Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pempek15

GDZIE NA WAKACJE 2013 W POLSCE?

Polecane posty

Mam problem z wyborem miejsca do urlopu wakacyjnego w Polsce. Mieszkam nad morzem (Kołobrzeg) wiec raczej Bałtyk odpada. Góry odwiedzane co rok od kilku lat - wiec Tatry czy Karkonosze mamy w małym palcu :) Chcielibyśmy pojechać w nowe miejsca (ja z mężem i 4-latką) Tam gdzie będzie fajnie odpoczywać, ale też coś zwiedzić - gdzie mała będzie naszym partnerem, a nie obiektem zainteresowania innych (zeszłoroczny Oświęcim , dziecko spało, a nas wytykali palcami ;( ) Czy mozecie polecić jakies fajne miejsca na 14 dni niezapomnianych wczasów :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggentka
a moze Wielkopolska? jezeli chcesz podaj maila, przesle Ci propozycje programu .pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frittata
Pewno nigdy nie bylas w Bieszczadach nad Solina polecam Polanczyk http://www.esolina.pl/edit_imgages/images/JEZIORO_SOLINSKIE.JPG http://www.polskiekrajobrazy.pl/images/stories/big/7836Solina_zalew_kajaki.jpg Do zwiedzenia liczne zab. cerkwie Komancza Czertez Rezerwat przyrody Sine Wiry w Cisnej i mini zoo z akwarium jest tez trasa rowerowa,skansen w Sanoku , jeziorka duszatynskie stara synagoga w Lesku Komancza - stare chaty lemkowskie i klasztor w ktorym przebywal kard. Wyszynski -izba jego pamieci wstep co laska Mozna zarezerwowac pobyt w gospodarstwie agro-turyst. Moze te infor. przydadza sie tez innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhhgf
Białowieża :) Najpiękniejsze wakacje jakie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
a ja w tym roku chciałabym pochodzić po polskich (lub słowackich) górach. Jechałabym w sierpniu. Jakie polecacie miejsca? Tatry-trochę tłoczno..może Bieszczady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka304
W Polsce też można się wspaniale bawić. Sama planuję wyjazd, nie wiem jeszcze, czy u nas, czy za granicą, ale musi być idealny ;) No i niezbyt drogi, bo dziś trzeba raczej zaciskać pasa. W każdym razie, na pewno zorganizuję sobie wszystko z http://www.taniewczasyinfo.pl/ . znacie ten serwis? Wszystko da się zaplanować tam, sprawdzić koszty i w ogóle... Super sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kret-ownica
To moze Beskidy? Mało znane i oblegane pod względem turystycznym (i całe szczęście!!!) a miejsce po prostu.. bajka. Wspaniałe widoki, lasy, cisza, zieleń.. wypoczynek w górach, a zwłaszcza w tych to coś boskiego. A jeśli chodzi o noclegi w górach to ja mogę Ci polecić to miejsce http://www.noclegi-relax.beskidy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameno
Ja jadę na obóz Almaturu do Murzasichle - obóz fotograficzny. Czyli wakacje i rozwijanie pasji w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,.
to jzu tych pasji troche rozwinelas i na kolenie tez jezdzisz bo ciagle ten almatur tu reklamujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regionalia2013
Jeżeli jeszcze nie wiecie, gdzie na wakacje w tym roku się wybrać, może pomoże wizyta na targach.:) Targi Agroturystyka 19-21 kwietnia 2013 Centrum MT Polska, ul. Marsa 56c, Warszawa www.targiagroturystyka.pl Równocześnie w Centrum MT Polska odbywać się będą XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku Lato oraz II Targi Regionalia. Bezpłatne uczestnictwo Targi Regionalia, Targi Lato oraz Targi Agroturystyka odbędą się w dniach 19-21 kwietnia przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Udział w targach jest bezpłatny, jest to więc sposób, by miło spędzić czas poznając regionalne smaki i kulturę. Organizatorzy szczególnie zachęcają do udziału rodziny z dziećmi, bowiem dla najmłodszych przygotowane będą specjalne atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveisblind
Jeżeli szukasz dobrej zabawy proponuje wybrać Ci St. Tropez raj dla imprezowiczów. A jeżeli chodzi o wypoczynek, świeże powietrze i bardzo wysokie temperatury to tylko i wyłącznie Lazurowe Wybrzeże. www.apartandhotel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie na Polskę nie stać.
