Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z koniecznosci

hotel dla zwierzat

Polecane posty

Gość z koniecznosci

Ile kosztuje hotel?na co powinnam zwrocic uwage decydujac się na dany hotel?nie mam z kim zostawic,jest to duzy pies,z duza iloscia energii.Nikt z moich znajomych nie chce brac sobie problemu na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemoreleeeee
na jak dlugo chcesz go zostawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z koniecznosci
2tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemoreleeeee
w sumie to madre ze szukasz hotelu a nie wyrzucasz na ulice albo do schroniska :) niestety takie hotele troche drogie.. a nie masz rodziny znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspertka w tejże sprawie
Upewnij sie ze sa wymagane wszystkie podstawowe szczepienia zanim Cie do takiego hotelu przyjmą. Do tego bym sprawdziła kto i jak sie tymi zwierzakami zajmuje!! A ze drogo to wiadomo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z koniecznosci
Nie mam nikogo kto by się odwazyl wziasc go do siebie,jest to owczarek z adhd,potrzebuje sporo uwagi,oddac nie oddam jest moim najlepszym przyjacielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femke
kiedys tez mialam taki problem i szukalam dobrego miejsca na kila dni dal mojej suczki. Znajomi zarekomendowali mi pensjonat dal zwierzat z ktorego co roku kozystaja w czasie wakacji. Pojechalam tam zeby sprawdzic warunki, jakie maja wymagania (szczepienia itd) przeczytalam wczesniej na stronie internetowej. Na miejscu musze przyznac bylam pod wrazeniem, mila i profesjonalna obsluga, fachowe pytania i co najwazniejsze naprawde dobre warunki w jakich przebywaja zwierzeta. Psy i koty maja ogrzewanie podlogowe, karmione sa 3,4 razy dziennie. 3 x dziennie sa wypuszczane na psi plac zabaw i do tego raz dziennie spacer po polach w grupach po kilka psow. Caly czas sa pod opieka a do tego sa kamery i mozna swojego ulubienca obserwowac przez internet. Jednym slowem doskonale. Ceny (w Holandii) to zalezy od wielkosci psa miedzy 10 a 25 euro za dzien. Ale dokladnie nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim ............
W JAKIM kurwa kraju???? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femke
w Holandii, przepraszam zapomnialam napisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z koniecznosci
Ja poszukuje w uk sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femke
ach wlasnie sprawdzilam na ich stronie i przepraszam ale podalam za wysokie ceny. koszt za dzien to 16-19 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z koniecznosci
Mozna moje pytanie potraktowac ogolnie tzn na pewno przydadza się wszystkim doswiadczenie,uwagi innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femke
w uk na pewno znajdziesz, szukaj w internecie, czesto schroniska dla zwierzat rowniez maja cos w rodzaju hotelu. Zycze powodzenia bo wiem jaki to problem, a moze popytaj anglikow z psami oni powini wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femke
z koniecznosci i napisz czy i co znalazlas, jestem ciekawa. Podoba mi sie Anglia i mysle ze moze kiedys tam zamieszkam... chyba na emeryturze ha, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z koniecznosci
Femke piszac tutaj mialam nadzieje że moze znajdzie się ktos kto bedzie mogl zareklamowac,polecic jakis hotel.Schronisko odpada,pies jest trzymany tylko w kojcu.Aramis(mój pies)pisalam już wyzej jest psem z wielka iloscia energii,jeśli dwa razy na dzien nie dostanie odpowiedniej ilosci ruchu,to robi demolke na maksa.jeśli chodzi o anglikow to dobry pomysl :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z koniecznosci
