Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile NAPRAWDĘ zarabiacie w UK

Polecane posty

Gość gość

ale tak bez ściemy i podkręcania. Ja z żoną mamy razem 2500 netto. Największy wydatek to kredyt (700 funtów) i przedszkole 800 f. Council i opłaty za media 300f. Jedzenie (2 + 2 dzieci) 400. Duzo nie zostaje, raz w roku na lot do polski i opłaty na samochód. ale nie narzekamy. Jak skonczy sie przedszkole, będzie duzo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 1500. Jestem samotna matka z 2 dzieci. Rent i opłaty to 600f 500 na życie. 400 zostaje na przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
900f/miesiąc. Dodam że to praca part time, 2 dni w tyg więc wychodzi jakieś 18/h. Nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
162 do 195 funtow tygodniowo w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 300 tygodniowo mój mąż 700-800 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truawheadriacroch1975nfahs
900f/miesiąc. Dodam że to praca part time, 2 dni w tyg więc wychodzi jakieś 18/h. Nie narzekam Jasne http://paint.fm/s/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lighlongcountli1986ldpjy
ale tak bez ściemy i podkręcania. Ja z żoną mamy razem 2500 netto. Największy wydatek to kredyt (700 funtów) i przedszkole 800 f. Council i opłaty za media 300f. Jedzenie (2 + 2 dzieci) 400. Duzo nie zostaje, raz w roku na lot do polski i opłaty na samochód. ale nie narzekamy. Jak skonczy sie przedszkole, będzie duzo lepiej. Jasne http://gay.gl/bZU4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 funtów na jedzenie na 4 osoby? co wy jecie??! My (2 dorosłych i 1 dziecko w szkole podstawowej) na jedzenie wydajemy 500-600 miesięcznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UKi to biedaki. Jak mozna życ za 900 funtow. My z żona mamy 3000 i gdybyśmy wzięli kredyt na mieszkanie klepalibysmy biedę. Dlatego wracamy do PL. Za 4 tysiace na rodzine żyje sie tam na lepszym poziomie niz tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wyżej, ale jak masz swoje mieszkanie lub dom, lub możesz zamieszkać z rodzicami. my właśnie w tej chwili mamy na dwie osoby w PL 4000, połowa idzie na wynajem mieszkania, rachunki, czynsz. Telefony - 150 zł, internet - 80 zł, paliwo (mąż jezdzi samochodem, bo jego firma jest przy obwodnicy i akkurat w tamtych okolicach nie ma zadnych autobusow) - min 400 zł, moja karta miejska - 120 zł, chemia co miesiąc - min 100, ubezpieczenie zdrowotne (pracujemy na śmieciówkach) - 200 zł. Zostaje nam 950 zł, mąż jest mięsożerny, więc tanie posiłki ala frytki z sałatką w grę nie wchodzą, staramy się oszczędzać od miesiąca i udało się nam zmieścić się w 680 zł w tym miesiącu, alkoholu nie kupujemy w ogóle, nie palimy. Powtarzam, że mamy 4000 zł na dwie osoby, chcemy mieć dzieci, ale nas nie stać, bo nawet nie będę miała macierzyńskiego i przedszkole nie dostaniemy. Oczywiście, gdybyśmy mogli zamieszkać z rodzicami, byłoby łatwiej i moglibyśmy nazbierać na wkład własny na kredyt. Ale nie mamy takiej możliwości. I właśnie dlatego chcemy wynieść się z tego kraju, bo 4000 zł na 2 niezależne od rodziców osoby to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i dodam, że mąż już próbował szukać pracę w UK i dostał kilka propozycji. Proponowali mu od 28000 per annum nie w Londynie, a w Londynie proponowali na początek 38000, 42000 lub 250 funtow za dzień. Nawet jeżeli policzyć koszty życia w Londynie (wiemy ile kosztuje wynajem 1 bed flat w londynie w 3-4 strefie), to nawet w sytuacji gdy pracował będzie tylko on, to nam jeszcze zostanie coś, a ja też nie zamierzam siedzieć w domu, pojde pracować nawet za 6,5 per hour, wiec zostanie nam już wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim z zawodu jest Twój mąż, że takie wspaniałe propozycje pracy w UK dostał, jeszcze nawet tam nie mieszkając? Pytam z ciekawości. Bo tak się składa, że ja w ubiegłym roku skończyłam w UK uniwersytet, w Edynburgu. i dopiero w listopadzie dostałam pracę w zawodzie, cały etat, dochód roczny zaledwie 23500 na start, po roku możliwość podwyżki o 2000-3000 tysiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam 2900 netto miesiecznie, maz odrobine wiecej, bo lekko przekracza 3000 netto. Oboje pracujemy w IT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nazbieraliśmy gotówkę i kupiliśmy mieszkanko w PL. Pracuje na linii w fabryce samochodów a żona w Lidlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, gdybym nie musieliśmy oddawać co miesiąc prawie 2000 zł, to byłoby nam łatwo, tak w UK - jeżeli masz swoe mieszkanko lub dom, to nawet przy 3000 na dwie osoby żyje się dobrze. A mąż jest od seo, sem, ppc i jeszcze czegoś tam, ma już 8-letnie doświadczenie w tym i ogólnie w strategiach marketingowych, no i zna 4 języki. Na początku chcieliśmy wyjechać do jakiegoś państwa skandynowskiego, ale tam bez znajomości języka kraju raczej trudno raczej o taką pracę. Ale potem jak uzupełnił