egzotyka mile widziana,ach i dodam ze bedzie z nami maly(2l)podroznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chce taki bilet
:( gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattttkkkkko
czy ten maly podroznik tez bedzie chodzil z wami po knajpach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniania***ie
3000 euro...to troche za duzo jak na ciechocinek, a pytalam o wakacje marzen,a nie obskorne pipidowy:) Myslalam o Meksyku,opinie sa podzielone,podobno poza Cancunn(?) jest dzicz,piekne luksusowe hotele w niedalekim sasiedztwie slumsowej infrastruktury.Napewno jest ciekawie,z tym ze jade z malym dzieckiem,wiec bardziej nastawiam sie na wypoczynek,deptaki a mniej na klasyczne zwiedzanie Co myslicie o Tajlandii??? Mam oferte 10 nocy na Pattaya Beach,i 2 noce w Bkk??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vice32
mauritius polecam, istny raj, tylko budzet ciut przy maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Florida Keys - najpiekniejsze zachody slonca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie Dominikany
bylam z narzeoczyn na wakacjach na Dominikanie w tamtym roku w grudniu i bardzo nam sie podobalo. To nie prawda ze nie mozna sie samemu nigdzie zapuszczac bo sami sobie organizowalismy wyvcieczki autokarowe ichniejszym transportem oraz piesze (autokary maja bardzo wysoki standard i do tego sa tanim srodkiem transportu). Do tego mozecie pojechac na raffting, wycieczke katamaranem, objazdowke jeepem czy odwiedzic najwiejksze delfinarium i poplywasz z delfinami w jednym basenie. A juz nie wspomne o boskim jedzeniu i super oceanie !!! W resorcie, ktorym bylismy bylo duzo malych dzieci - bylo tam takie specjalne przedszkole gdzie mozna bylo oddac dzieci za darmo pod opieke opiekunek zeby miec troszke czasu dla siebie. Tak wiec ja bardzo polecam Dominikane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za szybko na objawy
cancun to najpiękniejsze miejsce na świecie...co roku tam jestem i jeszcze wszystkiego nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniania***ie
Odnosnie Dominikany,jaki hotel i miejscowosc moglabys mi polecic? jaka jest cena takiego wyjazdu??? Ha,jest tyle wspanialych miejsc na swiecie,a wygrana tylko jedna:),splacamy dom,wiec w normalnych warunkach nie szarpnelibysmy sie na wyjazd ponad kanary:) dlatego tak bardzo zalezy mi na tym zeby to bylo naprawde niezapomniane i bez wpadek typu zagrzybialy pokoj hotelowy,brudna plaza,i ogolnie pustynia wokol( z pustynia mialam wpadke w Turcji,gdzie piekny hotel stal sam na gigantycznym placu budowy,a do najblizszego kurortu musialam jechac 10 min.taxi)a w prospekcie byly zdjecia jak z raju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiesz na jakis rejs? na przyklad na Karaiby? codziennie inna wyspa, jesli plaza nie odpowiada to jest luksusowy basen (lub dwa lub trzy ;) ) Moi przyjaciele byli w styczniu i tak im sie spodobalo ze zarezerwowali jeszcze raz na grudzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniania***ie
masz namiar,moze stronke firmy ktora to organizuje?brzmi fantastycznie,zalezy jeszcze jaka jest cena,bo patrzac w katalogi ceny sa zawrotne(przynajmniej dla mnie i mojej kieszeni:)my planujemy wyjazd we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaiby sa piekne, np. Antigua. A ja w czerwcu lece do Peru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy jakie sa Twoje upodobania - plaza czy moze gory, zabytki czy piekne widoki... a moze safari? Indie? Lub egzotyka: Chiny, Japonia... Kazdego ciekawi cos innego. Ja bym pojechala na 100% do Chiapas w Meksyku, ale to akurat moje osobiste marzenie zwiazane z moimi zainteresowaniami. Gdzie nie pojedziecie to na pewno bedzie tam cos ciekawego do zobaczenia, zazdroszcze wygranej i zycze milych wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie Japonia wchodzila
by w gre. Ewentualnie Peru,Wenezuela lub Papua new guinea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie Japonia wchodzila
a W Czym Wygral??? sorry ze pytam ale kiedys moj ojciec tez wygral ..potem okazalo sie ze trzeba duuzo doplacic ..i zrezygnowal..LiPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszka
