Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aleksandraijuz

gdzie kupić polskie książki w Anglii - tanio!?

Polecane posty

Mieszkam w Anglii, chciałabym sobie poczytać czasami coś fajnego po polsku i zastanawiam się gdzie kupić książkę w przystępnej cenie. Myślałam o skepach internetowych, ale wszystkie wydają się dość drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury
W Londynie jest polska księgarnia, zamawiałam książki przez internet ale faktycznie tanio nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaEdin
A nie ma polskich książek w bibliotekach?? w Edynburgu jest ich całkiem sporo, najpierw było mało i tylko jakieś lektury itp., teraz jest naprawdę ciekawy wybór. to w Londynie też tak powinno być. chyba, że koniecznie wolisz kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie uzasadnienie
a polskich ksiegarniach nie mozecie zamowic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dajcie Uzasadnienie: Mogę, ale w temacie zawarłam również słowo \"tanio\", zamawiając z Polski tanio nie wyjdzie. Do Smiley: Dzięki poszukam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goofy
dosyć tanio jest w polskiej księgarni font, a dla dzieci w www.maleczytanie.co.uk a w księgarni w londynie ceny takie same jak w internecie. a to prawda że sprowadzając z polski to koszty przesyłki sa koooosmiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury
księgarnia font nie jest tania, cena książki jest dwukrotnie większa niż w Polsce, jeżeli chce się zamówić większą ilość to opłaca się ściągnąć książki z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goofy
wiesz ja rozumiem, że ceny podwójne ale zakupy z polski tez kosztują i trwają. ja tam porównuje ceny do moich zarobków tutaj anie do cen z polski. pewnie, że sklepy daja marżę przecież w końcu to nie jest instytucja charytatywna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ch... ci polskie ksiazki
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goofy
uwierz mi ja porównywałam różne sklepy i rózne ceny. m in. polishbooks, które jest dla mnie kosmosem cenowym ale czasem inaczej się nie da, kupuje tez i przywoże tez z polski a 10Ł to max 1-2 godziny pracy... Ja wydaje na książki dużo tylko, że inaczej się na to patrzy jak się cenowo na realia tutaj przestawi. według mnie kupowanie tutaj jest szybsze i prostsze. czasem na ebay tez można coś fajnego znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w Szkocji i zamawiam ksiazki w ksiegarni polskiej w Glasgow - ceny bardzo przystepne...dostarczaja w ciagu 24h poczta...oplata za przesylke jest stala i wynosi £2,50...www.polbooks.co.uk...pozdrawiam wszystkich milosnikow czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak......
a nie mozesz poprosic kogos z rodzny badz znajomych ktory zostal w polsce o kupno i wysylke ksiazki do anglii a ty zwrocisz po prostu poniesiony koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo
popatrz na angielski ebay, wpisz "polish book" czasem ktorys z naszych rodakow cos sprzedaje za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry hoop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciagnac e booka
i wydrukowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia123
bardzo tanio mozna kupić na e bayu u www.ebay.co.uk dosłownie za 2 lub 3 czasem nowe czasem uzywane POLECAM NAJTANIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość web
ja też kupiłam na ebayu u tego samego co andzia978 i jestem też zadowolona,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebay nie jest zły
ale wybór kiepski. jak sie kupuje większa ilość to warto zamówić z Polski, oczywiście nie z każdej księgarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość web
teraz na ebayu wybór jest coraz większy,mi się nie opłaca zciągać książek z Polski,uważam,że to jest za drogo i za długo to trwa.A zamawiając na ebayu masz praktycznie do tygodnia książkę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebay nie jest zły
Zapewne nie opłaca się zamawiać z Polski dwóch czy pięciu książek. Jak zamawiam 20 czy 30 to już jest zdecydowanie opłacalne. Termin dostawy też się kręci koło tygodnia więc nie widzę różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość web
każdy dokonuje wyboru,który uważa dla siebie za najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×