Odpowiedz na ten temat

Hał ar ju, ajm fajn, end hał ar ju, ajm fajn tenkju

• gość 2016.10.18 [16:05]
    oto pusta gadka w UKu, nic tylko pozory, faking forejnars
  • gość 2016.10.18 [16:27]
    Lepsze to niż: jak się masz? Oj niedobrze trzustka mi siada, lekarz zapisał mi nowy lek na wątrobę a dzis rano kolor mojej uryny był pomarańczowo złocisty.
  • gość 2016.10.18 [16:33]
    A nadwiślański ciul na nic nie znaczące pytanie grzecznościowe how are you? Chce opowiadać historię swoich życiowych niepowodzeń. Tylko kogo to obchodzi?
  • faking dumb brits 2016.10.18 [16:43]
    gość dziś [16:33]
    to po hooj pyta? te pozorne uprzejmości są angielskim debilizmem.
    How are you? Shítty, and you? Just as shítty, przynajmniej kúrwa SZCZERA odoowiedź, a nie life is great, a w środku gotowy do suicide. Pojėbana kultura.
  • pokemonland 2016.10.18 [16:49]
    brytole to durne pokemony, nie potrafią uzewnętrzniać uczuć, wszystko jest "great", tylko 3/4 ludności jedzie na codziennych antydepresantach, "life is great kūrwa" , buahahahaha
  • gość 2016.10.18 [17:01]
    Nikogo obcego nie obchodzi że czujesz się gowniano. Dlaczego obcą osobę miałoby to obchodzić. Ale z drugiej strony to bliscy znajomi zadają to samo pytanie ale innym tonem i wtedy wiesz że mozesz się wygadac. Widocznie nie masz bliskich znajomych i tutaj smęcisz.
  • gość 2016.10.18 [17:10]
    w UKu nikt nie ma bliskich znajomych, oni nie wiedzą co to znaczy, wszystko jest fake i pozory, oni kłamią nawet sami siebie, pustaki i debile
  • gość 2016.10.18 [17:28]
    Wyrazy współczucia że nie masz bliskich znajomych czy przyjaciół. Widocznie odpychasz ich swoim prostackim podejściem do życia i negatywnoscia. Przyjmij do wiadomości że nie każdy jest taki smutny jak ty.
  • gość 2016.10.18 [19:50]
    biorą prochy i udają szczęśliwych patałachy
  • gość 2016.10.18 [20:02]
    Prawde piszesz, tak wlasnie rozmawiaja osrusy w uka. Ja kierowalem brygada takich niedoukow. Co za syf haha. Ale juz jestem w PL , tu jest piekna polska mowa od dziada pradziada. Niedlugo swieta w PL I osrusy zdechna z zazdrosci buhehehreeesmiech.gif znowu na lotnisko beda targać słoiki z bigosem i karpiem w galarecie hahahahaaaaa!!!
  • gość 2016.10.18 [20:08]
    "tenkju" smiech.gif przygłupy je/bane
  • gość 2016.10.18 [20:15]
