Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile ciemnych fiutow miała w sobie przeciętna użytkowniczka portalu polish hearts

Polecane posty

Gość gość

powiem tak nasze panny lecą na ciapatych bo je karnacja ciemna podnieca nic tu nie ma do rzeczy higiena....powiem na swoim przykładzie mam czarne włosy i jak mam ryj opalony to od suk nie mogę się opędzić myślą że jestem turasem hahaha...dlaej nie będę pisał bi mi się ni chce zajmować tak hujowym tematem ..a kurwa jest kurwą i tyle ...a te co mają bachora z kolorowym niech spierdalają do krajów swoich kolorowych przyjaciół i huj im w serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie możesz przeżyć, że nawet największe szmaty cię nie chciały, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem na swoim przykładzie mam czarne włosy i jak mam ryj opalony to od suk nie mogę się opędzić myślą że jestem turasem hahaha. xxx przykro nam że wyglądasz jak uchodźca ale nie martw się - może zawnioskuj o zasiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki to chuuje są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie masz ciemne wlosy i szybko sie opalasz bo twoja matka z wiochy poleciala nie pierwszego cygana ktory jej pomachalbzlotym lancuchem z lombardu. To tez tlumaczy dlaczego jestes takim wiesniakiem- masz to w genach. Ale jak sam napisales, nie dziwota, w koncu twoja matka, jest Polka, czyli zobaczy ciemna skore i wypina d**e- to pewnie tez masz po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwinie trzeba było sie uczyc jak matka wam mówiła w polsce. Imprezki wam w głowach były szwinie i rzucanie kamieniami to teraz szorujcie zabryzgane przez angoli i ciapatych kible. Dziunie za/je/bioza jestescie buhehehehheee. Ja jestem u siebie w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana tematu i hesjt bez sensu bo poprzedni komentarz zabolal? Hahahahahahaha,...... Wiesniak nie umie nawet skleic riposty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś sprzedać żonę na raty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Szwinie" probuje pisac jak ktos inny ale reszta posta to normalne bingolowe gowniacho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat niewypał. Miało być skierowane w Polki a wyszło że jesteś cygańskim kundlem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc i jest szwinio polska w uka. Gnij w uk obciagarko abdulowych fredow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być a nie wyszło. Nie radzisz sobie cygański pomiocie. Czas oddać pałeczkę ( jeśli posiadasz haha) tym którzy rozwalają ci każdy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadajcie świnie, ale o******ely byscie kolesiowi z połykiem. Juz ja was znam przebrzydle kurfiska. Cała Europa się z was śmieje puszczalskie Łachudry. Każdy wie, że najłatwiejsze świnie, to polczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadajcie świnie, ale o******ely byscie kolesiowi z połykiem. Juz ja was znam przebrzydle kurfiska. Cała Europa się z was śmieje puszczalskie Łachudry. Każdy wie, że najłatwiejsze świnie, to polczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadajcie świnie, ale o******ely byscie kolesiowi z połykiem. Juz ja was znam przebrzydle kurfiska. Cała Europa się z was śmieje puszczalskie Łachudry. Każdy wie, że najłatwiejsze świnie, to polczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyzszy cwel nigdy nie mial normalnej kobiety. Bo zadna go nie chciala i musial chodzic na ku/rwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po jednyn takim "obcowaniu" z kobieta ten frajer sie niby "zakochiwal" i chvial czegos wiec niz seks z dzi/wka. A ona miala na zje/ba wyj/jenke i dlatego taki frajer pala taka nienawiscia do Polek. Bo nigdy nie mial normalnej dziewczyny cwel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:00 teoria z döpy wzięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku po przeczytaniu tego po prostu dosłownie Siekłabym ci w gebę! Owszem