wiesz mysle, ze Anglia nie rozni sie wiele od Holandii jezeli chodzi o zwierzeta domowe dlatego jeszcze raz napisze; moze w schronisku? Tutaj wiekszosc schronisk prowadzi taka dodatkowa dzialalnosc (hotel dla psow) i naprawde nie jest to takie zle. Zainteresowalam sie tym (kto wie moze kiedys bede potrzebowala czegos blisko) i sprawdzilam na ich stronie schroniska w Hadze. Faktem jest, ze psy sa w kojcach ale maja zapewniony rowniez ruch i caly czas dostep do wybiegu. Ponadto to nie jest tak jak chyba wiekszosc ludzi sobie wyobraza; zaprowadzasz psa - placisz i zalatwione. Najpierw jest rozmowa, zapoznanie sie z opiekunami, opiekunow z psem. Jezeli pies jest dobrze zsocjalizowany to istnieje mozliwosc, ze bedzie dzielil kojec z innym psem ale nie musi. Zaleta schroniska jest na pewno wykwalifikowany personel z doswiadczeniem. Oczywiscie pisze to bo takie mam wiadomosci o schroniskach tutaj. I z mojego punktu widzenia gdybym to ja szukala miejsca pobytu dla psa z adhd najpierw bym tam szukala. Mam jeszcze inny pomysl, moze wejdz na angielskie forum dla milosnikow owczarkow. Tam mozesz znalezdz dobre informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duktor Małgośka
Ok 6-8 funtów za dzień pobytu zwierzaka. Zależy od hotelu. Droższe też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala uwaga do autorki
w UK psy w schroniskach sa codziennie wyprowadzane na spacer - kiedys mialam okazje byc w takim schronisku, mialam tam rozmowe w sprawie pracy. Sa pracownicy, jak rowniez wolontariusze ktorzy psy wyprowadzaja. Sama bylam nieco zaskoczona :) Nie wiem czy w kazdym schronisku tak jest,ale mysle ze sa pewne zasady do ktorych wiekszosc schronisk sie stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femke
uwaga ostatni post od z koniecznosci byl ode mnie czyli femke. pomylka, sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femke
w holandii duzy pies doba 16 euro w schronisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femke
ja taz bylam zaskoczona a pozniej sama pracowalam jako wolontariusz w pogotowiu dla zwierzat. Zeby pracowac w schronisku jako opiekun trzeba miec dyplom (2 lata nauki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwaz tylko,ze pies nie
wie,ze to hotel i ze zostal oddany tylko na 2 tygodnie. Cierpi i tęskni. Lepiej znalezc kogos, kogo pozna i kto moze na ten czas zamieszkac u siebie, ja tak robilam. Znajomi oddali psa do bdb hotelu- pies szalal z rozpaczy, nie jadl wydrapal sobie wlosy do miesa. Oczywiscie sa rozne psy, mniej i wiecej wrazliwe. Moze choc wczess9iej odwiedz hotel z psem, zeby poznal miejsce i ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femke
i masz calkowita racje! Ale czasem to niemozliwe znalezdz kogos kto zamieszka i zaopiekuje sie psem. Dlatego w dobrym hotelu/pensjonacie dla psow najpierw jest zapoznanie i mi radzona na przyklad 1 dzien probny, zeby zobaczyc jak sobie pies z rozlaka radzi. Na szczescie nie bylo to potrzebne bo w miedzyczasie wiele sie zmienilo i pies zawsze jezdzi z nami, albo nie jedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z koniecznosci
Czesc :) mialam dzisiaj dzien latania i dopiero teraz mogę napisac Wam że znalazlam osobe ktora zajmie się psem,nie jest to hotel ale osoba prywatna(polecil ja landlord) co chce sobie dorobic,za 2tyg wezmie100 :)Aramisa bede u niej przez najblisze 2tyg zostawiac na godz aby mogli się poznac.Moze dzięki temu przezyje mniejsza tesknote pozdrawiam wszystkich milosnikow czworonogow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femke
z koniecznosci znalazlas najlepsze rozwiazanie, to wspanieale, ze Aramis bedzie mial czas aby sie troche przyzwyczaic. I bedziesz miala czas aby o wszystkich nawykach i zwyczajach psa poinformowac opiekuna. Ciesze sie i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie szukam hotelu dla psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Ja znalazłam namiary na hotel dla psów - http://www.psypracujace.pl/ , więc możecie sobie sprawdzić ten ośrodek. Uważam, że piesek powinien mieć się tutaj dobrze i otrzymać dobrą opiekę. Jeśli chcecie skontaktować się z hotelem, to tutaj zostawiam namiary : - tel 601 71 62 90 - email: iskra@psypracujace.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja jakiś czas temu szukałam hotelu dla psów i trafiłam na http://www.psypracujace.pl/ Pieski mają tam naprawdę dużą przestrzeń i świetną opiekę. Zapisać je można u pani Magdy - tel 601 71 62 90 - email: iskra@psypracujace.pl Z tego co wiem nawet ktoś z hotelu może przyjechać po psa w dowolne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×