Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie w Londynie

Polecane posty

Gość gość

Do jakich miejsc, dzielnic najlepiej jest sie udac w poszukiwaniu pracy ? Jakiejkolwiek - sklep, kafejka, bar itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W City jest pełno pracy. Od 2.000£ wzwyż jak znasz chociaż podstawy angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyjmuja juz polakow do pracy w uka. I dobrze. Brexit działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałem w UK 1,5 roku. Język angielski dobry, Język niemiecki dobry, język holenderski dobry, wykształcenie wyższe, brak zasiłków, brak nałogów, brak oszczędności, wiek 40 lat, prawo jazdy ABD. Pochodzę ze średnio zamożnego domu. Żyłem tam sam. Moje podsumowanie: jeśli ktoś wyjeżdża z Polski gdzie był biedny finansowo i mieszkał na tzw.klepisku to w UK będzie mu trochę lepiej, ale jeśli mieszkasz w normalnym domu to UK zaskoczy cię wielkie zacofanie technologiczne:D W Polsce wszystko załatwisz na odległość mailem lub aplikacją. Pojęcie mody w UK nie istnieje - tam nadal są lata 90-te , jak w PRL:D Przykład lotnisk w UK : Luton wygląda przy polskich lotniskach jak aeroklub w nieskoszonej trawie:D Moim marzeniem było zobaczyć największe w Europie lotnisko Heathrow - jak zobaczyłem lastryko i salceson na podłodze, to zapytałem w informacji czy faktycznie jestem w dobrym miejscu. Generalnie wczesny Gierek:D Na lotnisku celnicy angielscy nie mają pojęcia co to jest strefa Schengen:D Londyn: poszedłem w poniedziałek do centrum światowego biznesu City, chciałem poczuć się jak na Wall Street - usiadłem w kawiarni gdzie przesiadują biznesmeni, każdy biznesmen miał segregator, pomyślałem że to księgowi i jak zerknę przez ich ramię w ten segregator to zobaczę liczby i wykresy - gdzie tam, zobaczyłem czcionkę o rozmiarze 16 i szkolenia z asertywności :D - tam nikt nie trzyma w reku tabletów ! tam dalej są segregatory ! jest rok 2015 !:D Poszedłem do Harrodsa i zobaczyłem krzywo przyciętą dyktę nieumiejętnie pomalowaną na biało:D - towar jak w Polsce 15 lat temu ! :D Przypomnę tylko, że piszę to z perspektywy średnio zamożnego domu w Polsce. Babcia mi mówiła zawsze: wnusiu inteligentny człowiek nigdy nie jest gruby - w UK przestałem patrzyć seksualnie na kobiety - po prostu nie da się na nie patrzyć - gust nie pozwala:D. Transport w UK jest bardzo bardzo drogi:D. Na zakupy modowe najlepiej skoczyć na weekend do Polski , no chyba że chcesz wyglądać jak twój dziadek na zdjęciach czyli retro to kupuj w UK:D Wszystko na wieszakach w UK jest noszone i powypychane:D - standardem jest, że ludzie kupują ubrania na tydzień bądź dwa i oddają. Fakt, że pewnie i w Polsce to się zdarza , ale w UK to standard:D. Anglicy są bardzo słabo wykształceni, po pierwsze nie stać ich na to , po drugie nie chce im się bo to strasznie mało ambitni ludzie:D. Pracowałem jako szef zmiany w magazynie i Anglicy myśleli że przyjechałem z BBC:D kiedy zaczynałem opowiadać o podróżach i jak wygląda świat:D. Higiena: Anglicy nie myją naczyń generalnie, jeśli myją to albo opłukują tylko wodą lub myją z użyciem płynu, ale wtedy już nie opłukują:D. Normalnym jest rano w poniedziałek widom mężczyzn w garniturach z ubłoconymi nogawkami i nie dlatego, że przed chwilą wpadł do błota tylko tak chodził przez poprzedni tydzień:D - nikt się nie dziwi:D:D Jako mężczyzna nie podchodzę i nie będę podchodził do angielskich kobiet - brzydzę się - sorry:D Służba zdrowia: jestem mężczyzną, moim lekarzem rodzinnym jakiego przydzieliła mi przychodnia została pani ginekolog. Standardem jest, że na wszystko lekarz przepisuje zwykły "paracetamol" lub wodę z solą:D Służba zdrowia nie istnieje - dlatego Polacy szukają polskich lekarzy - nie chodzi o brak znajomości języka, ale o elementarną znajomość anatomii:D Drogi: jeśli ktoś powie, że tam to mają dopiero drogi - to w Polsce mamy super drogi - w UK to chropowaty, krzywo rozlany asfalt z dziurami:D Język: jeśli uczyłeś się w Polsce angielskiego amerykańskiego to będziesz miał spory problem ze zrozumieniem brytyjskiego. Nie myśl sobie, że w pracy czy na ulicy usłyszysz piękny język rodem z telewizyjnych brytyjskich wywiadów. Brytyjski angielski to bełkot:D składający się z pierwszych 2-3 sylab wyrazu - to taka ciągła czkawka:D Podsumowanie: W UK wszystko jest na sznureczek i na gwoździk czyli byle jak:D To kraj byle jakości, ale nikomu to nie przeszkadza:D Nikomu nic tam nie przeszkadza, dlatego jedzenie tam nie smakuje bo nie przeszkadza, osrane gacie u kobiety (osobiście widziałem raz w tygodniu):D nikomu nie przeszkadza, a nazywa się to wolnością. W urzędzie pracy pani angielka zapytała mnie czy Polska jest w Europie:D Jeśli zamieszkasz w UK zmienisz się w tym względzie, że wszystko będziesz miał gdzieś - i dotyczy to każdego aspektu życia. Nazywają to wolnością - ja nazywam to bylejakością:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu ten polski buc od wklejania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I trooool od 2000 £