Polecam rowniez Mexyk, ale nie Cancun - za duzo komercji i turystow, nie Acapulco - to samo. Piekna jest Puerto Vallarta, bylam niedawno i jestem oczarowana - pieknie, przytulnie i nie ma plazy i wielkich brudnych hoteli. Z wysp polecam Maui na Hawajach jesli lubisz spokoj, choc ja zdecydowanie wole Oahu - Honolulu - wiecej ludzi, ale wiecej do robienia i wiecej zabawy ! Super ze sobie mozesz jechac ! Ja bym wybrala Peru lub Brazylie albo DUBAJ - cudne miasto !!!! Cudownych wakacji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszka
Hihih -plaze oczywiscie sa w PV -piekne ! nie ma na plazach ogromnych hoteli jak w Acapulco. Fajne tez Miami, Fl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Meksyk - Mayan Riviera, okolice Playa del Carmen. Jest tam naprawde pieknie, plaze cudowne.... To jakies 45 min. od Cancun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniania***ie
Wygral z jednego z najwiekszych koncernow,ktorych produkty rozprowadzal jako przedstawiciel, konkurs byl ogolnokrajowy i wygral jednoczesnie 2 nagrody w dwoch konkursach pracowniczych,voucher na wakacje byl na kwote 5000 euro...ktory za doplata wymienilismy na biznes...odpukac jakos w miare sie rozkreca,wiec na wakacje to chyba dopiero za rok:) Ale dziekuje za pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Egipt. Nigdy nie zapomnicie tych wakacji. Warto jechac. Nie jedzcie do tych przereklamowanych miejsc. Jak przygoda zycia to tylko do Egiptu. rejs po Nilu, Piramidy, pustynia, jazda na wielbladzie, smaki i zapachy Egiptu to najpiekniejsze co w zyciu mnie spotkalo. jak raz juz pojechalam, to zawsze juz tam tylko jezdzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue balalaikaka
Polecam Dubaj, nie orientuje sie jakie sa koszta wczasow z Polski ale z UK powinno starczyc dla 2-och osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja w tym roku..
byłam w Grecji, na Chalkidiki w Hotelu Kassandra. Miejscowość Kriopigi (nieco pod). Bajkowe miejsce.. z tym, że deptak i takie niestety odpadają , chyba, że wybierzecie się do pobliskich wsi (można wypożyczyć samochód, niestety trochę to kosztuje). Ale jest bajecznie - piekny zadbany ogród, palmy, basen, szum morza na plaży.. A także zajęcia dla turystów, basenik dla małych dzieci (jesli nie ten duży), stół do ping ponga, huśtawki i takie tam. Niestety teraz to pewnie już tam chłodno jest. Ale gdybyście mogli poczekać do sezonu, to może.. Problemem jest to, że hotel ma różne standardy pokoi - my mieliśmy dwupokojowe apartamenty z aneksem kuchennym. Pyszne śniadanka i obiadkokolacje, przemiła obsługa no i niezapomniane frappe. Gorąco polecam :) Już miesiąc po urlopie, a ja nadal tęsknię do tamtego miejsca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajlandia ale nie Puket
raczej Samui, alebo kltoras z mniejszych wysp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
Dominikana jest OK pod względem plaż. Nigdzie indziej takich nie zobaczysz...Gwarantuję! O tym mówił też Cejrowski w TVN Style. A Cejrowski widział nie jedno. Jednak to prawda, że poza resortami Dominikana jest dzika i slamsowa. Nie jesteśmy przyzwyczajeni do takich widoków. Jednak hotele na Dominikanie to wielkie resorty zazwyczaj, które zapewniają tyle atrakcji ,że na pewno nie skorzystasz z wszystkich. Dominikana to raj na ziemi. Meksyk też jest OK. Jeśli zależy Ci na deptaku to najlepiej wybierz MIAMI i jakiś rejsik na Bahamy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikana102
Slamsowa???????????? Fakt ludzie sa tam biedni, ale................. o moj boze, zalezy kto czego szuka. Jadac na Dominikane spotkasz sie z kompletni inna kultura i ten kto bedac tam siedzi tylko w resorcie wieeeele traci. Domonikana idealna na poszerzenie horyzontow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia333
no właśnie ;)ja też mam ten problem bo niemam pojęcia jaki hotelik wybrać i jaką wysepkę dodam tylko że szukam wysepek w Grecji myślałam o Chalkidiki o hotelu Oceania Club Hotel może ktoś z was był w tym hotelu i może mi coś więcej powiedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×