może niektóre Polki są ka....... i d....mi Ale Nie pomyślałeś o tych Które się szanują i są Jak najbardziej Normalne! odkąd mieszkam w Anglii za ludzkie Chiny nie spojrzała bym na Brudnego Ciapoka Raczej ten ich cały naród mogłabym Spalić! Tak ich Nienawidzę!!!!!!! Kiedyś Byłam na Imprezie ze znajomymi jeden Brudas sie doczepił do nas więc powiedziałam mu kilka dobrych słów świadczących O Ich kulturze Tak!!!!!!!!!!! Jestem Rasistką Może w końcu ktoś ich wypleni z Tej Anglii! Przecież to jest tragiczne na każdym kroku gdy widze ich obsrane morde mam ochote popryskać im Mordy preparatem na ROBALE BO ONI NIE SĄ NICZYM INNYM JAK CHODZĄCYMI KALARUCHAMI WRRRRRRR Wiec kolego daruj sobei te zbędne komentarze na temat Polek po za tym Nie wszystkie SĄ TAK PUSTE I GŁUPIE ŻEBY LECIEĆ TYLKO NA KASĘ BO JA NA PRZYKŁADZIE WIDZĄC FAJNY SAMOCHÓD A W ŚRODKU BANGLADESKIEGO BRUDASA TO TEN SAMOCHÓD kojarzy MI SIE OD RAZU Z GRUCHOTEM ODSTRASZAJĄCYM WSZYSTKICH LUDZI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na takiego przegranca bym nawet nie spluneła (szkoda śliny na taki kawałek g****a). I jak widać nikt go nie chce bo robienie zawrotnej kariery na kafe to chyba jego jedyne zajęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo! Polska rasistka! Nie dość że sama obciàga polskie druty to jeszcze nie podobaja jej się kolorowi z Bangaladeshu a to przecież tacy sami ludzie jak wy. Ani lepsi ani gorsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama madzi
wszyscy macie naj****e!sama sie walilam z takim ciapackim chujem i zadna rewelacja,sa do d**y,chyba rzeczywiscie tylko kozy potrafia zaspokoic,sa jak psy i wyruchaja wszystko!nawet moze skorzystaliby wyj***c polskie biale d**y polakow!a i moze by sie wam spodobalo?!oj ludzie nie dobrze mi sie robi jak czytamn to gowno!ja przejzalam na oczy i tez ich nie nawidze,zaspokoil;am swoja ciekawosc i wystarczy,ciapaki to buraki!a polki sa poj****e i zalosne,,dadza d**y kazdemu ktory ma lepszy samochod i troche kasy,ale przejzyjcie na oczy ciapaki sa dobrzy do czasu a pozniej bedziecie lizac im buty i te brudne czarne obsrane d**y!!!uwazaja sie za bog wie kogo a nie potrafia gadac po angielsku a juz w ogole pisac-masakra,to sa debile i mysla z sa najmodrzejsi i naajprzystojniejsi-ten ich zj****y styl!klapsy i tyle,w********ic ich do iraku i tyle!!!tam jest ich miejsce!a wy polscy koledzy zapewne z checia wyruchalibyscie nie jedna czarna cipe tylko ze ciezko wam zdobyc taka,nie chca wam dawac):nie macie kasy,jestescie jak rumuni w polsce,ha ha do d**y z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, jak juz probujesz pisac pod udawana tozsamoscia (jak np. jako rozczarowana zyciem wiesniara) to chociaz wysil sie Na jakis inny styl no caly ten post smierdzi kaszana z grilla i brakiem wyksztalcenia. Tylko linka do vloga brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polczyny to kurefki, cala Europa o tym wie. Je walą nawet maleńkie Timory. Wystarczy wejść do polskiej ambasady by zobaczyć z kim te ściery się pruja. Tfuuuuuu na smierdzace Polczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ty autorze wszyscy czarnowłosi z ciemną karnacją też zalicza sie do ciapaków więc nie masz sie co chwalić a lecą na ciebie chyba tylko blond lalki z wiejskich dyskotek ą ę i nie umiejące porządnie zaciągnąć sie papierosem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecą na brunetów, tak jak Ty na blondyny i rude. I nikt Ciebie za to nie wyzywa. Więc zamknij ten ciapacki ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam kiedys "kumpeli " zalozylam profil z glupkowatym opisem Slaliscie roze jak glupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje oko polka w uk ma co najmniej jednego ciemnego fiuta co tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy najbardziej lubia te o wschodniej urodzie:D:D Ja mam zydowska wiec odpadam:D:D buuu poplacze sie ze zaden z was mnie nie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×