Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poradzcie obiektywnie

Glosni sasiedzi za sciana

Polecane posty

Gość Poradzcie obiektywnie

Do domu obok wprowadzilo sie 2 facetow. Sypialnie przylegaja do naszych sypialni, sciany jak sie teraz okazalo sa jak z papieru, wszystko slychac. Wczesniej gdy mieszkali tam wlasciciele nie bylo problemu. Zastanawiam sie co zrobic. Czesto wieczorami po 22 zachowuja sie glosno. Juz kiedys ich upomnielismy ze wszystko sie niesie jak sa u gory i ze po 22 oczekujemy spokoju. Wydzierali sie w tygodniu i w weekend do godzin rannych. Przeprosili, uciszyli sie na troche i teraz znowu im sie zdarza do polnocy w tygodniu czy weekend zachowywac bardzo glosno. Do tego doszedl wyjacy przez czasami i godzine budzik za sciana! Juz nawet na drzemke nie wlacza, tylko ten alarm dzwoni i dzwoni. Ide dzis do nich sprobowac ich uciszyc znowu! Cierpliwosc mi sie skonczyla, po pobudkach o 5 rano codziennie. Na poczatku nie chcialam nic mowic o jego alarmie bo troche glupio, ale skoro nawet wtyczki do uszu mi nie pomagaja... Zastanawiam sie czy jest sens zglosic to rowniez do ich agencji? Co byscie zrobili? Na poczatku nie chcialam sie z nimi klocic, ale zaczynaja doprowadzac mnie do szalu i moja cierpliwosc wisi na wlosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwon pare razy po 22 na policje moze im sie odechce a jak nie to do wlasciciela mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie obiektywnie
Myslisz, ze policja w ogole przyjedzie? Nigdy nie bylam w takiej sytuacji. Chcielismy po dobroci to zalatwic... Ale chyba nie da rady. U nich bardzo czesto ktos jest i kilka razy myslelismy zeby zapukac do drzwi, zeby sie uciszyli. Ale ja wolalabym tam nie isc, a boje sie ze jak maz pojdzie to sie w jakas bujke jeszcze wdadza, bo kto to wie W sciane nie wale, bo uwazam, ze to bardzo tani chwyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz wywiesić na ścianie klatki schodowej kartkę (najlepiej kilka) z prośbą o zmianę zachowania i opisem występującej sytuacji, może zrobi im się wstyd przed szerszym gronem sąsiadów i zmienią zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie obiektywnie
to sa 2 domki przylegajace do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaklocaja spooj i cisze nocna to policja przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radze robic im nic na złość. Mieszkałam kiedyś z takimi psycholami. Byli głośni, a jak mój były też postanowił zachowywać się tak jak oni (czemu byłam przeciwna bo to dziecinne) to debile zaczeli w środu nocy tupać (mieszkali u góry) śmiać się, puszczać głośno muzykę ale tylko przez chwilę, potem cisza a jak już zasypialiśmy to znowu wielki ryk muzyki. Dom wariatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mieszkasz?USA moze?wynajmujesz?ja mam taki sam problem ci co nam wynajmuja nie pomagaja nam w niczym,umywaja rece,policja byla jest jak narazie cicho kto wie na jak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tez tak bylo ze sie zwrocilo uwage cisza na chwile i znowu tylko ze w naszym przypadku psychiczna baba drzesie/ zneca sie na uposledzone dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dev mam do ciebie pyt.jak sie zemscic na psychicznej babie ktora od roku zamienila moje zycie w pieklo. Ja juz wywieszalam wydruki na klatce schodowej z komputera gdzie straszylam ja prawem,paragrafami,ale ona sobie nic z tego nie robi,policja wystraszyla ja tylko na chwile jestesmy bezradni bo przeprowadzic sie dopiero mozemy za poltora roku.jak uprzykszyc tej mendzie zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam dodac menda mieszka podemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam male dziecko to jest glupi murzyn drze morde na to uposledzone dziecko tamten w zlosci za to wali czyms ciezkim w sciany rzuca przedmiotami trzaska drzwiami od balkonu ona wydziera ta morde jak ktos kto jest w ataku furiu u tak od 10 miesiecy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mi nie doradzi?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozostaje wam tylko założyć sprawę w sądzie, ale najpierw wzywajcie policję żeby mieć póżniej dowody dla sądu. Innej rady nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest wygrywalnosc takich spraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie obiektywnie
Mieszkamy w anglii i to nasz dom, a dom obok teraz jest wynajmowany. Bylam juz pogadac z sasiadami ale ciagle nikogo nie ma. Powiem im ze maja byc cicho i ze nastepnym razem juz z nimi gadac nie bede Jesli chodzi o wydzieranie sie na uposledzone dziecko to albo bym dzwonila po policje albo do jakiejs organizacji zglosila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezwij kilka razy policje potem bedzie w sadzie to odnotowane ze probowalas ich uspokoic a najlepiej to pokonac sasiadow ich wlasna bronia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o wydzieranie sie na uposledzone dziecko to albo bym dzwonila po policje albo do jakiejs organizacji zglosila -----boje sie ze bedzie sie mscic-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego my kupujemy dom ale nie taki blizniak jak wy macie...taki typ domu to jest najgorsze co moze byc...jak twoje to jeszxze gorzej teraz mecz sie z tymi palantami albo wyprowadz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak się trafi. My mamy bliźniaka ale sąsiedzi siedzą cicho tak jakby ich nie było, tzn wiekszosc czasu pracuja lub sa na wakacjach, zero imprez. Dziecko czasem pośpiewa w swoim pokoju ale to przecież nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo tych ktorych nie stac na caly dom maja blizniaka..a pozniej klopoty..nie dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój dom ? To zainstaluj soundproof-wall izolacije i po klopocie raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie obiektywnie
Staralam sie z nimi porozmawiac ale nie otwierali mi drzwi :) Po prostu sie uciszyli. Poskutkowalo nawet bez rozmawiania z nimi. Narazie... Gdybysmy wiedzieli ze tak bedzie to bysmy zrobili dzwiekoszczelne obie sypialnie. Moj maz sie tym zajmuje nawet. Narazie nie chce mi sie robic balaganu w domu przez 2 debili. Pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×