Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedronka55

Ile zarabia baby sitter w anglii na godzinę?

Polecane posty

Gość biedronka55

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlnkjnkj
ile masz lat?? doswiadczenie?? c y chodzi ci o opiekunke do dzieci fulll time? czy 1-2 gdz w tyg np w weekendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka55
23 lata doswiadczenie- jest, nie olbrzymie ale jest. opiekunka kilka godzin w tygodniu wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba lepiej bedzi ci
po prostu poszukkac na gumtree czy jobcentre lub innyhc portalach rto zoabczysz ile placa. bo palcic moga od 5 do 50 funtow na godzine..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koppo
5 funtow na godzine oczywiscie jest to stawka tylko dla cudzoziemek z europy wschodniej:O Wstyd, ze ludzie tak wykorzystuja innych. Powierzasz takiej osobie opieke nad drugim czlowiekiem, ufasz, ze bedzie o niego dbala, a potem dajesz jej marne 5 funtow, czyli mniej niz minimalna stawka. Dajesz prace na czarno, wiec nie odprawadzasz zadnych podatkow, wiec tymbardziej jest to zenujace. Dziewczyny nie godzicie sie na takie cos, gwarantuje wam, ze zadna brytyjka, a tym bardziej czarna kobieta by sie na to nie zgodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka55
ja mam baby sitting w piątek, ale stawka nie została jeszcze ustalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czdsfgh
moze i pełno ale w życiu bym nie zostawila dziecka z obca baba bo taniej..koszmar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam 2 dziewczyny, z doswiadczeniem, brytyjki, i one biora wlasnie 5 funtow na godzine. babysitter to zadna wielka fucha. to praca na czarno, nie placisz za nia podatku, no i to jest najczesciej siedzenie w domu z dzieckiem jak rodzice akurat chca gdzies razem wyjsc. chcesz zarobic opiekujac sie dziecmi regularnie to zostan child minder. przechodzisz szkolenie z opieki nad dziecmi, z pierwszej pomocy itd, rejestrujesz sie, praca jest opodatkowana, niezle zarobisz a przy okazji rodzice tez nie wydaja fortuny bo najczesciej maja jakies tam dofinansowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty nie musisz, nikt cie nie zmusza. zostan childminder, zrob kurs, szkolenia, a jak ci sie nie podoba nadal to skoncz jakies dobre studia i idz do normalnej dobrze platnej pracy przy biurku. wybor masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sie mowi mowi
jak praca taka placa.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsrod POLAKOW
Bo to tylko wsrod Polakow takie stawki, w Stanach Amerykanie placa $15 w gore a Polacy od $7 w dol/h.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty nie musisz, nikt cie nie zmusza. zostan childminder, zrob kurs, szkolenia, a jak ci sie nie podoba nadal to skoncz jakies dobre studia i idz do normalnej dobrze platnej pracy przy biurku. wybor masz. skonczylm anglistyke:) jestem na tyle inteligentna i zaradna ze nie musze wyjezdzac do anglii za chlebem ani tez zatrudniac sie za 5h na godzine w przeciwienstwie do panienek ktore zamiast sie uczyc balowaly a teraz wiaza koniec z koncem w wylegarni najwiekszego polskiego plebsu-UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sie mowi mowi
do Germaione wydaje mi sie, ze to co napisalas jest bardzo neisprawiedliwe. wyboraz sobie, ze nie kazdy jest tak inteligentny i zaradny jak ty i niesetty niektorzy musza pracowac za 5f na h albo i mniej !!! wiec moze zamiast sie z nich nasmiewac to powinnas im wspolczuc. zreszta nawet sam fakt, ze ma sie nisko-platna prace nie oznacza, ze ktos jest glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sie mowi mowi
ja 5 lat temu za babysitting w sobote wieczor w londynie dostawalam 8f na godzine .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sie mowi mowi
haha Germaine no prosze, do uk nie wyejchalsa bo w UK to plebs siedzi,ale za to wyejchalas do Holandii bo tam to tylko polska burzuazja jest....... 15.10.2010] 16:46 [zgłoś do usunięcia] Germaine Geer Piotrus, zalozysz sie? niestety w kwestiach kasy to obawiam sie ze to ja bym cie przebila. jestem nauczycielka ale w zawodzie nie pracuje bo w naszym kraju nie wyzyjesz za to. natomiast za rok mam zamiar wrocic do zawodu, ale mieszkam w holandii wiec tu warunki sa 5 razy lepsze, wynagrodzenie 10 razy tyle. a ja moj drogi jestem stewardessa i nie dosc ze spie na kasie to latam za darmo i zwiedxzam caly swiat....nie musisz nic odpowiadac. mnie tez zrobilo by sie lyso Staram się wierzyć, że świat jest przychylny osobom czującym trochę mocniej. Wierzę, że wszyscy jesteśmy wyjątkowi, ale uwielbiam osoby wyjątkowo wyjątkowe. Zycie nauczyło mnie, że najlepiej jest widzieć serdeczne twarze po obu stronach boiska. Czasami się wyłączam i wolno kojarzę. Może nie wolno, ale ze spóźnionym zapłonem. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4625171