    16.27 Mistrz!
  • gość 2016.10.18 [20:15]
    tak pedaly wszystko w UK jest great jak się ma wszystko za prawie darmo, przy takich zarobkach i cenach to normalka smiech.gif no i kolejny argument bingola czyli nikt nie ma bliskich znajomych smiech.gif zero znajomości ludzi i zycia się znowu pojawil, bo cwel z domu nie wychodzi tylko do szkolki podstawowej, matka wszystko podstawia pod pedalski nochal wiec gownie wie smiec. ze w plu każdy każdemu du/pe obrabia i jest o wiele większy falsz niż w UK. zresztą jak masz normalne zycie czyli praca i każda wolna chwile spędzasz z dziewczyna która kochasz a nie chlasz ze znajomymi to masz w chu/ju falszywe znajomości. w plu pod tym jak i każdym względem jest syf totalny. już ja was znam fałszywe go/wna, pamiętam np. w szkole, zadawalem się z takimi dwoma cwelami no i oczywiście jak jednego nie było to drugi mu du/pe osrana obrabial i odwrotnie a ja miałem wyje/bane na cweli, no ale sytuacja powtorzyla się jak kiedyś pracowałem w plu wiec myskle ze to normalka smiech.gif a jakie historie slyszalem o ludziach od ich dobrych niby kolegow smiech.gif wiec nigdy więcej zaufania do falszywcow, czy brytoli czy polaczkow, sram wam do ryjów. lepiej nie mieć bliskim znajomych i dzięki temu zero problemów a obgadywać sobie cwele możecie smiech.gif sram wam do ryjow
  • gość 2016.10.18 [20:20]
    w rodzinie to samo, ploty, p*****ly itd. dziady chcą prawnukow przed smiercia którymi zajma się raz w roku a to ja będę musial pieluchy zmieniac itd. smiech.gif tak wiec na swieta na pewno nie wracam. w większości to tez fałszywe składanie zyczen bo wy polaczki nie możecie znieść ze ktoś ma lepiej. zawisc, zazdrość i nienawiść, tylko pozory w kościele i przed księdzem BUEHEHEHEHEEH sram wam do ryjów i do garów swiatecznych smiech.gif Dsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif :smiech.gif D:smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif :
  • gość 2016.10.18 [20:48]
    Ruszac sie dopomyje na wygnaniu. Pracowac piatek swiatek i pod koniec miesiaca ma byc standing order do PLsmiech.gif taki wasz psi, zafajdany obowiazek dopomyje aby splacic wyksztalcenie. Haha!
  • gość 2016.10.18 [21:30]
    W PL złotowki leżą na ulicy. Trzeba je tylko podnieść. Tak tanio jak jest w PL to w uk nigdy nie będzie. Bo PL to duma, bogactwo, kultura i setki lat tradycji a uk to rabowanie i napadanie. Wiec bedziemy ciagnac z uka bo nam sie nalezysmiech.gif A wy uki co macie? Takewaye? Cuchnące mieszkania? Buehehehhehe!!! beka z pasozytów na benefitach.
  • gość 2016.10.18 [22:01]
    Widac bardzo cie boli ze inni wyjechali i sa szczesliwi.
  • gość 2016.10.18 [22:03]
    Tak go boli że aż jadowite eseje pisze. Biedny, nieszczęśliwy człowiek...
  • gość 2016.10.18 [22:07]
    przygłup nawet bez podstawowego wyksztalcenia wiadomo ze nawet liczyc nie umie smiech.gif tanio w plu smiech.gif BUHEHEHEHEHE smiech.gif nigdy smiec nie pracowal i nie wydawal w plu to nie zna cen i ile się zarabia smiech.gif tylko tu trolluje menda a o Uk to ma pojecie z TV i internetu no i tu się pojawia problem bo bez znajomości angielskiego to mogą mu się wydawac takie gowna jakie sobie ulozy w osranym przez kumpli lbie smiech.gif
  • gość 2016.10.18 [22:11]
    a zapomniałem dodac ze w UK każdy na ulicy wygląda na szczęśliwego za to w plu same skrzywione mordy. podobnie jak teraz meczyk trwa. polaczki spiete i z nienawiscia na mordach a real z uśmiechem ich niszczy, może trochę zlekceważyli ale to zrozumiale smiech.gif c**y z legii nawet bramki nie umia z akcji je/bnac w lm smiech.gif BEUWHEHEHEHEHEHEHEHEHE ale mam pompe smiech.gif to pokazuje gdzie smiecie jesteście w Europie - na samym dnie smiecie
  • gość 2016.10.18 [22:12]
    Polaczki niecywilizowane nie rozumieją że jak ktoś ich łaskawie zapyta How are you to nie znaczy, że chce wysłuchiwać ich lamentowania. Nas wasze kłopoty w ogóle nie obchodzą. Pamiętaj polaczku, że czujesz się tak jak na to zasługujesz. My Brytyjczycy dobrze o tym wiemy a tobie obcokrajowcu pozostaje się dopasować do naszego brytyjskiego stylu życia.
