Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała__Mi__UK

hotele na trasie UK - Polska

Polecane posty

Gość mała__Mi__UK

Hej :) Za trzy tygodnie wybieram się autem z UK do Polski. Zawsze lataliśmy samolotem, to nasza pierwsza podróż autem. Ze względu na to, że jedziemy z 5-letnią córką konieczny będzie nocleg gdzieś w połowie drogi. Czy znacie jakieś hotele/motele w Holandii, Niemczech? Czy na trasie bez problemu znajdziemy takie przydrożne noclegi? Chodzi mi właśnie o takie usytuowane bezpośrednio na trasie by nie trzeba było błądzić i szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Moi znajomi jezdza z malym synkiem, nie ma jeszcze 3lat i nigdy nie robili zadnych noclegow po drodze, a w PL mieszkaja na wschodniej scianie, wiec kawal drogi maja zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szavabada
Uuuhhh... 😠 znajomi nie robia noclego w autorka chce po drodze przenocowac. Nie musi robic tego co twoi znajomi :O Ja co prawda nie znam zadnych hoteli ale mysle, ze nie bedzie problemu, aby znalezc po drodze jakis motelik i przenocowac. Chyba na wszystkich wiekszych parkingach "czaja" sie rozne hotele i motele wiec wybor ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukrainiec
niewiem czemu na ukrainę chcesz jechać przez holandie i niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dammar 14
W nNiemczech szukaj hoteli Etap, to jedne z tanszych a standard jest nawet w miare. Drugi rodzaj hoteli to Formula, sprawdz na stronie czy sa w Holandii, w Niemczech ich nie ma. Koszt noclegu to 40 e za dobe w Etap a 35 we Francji.Sprawdz na stronach internetowych. Ja tez bez noclegu z dziecmi bym nie jechala do Polski.To nie sztuka zameczyc sie na smierc, lepiej byc wypoczetym i zawsze cos mozna po drodze zwiedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My jechalismy tak
My zawsze spimy w mercurym w duisburgu (jak plynelismy dover-dunkierka) - troche drogo ale az na jakis czas piekny standard i troszke luksusu nie zaszkodzi :D Teraz w swieta jechalismy z rocznym brzdacem, niecale 4 godzinki do promu, potem noc na stena hollandica (prom nocny z anglii do holandii - a to dopiero luksus :D :D ) i z rana jak wyjechalismy z hook of holland to dojechalismy na wieczor do wrocka, moze to tez rozwiazanie? Powiem ci ze jak przeliczysz: droga do dover, przeprawa promem do dunkierki, i z dunkierki gdzies do niemiec, spanie w hotelu i potem droga do polski...............to wyjdzie ci to samo jak zaplacisz za prom nocny - bo mniej kilometrow wtedy bo plyniesz do holandii jak rowniez nie placisz za hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhej
Ja proponuje, tak celowac zeby noca przejechac przez France, Belgium, Holland I Germany z dunkieki lub calais, a rano wziasc hotel po polskiej stronie, np. Slubice. Plus tego ze dziecko w nocy I tak spi, kierowca omija korki. Ogolnie trase z francji na polska strone da sie spokojnie przejechac przez noc. Teraz my tak robimy, 15 I 4 latka dzieci. Spokoj DLA kierowcy. Kiedys jechalem przez niemcy w dzien I korek za korkiem, albo wypadek albo cos innego. Do tego skwar, upal itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×