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejaplace8funtow
od pon do piatku, a w piatek wieczor za noc 75 , a w sobote 85 , dodam,że cięzko mi bylo tę panią znależć.I odprowadzane są skladki na nią.Nie jesteśmy bogaczami , ale to moje dziecko i oddam mu wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli twoim zdanie studia filologiczne to tylko znajomosc jezyka to moze najpierw dokladnie sie zorientuj w temacie a potem udzielaj glosu. po pierwsze filologia angielska to nie jest kurs jezykowy, to nie nauka jezyka ale o jezyku...tak wiec posiadam wiedze ktorej ty ani zdna osoba nie studiujaca filologii nie posiada. poza tym znam holenderski niemiecki i hiszpanski (podstawy) pracolaam tez jako stewardessa, oraz tlumacz(studi uzupelniajace o specj. tlumaczeniowej). a co ty potrafisz oprocz siedzenia w domu na utrzymaniu faceta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sie mowi mowi-no jasne ze holandia to buzrzuazja!!!! dlatego tu jestem!!! a tak do rzeczy- w holandii tez jest duzo polakow ale nie tylu co w anglii i niestety ale to sa same buraki..tyle ze w anglii jest ich wiecej. roznica miedzy mna animi polega na tym ze po pierwsze co mnie sciagnelo tutaj to milosc a nize zarobki, nie ona byly glownym powodem mojej emigracji . po drugie jestem wyksztalcona. wiekszosc emigrantow to pracownicy fizyczni jeszcze jakies pyatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dozdesperowanejzony
super gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja jak zajebicsic- a jaednak jest to cos o czym zielonego pojecia nie masz....nawet nie wiesz co konkretnie kryje sie pod pojeciem wiedxza o jezyku, gdybys wiedziala zrobilo by ci sie teoche lyso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sie mowi mowi
ZDZ- oczywscie,ze robi dobra, no bo wkoncu Germaine pracowala (albo i nadal pracuje ) dla ............... RYANAIR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiesza mnie te twoje teksty o plebsie w uk. sama latasz jako stewardessa, a smiejesz sie z babysitter ktora bierze 5 funtow na godzine.. no smieje sie bo zarabiac 800 funtow a 3000 funtow na miesiac to roznica co:)?? no prosze cie.. kawe chociaz dobra ..... widac nie wiele wiesz o tym zawodzie. wiec pozowle sobie cie uswiadomic, otoz gdyby stewardessa byla tylko latajaca kelnerka to by miala zycie jak w raju. niesttey to cos wiecej bo nie dosc ze musi dysponowac wiedza techniczna na temat wszytskiego co zwiazane z lataniem, z ktorej jest przepytywana codziennie to jeszcze wiedza pierwszej pomocy kotra rowneiz codzeinnie musi wykorzystywac w praktryce bo bierze odpwoiedzialnosc za 150 pluys minus pasazerow, proze bardzo zostan stewardessa, wytrzymaj tam tydzien to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oosoby ktore tak sie wypowiadaja jak Ty nie sa inteligentne tylko puste...i smutne jest krytykowanie czegos o czym sie nie ma pojecia. no taaaaaak A nAJBARDZIEJ SMIESZY MNIE I DZIWI JAK OSOBA ktora sama emigrowala z kraju moze krytykowac innych emigrantow.. ale co cie takiego smieszy> juz pisalam ze gdyby nie milosc nie wyjechalabym zagranice bo siwetnie radzilalm sobie w karju w przeciwienstwie do innych ktorzy byli zmuszeni do wyjazdy inaczej by nie przetrwali. chyba wszytsko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam w zwyczaju krytykowac jakichkolwiek zawodow, kazdy jest dla ludzi, i zaden nie hanbi o ile przynosi chleb na stol. i spojrzmy prawdzie w oczy, jak wyglada twoja praca.. najpierw sprawdzasz czy aby wszyscy zapieli pasy, potem kursujesz kilka razy z maszyna do kawy i raz jeszcze moze odgrzewasz jedzenie w tackach, a pod koniec zbierasz smieci od pasazerow uwazajac na to zeby zawsze wygladac nieskazitelnie w swojej obcislej kiecce i nienagannym koczku. tak to wyglada w praktyce. kazdy z nas jest odpowiwedizalny jak jest swiadkiem zaslabniecia na ulicy albo jakiegos wypadku. kazdy z nas powinien umiec udzielic pierwsej pomocy. jak samolot skieruje ci swoj tor w kierunku morza to ty gowno zrobisz, polecisz w dol z nim. no ale super ze ty sie czujesz super odpowiedzialna, a moze i wazniejsza. chwala ci za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×