Najzwyczajniej w świecie, jak porównam hotel z basenem, w sezonie, to dziwnie korzystnie wychodzi Hiszpania. Bo na warunki "kwatery prywatnej" czy domku campingowego na ośrodku pełnym pijanej młodzieży, to mnie chyba nie namówicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam co roku w czerwcu/lipcu jezdze z rodzina do osrodka ZACISZE w Świbnie (Wiosłowa 45) a pozniej za granice w okolicach sierpein/wrzesien. Tam w tym ZACISZU place ok. 100-110 zł za 6 osobowy domek, 15 min do morza, aneks, lodowka itp. dla dzieciakow idealnie. Pakuje cala rodzine i na 7 dni mam 700 zł a nie 2700. Sklep bardzo blisko, resturacja, mozna sobie rybke kupic w porcie i usmazyc. Do Gdańska 20 min, blisko przystanek. Wg mnie najtansza oferta z innych wygorowanych cen w Polsce - Cisza, spokoj - i o to chodzi! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhffcyg
Autorka jest z kołobrzegu tepa strzalo. Przekupki z reklamami się zlecialy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzk_a
jeżeli upolujecie ładną pogodę to polecam nasz polski bałtyk, na portalu www.przymorzu.pl znajdziecie sprawdzone i tanie noclegi, a teraz dodatkowo można trafić na fajne promocję domków letniskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuzka_a
jeżeli upolujecie ładną pogodę to polecam nasz polski bałtyk, na portalu www.przymorzu.pl znajdziecie sprawdzone i tanie noclegi, a teraz dodatkowo można trafić na fajne promocję domków letniskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maltańczyk
Ja polecam Malte! Jest fajna opcja wyjazdu na kurs angielskiego i zamieszkanie u rodziny maltańskiej a do tego plaża, piękne morze dookoła i mnóstwo atrakcji. Ja planuje jechać na te wakacje. Jak coś to podaje info: EuroCultures.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
Na Ocypel wypie­rdolcie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia karma
My będziemy w Bieszczadach - nie widzieliśmy kompletnie sensu w wyjeździe zagranicznym, bo zwyczajnie jest strasznie drogo. Zdecydowaliśmy się na Polskę, a dokładnie - http://www.zielonapolana.com.pl/weekend_czerwcowy.php Skoro nie płacimy nic za dziecko, mamy pełne wyżywienie, basen, spa, to po co mamy jechać za granicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie koniecznie dla autorki odpowiedz ,ale dla tych co z Gor :) Od kilku lat prowadzimy małe gospodarstwo agroturystyczne nad morzem. Jeśli szukacie niskich cen, spokoju oraz dużych pokoi z łazienkami; zapraszamy do nas. Wczasy u nas są idealne dla rodzin z dziećmi oraz dla osób w średnim wieku. Gospodarze są niezwykle rodzinni i pomocni. Oferujemy również ekologiczne produkty, wiejskie jaja i świeży miód. Bezpłatny parking. Ponadto duży ogród, miejsc na grilla i ognisko, trampolina i piaskownica dla dzieci itp. 30 zł / doba. Dzieci do lat 6 zniżka. Akceptujemy zwierzęta( oplata za pupila) i wystawiamy rachunki VAT. Zapraszamy ! tel.094 314 2607. http://www.pawluczenko-kopnica.superturystyk a.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie interesuje cię ani morze ani góry to pozostaję Polska środkowa lub północ. Albo rzeka drawa i słynny spływy nią, które naprawdę należą do pięknych okolic lub wyjazd na suwalszczyznę i Podlasie Myślę że spokojnie możecie pojechać do Augustowa. My nocowaliśmy w Wigierskiej osadzie z te strony http://www.noclegi-online.pl/noclegi/augustow dookoła znajdziecie atrakcje jak wioska ponoka polecam szczególnie dla dzieci, trochę dziczy przecież to puszcza augustowska no i dużo jezior. Ja nie żałuję byłam z mężem i dwójką dzieci 3 i 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pad,kbgbnj
Sandomierz, śladami ojca Mateusza w pobliżu Góry Świętokrzyskie i klasztor na św Krzyżu , ruiny zamku w Krzysztoporze koło Sandomierza jest jezioro tarnobrzeskie można robić małe wypady z dzieckiem nie zmęczycie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hthhrtht
bialowieza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mabella
Ja wraz z mężem i synkami podobnie jak w zeszłym roku wybieramy się w góry, do Kościeliska. Tym razem zdecydowaliśmy się zarezerwować miejsce i wynajęliśmy pokój u Karpieli. Mieliśmy możliwość w zeszłe wakacje znaleźć się w położeniu tego domku, zrobiło na nas wrażenie. W samej dolinie, wszędzie piesze ścieżki, masa spacerów. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×