Odpowiedz na ten temat

Goloneczka, flaki, kaszanka, rosółek, karkówka ogóreczki i zimne piwko

• gość 2016.09.21 [23:18]
    nie macie takich smaków w uka dopomyje. Full wypas, liga swiatowa. Nie to co jukejowskie zarcie na oleju.
  • gość 2016.09.21 [23:21]
    Bingol idź już spać, bo w kółko pie/rdo/lisz to samo.
  • gość 2016.09.21 [23:30]
    Prawde pisze, mniam mniam zaraz zrobie kanapke z salcesonem. Ukowska kuchnia jest 100lat za murzynami.
  • matka twoja bingolu 2016.09.22 [00:27]
    bingol ty jébany debilu, ile razy ci mòwie nie trzep w skarpety bo doprać sztywnej skarpety nie moge, jak nie masz gdzie się spuścić to mnie zawołaj i połkne co trzeba
  • gość 2016.09.22 [02:05]
    Prawie sie porzygalam jak czytalam tytul tematu ;!
  • gość 2016.09.22 [05:13]
    Polskie, chamskie żarło bez finezji dla polskich chamów ale za to tanio!
  • gość 2016.09.22 [05:26]
    Nooo..twój komentarz też finezja nie grzeszy
  • gość 2016.09.22 [09:06]
    Świetne menu. A do tego należy dodać brzuch piwny (permanentna ciąża) w wieku 25 lat a pierwszy zawał w wieku 30tu.
  • gość 2016.09.22 [10:35]
    Wiesz tępaku, jem mięso ale sam tytuł tego tematu mnie obrzydził że prawie cofnęło mi się śniadanie.
    smacznego.... pechowiec.gifpechowiec.gif żyj "długo i zdrowo' na tej super diecie
  • gość 2016.09.22 [14:34]
    To wszystko można kupić w każdym polskim sklepie zagranicą. Żaden problem!
  • gość 2016.09.22 [15:21]
    Co wy dopomyje jecie w tym uka. Przecież ich kuchnia to syf. Polska kuchnia wymiata. Śmierdzące syfy. Ja uwielbiam polskie zarlo i mam kraj na brzuchu, nie choruje i wszystko ok. Wy śmierdzi elementy zbędne możecie nas Polaków w dopę pocałować. Gnijcie w uka syfy.
  • gość 2016.09.22 [16:26]
    Nie istnieje coś takiego jak "Polska kuchnia". Polska jest tylko nędza a te potrawy co się wam zdaje że są polskie skopiowaliście nieudolnie z innych krajów.
  • gość 2016.09.22 [16:29]
    Prawdę facet pisze. Golonka jest niemiecka. Sernik i szarlotka austriackie, barszcz i pierogi ruskie itd.itd. W PL nie ma żadnego polskiego żarcia. No może smalec śmierdzący ale to w Rosji też jest.
  • gość 2016.09.22 [20:27]
  • gość 2016.09.22 [21:24]
    Śmieciu w takim razie Niemcy także nie mają swojej kuchni, tak samo jak Włosi, Anglicy czy Francuzi. Przyglupie emigracyjny, kuchnie całego świata można podzielić ze względu na regiony, a nie na państwa. Wiodome jest śmieciu, że narody germanskie mają zbliżona do siebie kuchnie, tak samo jak słowiańskie. Kuchnia polska jest nazwa potoczna, tak samo jak angielska, niemiecka czy włoska. Poza tym pieprzony glupku pierogi ruskie, to nazwa dania, ktora wcale nie oznacza, ze pochodzi ono z Rosji. Tak samo jak placek wegierski, ryba po grecku czy po zydowsku. Chodzący , emigracyjny smieć. Kurfa, ale przyglupy żyją na tej emigracji. Normalnie głowa boli.
  • gość 2016.09.22 [21:29]
    Takiemu nieudacznikowi z emigracji to tylko nasrac do ryja. Dobrze, że tego syfu nie ma już w PL.
  • gość 2016.09.22 [22:56]
    Prawda boli, co nie Polaczki? Nie macie nic swojego ani polskiego jedzenia ani polskiego przemysłu ani pieniędzy. Żyjecie kosztem UE a wasze fabryki to montownie w których wy biali niewolnicy za/pie/rda/lacie za bezdurno. Buahahaha! Co za śmieszny kraik z pogranicza Uralu. Gnijcie w PL bo tam jesteście potrzebni dla kapitału zagranicznego, który na waszej krzywdzie zbija kokosy. Kużwa jak się cieszę że się od was uwolniłem!
