Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwcia23

IRLANDIA

Polecane posty

Gość iwcia23

Cz jet tu ktos z Irlandii bo ja tu mieszkam juz 2 lata i jest tu okropnie . mimo ze dobre pieniadze to strasznie nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia23
oni nawet nie wiedzą co to są draże :o nie mówiąc już o tym że nie można ich kupić w sklepie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia23
to ostatnie to nie ja napisalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia26
Czesc ja za 2 miesiace wybieram sie w okolice dublina i mam zamiar zostac tam z 3 lata jak sie uda znalesc prace, moja siostra tam jest od lutego i pracy nie moze znalesc i dlatego sie boje troche jechac. Moze ty mi powiesz jak z ta praca tam jest i jaka najlepsza praca jest dla dziewczyny?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinn
Iwcia pomóż znaleź prace, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w Irlandii i tez uwazam ze tu jest sstrasznie nudno 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doctor
Spokojnie co wy tak narzekacie siedze juz chwile w belfascie i naprawde nie narzekam na brak rozrywek powim wiecej " nsza ekipa daje tu rade" Pozdrawiam wszystkich w tym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrojazz
szczerze powiem ze nie rozumiem ludzi ktorym sie tu nie podoba narzekaja i nadal tu sa..nie podoba sie -to nalezy cos w zyciu zmienic...moze zmienic kraj?? ja tu jestem prawie 4 miesiace i szczerze powiem ze wcale sie nie nudze, wrecz przeciwnie-wreszcie mam czas aby zwiedzac pewne piekne miejsca, pracuje, planuje dalsze podroze.... a tak w ogole to jesli ktos sie z samym soba nudzi to moze to ne jest kwestia miejsca a osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w irlandi ponad 2lata i gdyby nie kasa to juz by mnie tu dawno niebylo,takie zacofanie tu jest okropnie,opieka medyczna itd.lepiej niemowic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanchardstown/dublin
Witam w Irlandii jestem półtora roku.Coz jest inaczej niz w Polsce wiele rzeczy lepszych ale wiele tez gorszych.wiele zależy od ludzi z którymi przebywasz .Pogoda czasem mnie dobija a korki doprowadzają do szalenstwa ale czasem z fajnymi ludzmi można niezła impreze zrobic i wtedy jest fajnie.Najwazniejsze to przestawić się z polskiego narzekania i będzie łatwiej.No i więcej uśmiechu na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.mam male pytanko odnosnie numerow telefonow komorkowych.Jestem w Anglii i probowalam wyslac esa do kolegi w Irlandii ale cos mi kurka nie wychodzi.Nie jestem pewna czy nie pochrzanilam czegos z numerem.Jaki jest numer kierunkowy i z ilu cyfr sklada sie numer na komorke?Bo mi sie wydaje ze mam za duzo cyferek. Dzieki z gory za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek_dobra_rada
+353 to jest kierunkowy do irlandii potem opuszczasz zero i dalej 86x xxx xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo 85x xxx xxx
albo 87x xxx xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróżująca
Irlandia jest świetna, mieszkałam w Dublinie rok. Wydaje mi się że wszytsko zależy od tego, z jakimi luźmi przebywasz. MOim zdaniem jest 100 razy lepiej niż np w Wawie. Ja tam miałam super czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×