Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ha ha ha zobaczcie już się zaczęło w uk

Polecane posty

Gość gość
Bo Brexicie stanie sie to norma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? To nie jest jakieś wielkie wymaganie. Chyba że pracowało sie na czarno :p poza tym, kto mądrzejszy to robi wypad z tego całego cyrku. Są lepsze kraje (i nie mówię tu o zapyziałym PL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie? Żeby w sklepie za najniższa pracować trzeba mieszkac w uk 5 lat :D No, normalne wymaganie, a nowi to mogą od razu iść zebrać pod most

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt normalny po 5ciu latach nie będzie chciał pracować za minimalną (no, chyba że studenci żeby sobie dorobić) więc to wymaganie szybko się zmieni. Nie ma co panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś 09:10 wiesz, są różne sytuacje życiowe. jak ktoś potrzebuje pilnie pracy, bo ma jakiś powazny finansowy problem, to weźmie każdą a dumę schowa do kieszeni na jakiś czas, aż sie sytuacja unormuje. ja np jestem samozatrudniona. robię różne rzeczy i za różne stawki. miewam stawki tylko 9 funtów na godzinę, a miewam 15-16 za godzinę. miewam też okresy np 2-4 tygodnie w ogóle bez dochodu, albo że w 2 tyg zarobię tylko 300 funtów, ale potem nagle mam nową robotę i zarobię 600 w tydzień - kwota netto. i gdybym - odpukać - miala ciężką sytuację to bym poszła pracować do sklepu za minimalną - nie na stałe ale na pewno na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma lepszego kraju do zycia niz PL. Spokojne zycie i pelno znajomych co pomoga. S/rać na jukej wielkim czarnym gooownem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehheehhheee na takich znajomych to mozna nasrac i przyklepac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to się zgłoszą tylko frajerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyc w UK to wyrok na wiecznia drozyzne fatalne zarcie i wyłudzanie benefitow przez 99% osrusów. No chyba że jesteś ku/rwa, złodziej czy ksiądz dobrodziej. Wtedy żyjesz godnie w uk. Reszta gnije na pokoiku i wysyła funty do PL bo w uka i tak ich nie umieja wydac. I PL pieknieje. Dzieki wielkie dopomyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa no szczęście zależy od kupy znajomych która się posiada. Stul już dziubek nudziarzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda boli dopomyjów ze przegrali zycie w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto idzie do takiej pracy ? Buhahaha jakies studenciary ofiary albo ludzie bez ŻADNEGO wyksztalcenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrec kal z kupy kupy znajomych przyglupy bingolskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa studenciary, i czego rżysz nieudaczniku? Tak studenci sobie dorabiają ale skąd masz to wiedzieć skoro nie przyszło ci skończyć nawet przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:17 glupi nieudacznik a twoja robota gardzi hahahaha no to kim ty jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie mówić żadnego wykształcenia niż mieć "wykształcenie" wuefisty. Taka prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AWF to wyzsze. AWF skończył Szpakowski, Szaranowicz, Korzeniowski, Kowalczyk, wszyscy trenerzy osiągający medale na olimpiadzie czy ms ze swoimi podopiecznymi sa po awfach. Yebana swinio. Na moim roku studia zaczynalo 150 osob, a dyplom uzyskalo tylko 60. Na wsbzdecie kazdy konczy to gowno. Tam nawet nie ma egzaminow wstepnych, ani jakichkolwiek punktow za oceny z matury. Tam liczy sie kolejnosc zgloszen. Znam debili po rocznych technikach co skonczyli wsbzdet. Po wsbzdecie możesz jedynie kible czyścić w uka świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak tylko do czego ty doszedłeś? Szpakowski może i skończył AWF ale miał pomysł na życie, jego szczytem ambicji nie było szczekanie na kafe ;) U mnie na uni zaczęło kurs 150 osób, 20 skończyło (w czym 2 popełniło w trakcie samobójstwo), a tylko 3 (w tym ja) pracują w zawodzie. Mój kierunek ma najwięcej samobójstw wśród wszystkich kierunków, jest bardzo wymagający i mało ludzi go kończy. I sorry ale pan od wywijania fiołków nie będzie mi wmawial że skończył konkretny, coś znaczący kierunek ;) Może nie powtarzaj tego wśród ludzi bo cię tylko wysmieja. W Internecie to można różne głupoty mówić więc masz wybaczone. Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 8 funta to jest brutto? to ile dadza na rączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy bym nie poszła do takiej pracy. nie dość , ze zarobki śmieszne to traktuja cie w takich miejscach jak śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze Magistra po AWFie:"Idę sobie idę, pi drogach leśnych. O pacz, wywijam fikołka, idę se dalej idę, przewrót w przód, przewrót w tył - mam magistra z AWFu". Super dyplom, teraz mogę ze robić grille dyplomowane bo wiem ile to 2+2 (To chyba 7, co nie?) Jestem szefem firmy u mamy w piwnicy i kumpli nad jeziorem mam pelno. Ale super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dokładnie. AWF, kierunek dla przegrancow. Ekspert od fiołków a się mądrzy jakby conajmniej medycynę skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest praca dla studentów leszcze :D Kto inny pójdzie zapierdalac za 7 funtow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mało? to ile dają nie dla studentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie , ze malo to minimalna stawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ile student ma lat, prawda? Stawka minimalna dla ludzi w różnym wieku jest inna, ale to sobie sam sprawdź. Tak czy inaczej to chyba oczywiste że taki student nie będzie tam pracował całe życie. Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile to jest niemało ile by dali dla Polaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie pasuje, wiec ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×