  • gość 2016.09.22 [23:01]
    Dokładnie tak jest jak facet pisze. Golonka jest niemiecka. Sernik i szarlotka austriackie, barszcz i pierogi rosyjskie itd.itd. W PL nie ma żadnego polskiego żarcia. No może smalec śmierdzący ale to w Rosji też jest. Polaczki nie mają nic swojego oprócz nędzy. Ta jest swojska.
  • gość 2016.09.22 [23:07]
    Rache autor pisze. Wszystkie potrawy sa polskie. Reszta UE podkradla nasze i to tez wiadomo. Gnij smieciu w uka haha!
  • gość 2016.09.22 [23:26]
    Zaklinanie prawdy nic ci nie pomoże. Wy polaczki-cebulaczki sprzedaliście wszystko co było można. Żyjecie z dotacji UE i długów, których narobiliście w niespotykanej skali. 57% Polskiego BNP idzie na na pokrycie długów, których nigdy nie spłacicie i które będą cały czas rosły. Dzięki Bogu już tam nie mieszkam i jestem Brytyjczykiem, więc to nie mój problem. Jak ja się cieszę, że wyjechałem z tego parszywego kraju!
  • gość 2016.09.23 [00:38]
    Turban jeszcze sobie kup pazdzierzu. Jestes brytyjczykiem, buhaha co za leszcz, ja 33rdoole smiech.gif
  • gość 2016.09.23 [01:42]
    Brytyjczyk z doopy wziety smiech.gif hahahaha!
  • gość 2016.09.23 [02:51]
    Brytyjczyk buehahahahahhahahaha nosz kurfa buehahahahahaah typowy polaczek śmierdzący ukowskim gofnem hahahahahahahahaha
  • gość 2016.09.23 [06:05]
    Jestem dumnym Brytyjczykiem a ty polaczkiem-cebulaczkiem. Gnij w PL.
  • gość 2016.09.23 [06:07]
    My Brytyjczycy dobrze wiemy, że tak jest jak facet pisze. Golonka jest niemiecka. Sernik i szarlotka austriackie, barszcz i pierogi rosyjskie itd.itd. W PL nie ma żadnego polskiego żarcia. No może smalec śmierdzący ale to w Rosji też jest. Polaczki nie mają nic swojego oprócz nędzy. Ta jest swojska.
  • gość 2016.09.23 [06:11]
    Prawda boli, co nie Polaczki? Nie macie nic swojego ani polskiego jedzenia ani polskiego przemysłu ani pieniędzy. Żyjecie kosztem UE a wasze fabryki to montownie w których wy biali niewolnicy za/pie/rda/lacie za bezdurno. Buahahaha! Co za śmieszny kraik z pogranicza Uralu. Gnijcie w PL bo tam jesteście potrzebni dla kapitału zagranicznego, który na waszej krzywdzie zbija kokosy. Kużwa jak się cieszę że się od was uwolniłem i jestem Brytyjczykiem! Nigdy więcej tego ch/u/jo/we/go, polskiego obywatelstwa z którym nawet nie można wjechać bez wizy do USA!
  • gość 2016.09.23 [07:37]
    a niikt nie zauwazyl ze ten pajac napisal rosółek?? Szkoda slow jaki debil! Polacy faktycznie jedli ciagle tlusto , na obiad wkolo kartofle, co niektorzy jak maja przrejsc na diete to sa zdziwienie ze mozna zyc nie jedzac kartfli i chleba bo to podstawa zywienia w polandi. No i ostatnio piwko, najwyrazniej symbol luksusu i faceci polscy przez to wygladaja beznadziejnie!
  • gość 2016.09.23 [08:53]
    Pedalskie alko kurfa twoja mac robi wode z mozgu, jak mozna pic ten syf. A pozniej marsze organizuja
  • gość 2016.09.23 [09:20]
    Swinio moja babcia jadla co drugi dzien ziemniaki z zsiadlym mlekiem i dozyla 90 lat. Ziemniaki sie pisze antypolska niemiecka swinio, nie kartofle. Ty dopomyju nie dozyjesz nawet 60 na tej chemiii co masz w uka w sklepach. Wszystko pryskane macie hehe. Pewnie nawet przewrotu w przod nie zrobisz. Gnij w uka poeebie
  • gość 2016.09.23 [10:12]
    no ja akurat przewrotu nie robię, ale czy za to Ty umiesz, tak jak ja, przebiec 10 km w 58 minut? i to częściowo pod górkę oczywiście, nie po płaskim parku smiech.gif wątpię usmiech.gif
  • gość 2016.09.23 [12:11]
    ta babcia co żarła kartofle i Piła całe życie kwaśne mleko to właśnie przykład polskiej biedy. Obsrane życie w obsranych kraiku. Gówniane żarło żeby tylko było tanio bo na nic innego ją nie było stać. I wuj z tego że żyła 90 lat jak i tak miała wujowie życie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...