swój profil na linkedin, to do niego zaczęli pracodawcy z UK sami się zgłaszać. Więc teraz myślimy może jednak nie północ, a południe. W Polsce na pewno nie zostaniemy, bo jeszcze trochę i będziemy pracować za miskę ryżu. Ja również mam wykształcenie wyższe, doświadczenie kilkuletnie, ale więcej niż 2000 zł w swoim życiu jeszcze nie zarobiłam jak większość moich przyjaciół ze studiów. Oczywiście mam znajomych ze studiów, którzy zarabiają i po 6000 i 8000, ale dostali pracę po znajomości, czego nawet nie ukrywają. Mąż próbował znaleźć inną pracę, ale mu w PL więcej niż 2500 na początek nikt nie daje mimo doświadczenia. I to zawsze 3 miesiąca okres próbny proponują, potem może dadzą umowę o pracę i możliwe podwyżke do 3000. A w UK pracodawcy proponowali mu i pieniądze na relokację i pomóc w znalezieniu mieszkania i do tych 40000-50000 jeszcze premie, więc na pewno tu nie zostaniemu dłużej niż rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc teraz myślimy może jednak nie północ, a południe. haha, chciałam napisać zachód, pewnie już tak jestem zmęczona takim życiem, że marzy mi się cały czas południe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc teraz myślimy może jednak nie północ, a południe. haha, chciałam napisać zachód, pewnie już tak jestem zmęczona takim życiem, że marzy mi się cały czas południe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy w tym zasranym uku robicie szmaty za miskę ryżu na linii w fabryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK dzięki za odpowiedź (to do pani z Polski która chce z mężem do UK przylecieć). powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy to czesto na poziomie lat 50-tych 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ 27.01.15 22:23 Zapomnij, ze w Londynie z jednej tylko pensji wynajmiecie choćby 1 bedroom, bo te sa teraz po min 1100-1200 mc za sam tylko czynsz, a gdzie tu jeszcze jedzenie, rachunki, dojazdy do pracy, ubranie itd A ta marzy o tym, ze im zostanie, heh, zejdź kobieto lepiej na Ziemie. To by jedno z Was musiało zarabiać 50 000 rocznie czyli ok 3000 f mc po podatkach, a takie zarobki to ma w UK mało kto, nawet w Londynie, gdzie koszty życia sa KOSZMARNE ! Także Twoje przypuszczenia i wywody nijak sie maja do rzeczywistości niestety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo wiesz o zarobkach w londynie maz jest kierowca pracuje 4 dni w tyg wyplata co 4 tyg ok 2500(wiadomo czasem konczy pozniej niz powinien za nadgodz ma placone x2 jesli moze zrobic dodatkowy 5 dzien to ma ok 2700) ja mam 2150-2250tez co 4 tyg ale pracuje 5dni w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, oczywiscie lepiej siedziec w PL. Na pomorzu w mieście powyzej 400 tys. ludzi w urzedzie pracy sa takie propozycje pracy: spawacz 3000 zł brutto, monter kadłubów okrętowych na umowę o dzieło - 2450 zł brutto, ślusarz z umiejętnością spawania TIG na pełen etat - 3200 zł brutto, spawacz metodą MIG na umowę-zlecenie - 1680 zł brutto czyli jak zarabiasz 1680 brutto - 1257 na reke, to nawet nie bedziesz mial na wynajem mieszkania, bo w wiekszych miastach nawet kawalerka razem z czynszem i rachunkami to min 1500 zl. mozna oczywiscie zamieszkac gdzie w malej miejscowosci i placic za wynajem 800, ale siedziec bez pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam £1800. Mieszkanie, rachunki, samochod, telefon, telewizja, internet, ubezpieczenie, silownia - 700. zostaje mi 1100 na zycie i niczego mi nie brakuje a nie oszczedzam. Lubie dobrze zjesc, pobawic sie, ubrac itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby powżyej - gdzie Ty mieszkasz? albo inaczej - jaką norę wynajmujesz? ja samego czynszu mam 715 na miesiąc, z rachunkami jakie wymieniłeś mam miesięcznie 1100.... Edynburg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten co zarabia £1800 to ma chyba na myśli pokój, a nie mieszkanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja zarabiam 900-1000 netto miesięcznie mój partner ok 200 więcej (to ja, ta od czynszu 715)... a i tak oszczędzamy miesięcznie jakoś 400 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@28.01.15. 19:45 a myślisz, ze jak w UK zarobisz 800-1200 f mc itp to Ci na wszystko starczy ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@28.01.15. 17:44 Niby co robisz, ze masz taka dobra pensje? Niewiele kobiet zarabia po 2000 i £2000+ mc nawet w Londynie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie przesadzaj. To że kobiety zarabiają mniej jest spowodowane tym że rodzą dzieci i bujają się na macierzyńskim a potem idą na part time albo nie pracuja wcale. Potem depresje poporodowe, zwolnienia od lekarza, dziecko choruje i to odbija sie na zarobkach. Jeśli kobieta wykonuje tą samą pracę co mezczyzna to ma tyle samo płacone. Proste. A £2000 to pensja na start np w moim zawodzie (w którym pracuje wiekszosc mezczyzn i zarabiaja tyle samo co ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×