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Londyn praca za £6 max, 6x40 =240/tydź, wynajem pokoju z ciapatymi sąsiadami £800. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dzielnice turystyczne są dobre na szukanie takiej pracy. I te typowo "biurowe" wiec poszulaj w ścisłym centrum, canary wharf, bank, Camden... Zawsze widzę ogłoszenia ze jakas kafejka szuka kelnerki czy sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Wy chcecie z takich prac w Londynie przezyc ? 230-350 tyg zarobek, a sam pokoj 650-800 f, metro 150-200...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nikt nie pracuje ponizej 2.000 wiec nie ma problemu z placeniem za mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Ja na poczatek dostalem 2.100 ale znam niezle angielski. Tutaj nikt nie pracuje za mniej niz 2.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie nie ma pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie ma jak jest? Miljony ludzi mieszkają tu i pracują a ty piszesz że nie ma pracy? Taką byle jaką pracę za 2.000£/mies to zawsze znajdziesz. Trzeba tylko chcieć pracować. No i znać chociaż podstawy angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostales 2100 ale za 2 miesiace. Haha! Gnij w uk gołodu/pny wiesniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, pracy jest tu pod dostatkiem. Facet prawdę pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My brytyjczycy nie będziemy pracować za 2.000£/mies. Tyle to akurat wystarczy dla Polaka który nie mówi ani me ani be po angielsku. My brytyjczycy zarabiamy dużo, dużo więcej bo jesteśmy wykształceni i u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoncz p******ic te bzdury ! Za prosta prace dostajesz 6.70-7.20 brutto na godzine, a to nie daje 2000 £ a polowe z tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy brytyjczyki bedziecie pracowac za tyle ile Europa wam da teraz. Brexit działa. 1000£ wam wystarczy cwoki. To ponad 4000zl , w PL maja mniej i nie placza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mniej niż 2.000£ żaden brytyjczyk nie pracuje. Nie ma takiej potrzeby potrzeby. Takie nisko płatne pensje sa zarezerwowane dla Polaków, Rumunów I inne barachło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to prawda. Wiem, bo ja dostałem 2.100£ na poczatek a mój pracodawca nie mógł znaleść żadnego brytyjczyka za tak niska płacę. No I ja polak dostałem ta robotę. Ale Po pół roku dostanę podwyżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy brytyjczyki bedziecie pracowac za tyle ile Europa wam da teraz. Brexit działa. 1000£ wam wystarczy cwoki. To ponad 4000zl , w PL maja mniej i nie placza. Nie bedzie tez podwyzek, inwestorzy juz uciekaja z londynu do mojej stabilnej PL. Gnij w uka smieciu na wygnaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś szczera prawda, miód dla moich uszu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o 2k i przytakiwanie to te same osoby piszą więc nie ma co odpisywac. To prowokacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacje jukejowskiego cwela marzacego o o 2k w uka:D haha! Nie dla psa kiełbasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mniej niż 2.000£ żaden brytyjczyk nie pracuje. Nie ma takiej potrzeby potrzeby. Takie nisko płatne pensje sa zarezerwowane dla Polaków, Rumunów I inne barachło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy zaniżają stawki i pracują zbyt tanio. Wyobrażacie sobie, że podejmują się nawet pracy za marne 2.000£? Przecież to skandal! Żaden Anglik nie podejmie się pracy za takie wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj sa sa Polacy pracujacy za stawki typu 12-15 funtow na godizne co przy calym etacie daje 22k-29k rocznie. czyli ok 1600-2100 funtow netto miesiecznie. znam takich. i to akurat nie w Londynie Tutaj, to swietna pensja. Ja zarabiam ok. 1200 netto miesiecznie, za ok 140 godizn pracy, moj maz ma za caly etat w pracy umyslowej 1660 f miesiecznie. to jest SUPER zycie za taka kase w miescie jak nasze (300 tys mieszkancow) ale i tak nikt mi nie uwierzy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Żaden Anglik" :D znasz każdego Anglika? Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia. Baiiii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy brytyjczyki bedziecie pracowac za tyle ile Europa wam da teraz. Brexit działa. 1000£ wam wystarczy cwoki. To ponad 4000zl , w PL maja mniej i nie placza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×