Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość walentina005

iel kosztują środki czystości i kosmetyki w anglii + kawalerka?

Polecane posty

Gość walentina005

hejka wybieram sie do anglii za 2 tygodnie na dlugi czas i chcialabym sie dowiedziec ile tam kosztuje wynajem kawalerki czyli studio flatu lub , pokoj kuchnia lazienka to wszytko????? i ile kosztuja srodki czystosci i kosmetyczne np pasty do zebow ,szampony, odzywki kremy ( np nivea czy jakies inne ), mydla, i inne kosmetyki , oraz proszki do prania , płyny do naczyn takie tam.. dziekuje za odpowiedzi :)))) dodam ze jade do średniego miasta w east midlands nie do londynu manchesteru czy licerpoolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooo
Srodki czystosci nie sa drogie zalezy jakie kupujesz mozesz kupic np tesco value za doslownie grosze Napisze Ci co ja kupuje i ile to mniej wiecej kosztuje. Plyn do mycia naczyn fairy ok 90 pi za butelke ale jest bardzo wydajny i starcza naprawde na dlugo, sa tez oczywiscie takie za 20 pi np w lidlu ale lejesz go jak wode... Proszek do prania Bold duze pudelko (ok 5kg) dostaniesz za ok 5 f sa tez oczywiscie tansze morisson betta buy za ok 2 f duze pudlo Zele pod prysznic czesto sa w promocji buy one get one free to sie oplaca, w bootsie sa tanie ladnie pachnace za ok 90 pi, ogolnie w bootsie warto kupowac kosmetyki duzy wybor no i mozesz sobie wyrobic karte i zbierac punkty ktore zamieniasz potem na produkty. Ceny kremow sa rozne ja kupilam ostatmio garnier nawilzajacy za ok 5 funtow. Co do kawalerki to ceny tak od 350 wzwyz, zalezne od lokalizacji + do tego dochodza rachunki, woda prad council tax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentina005
ooo dzieki za wyczerpującą odpowiedź , mam jeszcze pytanie czy wynajem kawalerki cena ktora podalaas jest na tydzien????czy miesiac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentina005
to widze ze nie ma tak zle , a jak zarobki ile tygodniowo powiedzmy jak ktos pracuje w jakiejs fabryce czy jako pomoc kuchenna w restauracji pubie ( tzn kitchen porter ?) , moz ktos jesio napisze o tch srodkach czystosci jak szampony????odzywki farby do wlosow , jest tam to co w polsce czy inne rzeczy?sa marki takie jak nivea ,schwarzkopf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooo
W fabryce dostaniesz okolo 5.05 to jest najnizsza stawka za godzine tydzien pracy ma 38 godzin czasem mozesz zalapac jakies nadgodziny, za nadgodziny powinnas dostac wiecej ale nie wiem dokladnie ile. Od tego odjac podatek i insurance tak ze 170 powinno Ci zostac (jesli nie bedzie dodatkowych godzin) Szampony zalezy jakie jaktanizna to za 50 pi kupisz, ja uzywam loreal mirroe shine czy jakos tak i on kosztuje chyba 2 funty, nie pamietam dokladnie. Farba do wlosow tez zalezy jaka ale od ok 4 funtow w gore czyli ceny mniej wiecej jak w Polsce. Jesli jeszcze w czyms moge Ci pomoc to pytaj, chetnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooo
Jest nivea, schwarzkopf tez ale inaczej sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
wiem ze jakas marka inaczej sie zwie...skoro to nie schwarckopf to pewnie jakas inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studio flat 350 w gorę ?:O ja place za one bedroom (sypialnia , salon , kuchnia , lazienka , przedpokoj ) 395 w centrum miasta w nowiutkim budynku z ochroną !! moze w Londynie sa drogie ale w mniejszych miastach , takich jak ja mieszkam sa tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty - gdzie Ty mieszkasz??? Moze sie przeprowadze!!! Bo ja za mieszkanie na parterze w domu z sypialnia, duzym pokojem, kuchnia, lazienka, przedpokojem, podjazdem i ogrodem place £650 i to jest tanio!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielka007
nougty w jakim miescie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w miasteczku obok Stoke on Trent sami angole nie ma kolorowych jest czysto i ladnie nie ma najmniejszych problemow :) tutaj wynajecie domu kosztuje 450 funtow :) z tym ze ja nie mam prawka i zalezy mi na tym zeby miec blisko:)bo nie mam jak dojezdzac a nie oprzepadam za autobusami :) przeprowadzcie sie :) zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chthc
dziewczyny jak sie mieszka w east middlends???? plisss powiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentina005
no wlasnie jak east midlands? cop jesio mozecienapisac konkretnie o tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×