  • gość 2016.10.18 [22:23]
    how are you to jak "dzień dobry" tępaki bingole, doksztalc się jeszcze o zwyczajach w Uk cwelu je/bany przygłupie z podstawowym niepelnym smiech.gif
  • gość 2016.10.18 [22:31]
    Kazdy ma swoje zycie i swoje problemy. Nikt nie chce słuchać waszych narzekań. Niby tacy madrzy a nie znają życia wcale.
  • gość 2016.10.18 [23:24]
    Tak sobie wmawiaj doopomyju. Przypomnij sobie co pisałeś przed moim powrotem. Głupio ci ściero, bo ja żyję w PL na poziomie , a ty myjesz ukowskie dooopy. Pieprzona szmata ze sterta zdjęć z Majorka. Haha! https://www.youtube.com/watch?v=72oeFHwn8As
  • gość 2016.10.19 [00:06]
    faking dumb brits dziś [16:43]
    gość dziś [16:33]
    to po hooj pyta? te pozorne uprzejmości są angielskim debilizmem.
    How are you? Shítty, and you? Just as shítty, przynajmniej kúrwa SZCZERA odoowiedź, a nie life is great, a w środku gotowy do suicide. Pojėbana kultura.
    X
    Prawde piszesz. Skoro pytaja jak sie ktos czuje to musza akceptowac ze ktos ma zly dzien. Eebane falszywce haha!
  • gość 2016.10.19 [00:37]
    Mnie jako Brytyjczykowi bardzo podoba się forma pozdrowienia How are you? Jest uprzejma, ale polaczki wiecznie niezadowolone chcą spowiedzi i angielskich przyjaciół a my mamy was w dooopie z waszymi prymitywnymi zwierzeniami. Jak mówimy coś do was to macie słuchać, wykonywać i sp/ier/dalać a nie robić zwierzeń które nikogo nie interesują.
  • gość 2016.10.19 [00:41]
    Dopuszczalna odpowiedz na pytanie: How are you jest taka: I'm fine and you?
    I'm fine too. I żadnych niepotrzebnych zwierzeń. Tak rozmawiają ludzie cywilizowani. Nas Brytyjczyków nic nie obchodzi jak wy się czujecie.
  • farking dumb brits et al 2016.10.19 [01:50]
    brytole i amerykanie to debile, fałszywa uprzejmość, płycizna, a za plecami doope wam obrabiają, polacy przynajmniej są bezpośredni i wam prosto w wasze tępe mordy powiedzą że jesteście patologią i tępakami, i za to kocham rodaków, bo nic nie trzeba się domyślać, jébią prosto z mostu i za to ich cenie, szczególnie polki
  • gość 2016.10.19 [04:16]
    taaa powiedzą smiech.gif ch/uja powiedzą. tez doopska za plecami obrabiajaa smiecie. w oczy super milutcy a za plecami.........
  • gość 2016.10.19 [04:18]
    a przepraszam z wyjątkiem bingola super odważnego cwela ale TYLKO W NECIE ZZA MONITORKA smiec szczeka BUHEHEHEHEHEHEHE smiech.gif
  • gość 2016.10.19 [04:38]
    w ogole ten przygłup napisał kiedyś ze myśli ze jego znajomi oddaliby za niego zycie BUHEHEHEHEHEHHEHEHEHEH chory psychicznie tępak je/bany smiech.gif oddac zycie to można za kogos z rodziny albo za kogos kogo się kocha, a nie zj***e jakiegoś kumpla smiech.gif aaaaaaaaaaa no ta przecież on gejuchem jest wiec pewnie gadal o swoich chłopakach którym codziennie jajca lize smiech.gif o czym tez opowiadal smiech.gif o ogniskach z kumplami tez opowiadal na których je/bia się w osrane wstrętne doopska i fikaja sobie lodziki oraz liza jajaca wiec ok smiech.gif kochacie się chłopaki wiec wszystko ok, możecie się pozabijać w imie swojej milosci BUEHEHEHEHEHEHEHEHEHE cwele obesrane smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...