Odpowiedz na ten temat

Islam to zła religia!!!

• zarty zartaaami 2013.04.03 [03:20]
    Zacznę od tego, że jestem osobą tolerancyjną, nie mam nic przeciwko związkom mieszanym, mam sporo znajomych różnych narodowości i zawsze oceniam człowieka po jego czynach a nie po tym jaką religię wyznaje. Ale....
    Na fejsbukowej stronie jest fan page pod tytułem 'Football Planet'.
    Jest to zwykły fan page na temat piłki nożnej.
    We wtorek administrator stronki wstawił zdjęcie Ronalda z innym piłkarzem i napisał pod zdjęciem:
    "Mezut Ozil: Christiano Ronaldo is a great friend. If we go into the locker room and I forget to say Bismallah, he often comes to me and says : Mezut, you forgot to say Bismallah." Though he isn't a Muslim, but he respects religion".
    Pod zdjęciem było prawie 300 komentarzy. Z nudów przeczytałam wszystkie. Praktycznie każdy komentarz był od muzułmanina. I wiecie co oni pisali? Komentarze w stylu, że Ronaldo powinien przejść na islam, bo islam jest najlepszą religią. Albo że modlą się aby Allah pokazał mu właściwą drogę do islamu, albo że islam nie jest zły i muzułmanin nie zabije nikogo dopóki ktoś nie zabije jego nrata/siostry w wierze albo że islam to pokojowa religia bo w ich Koranie nie ma ani jednego słowa "miecz", natomiast w Biblii słowo "miecz" występuje około 200 razy. Komentarze w stylu, że pewnego dnia Ronaldo przejdzie na islam i oni za to się modlą.
    Większość komentarzy była właśnie na temat nadziei na to, że Ronaldo przejdzie na islam. Możecie sobie znaleźć tę stronę i sami poczytać. Nie wiem na jakim świecie my żyjemy? Dlaczego muzułmanie żądają szacunku a sami opluwają inne religie? Czy ci ludzie naprawdę nie widzą jakimi hipokrytami są?
  • dziewczyna bez chustki 2013.04.03 [03:37]
    ale oni przeciez pisali ze modla sie zeby przeszedł na islam a nie opluwaki go z tego co rozumiem
    Kazdy dobry wyznawca islamu zyczący innemu dobrze bedzie uwazał, ze ten ktoś powinien przejsc na islam,
    tak jak kazdy katolik uważa, ze inni powinni nawrocic sie na katolicyzm bo wtedy beda zbawieni
    to nie ma nic wspoolnego z obrazaniem i opluwaniem kogos
  • zarty zartaaami 2013.04.03 [03:45]
    A co z komentarzami typu: Islam to najlepsza religia świata? Jestem katoliczką i nie namawiam ani nie modlę się, żeby ktoś przeszedł na katolicyzm... poza tym zdajesz sobie sprawę, że w islami za apostazje grozi kara śmierci? Tolerancja pełną parą. Niech zgadnę: Masz chłopaka muzułmanina i wiesz baaaddzo dużo o islamie?
  • dziewczyna bez chustki 2013.04.03 [03:47]
    Jesli jestes katoliczką to powinnas modlic sie o nawrocenie dla niekatolików i ich nawracac
    to jest wpisane w Twoją religię
  • zarty zartaaami 2013.04.03 [03:50]
    Dlaczego nie odpowiedziałaś na moje wcześniejsze pytania?
  • dziewczyna bez chustki 2013.04.03 [03:52]
    zarty zartaaami
    tak mam chłopaka muzułmanina, ale o islamie wiem wciąż bardzo niewiele,
    wiele rzeczy mnie przeraza, ale nie uważam, ze ta religia jest zła, uważam ze jest po prostu inna i nam w naszej kulturze trudno ją zaakceptować bo myślimy inaczej
  • zarty zartaaami 2013.04.03 [04:13]
    Obawiam się, że nie wiesz niewiele. Ty po prostu nic nie wiesz. Widziałam twój temat na uczuciowym. Ty, 23 lata i twój "chłopak" z Albanii lat 38. Aż się ciśnie na usta: Dziecko, co ty wyprawiasz???
    Rozumiem również, że ty, jako katoliczka (jeszcze katoliczka jezyk.gif ) modlisz się, aby twój "chłopak" przeszedł na chrześcijaństwo tak?
  • dziewczyna bez chustki 2013.04.03 [04:16]
    tak modle się, bo wiem że to by wiele ułatwiło, ale wiem, że to jest niemozliwe
    jesli uwazasz, że wiem niewiele i mozesz mi cokolwiek poradzic, to jas bardzo chetnie przxeczytam, bo po to zalozylam ten temat
    zeby sie czegoś dowiedziec a nie zapewniac, ze wszystkow iem najlepiej
  • zarty zartaaami 2013.04.03 [04:26]
    Przyjdę na wątek później, to popiszemy. Idę spać. Jak chcesz, zajrzyj tu od czasu do czasu. Pozdrawiam
  • dziewczyna bez chustki 2013.04.03 [04:26]
    ok, dobranoc
  • zarty zartaaami 2013.04.03 [16:34]
    Dziewczyno bez chustki, jesteś???
  • charmsy 2013.04.03 [16:49]
    A inne religie są lepsze? Wiadomo każdy broni swojej ale to nie znaczy że są super. Mnie drażnią ludzie którzy do wszystkiego chcą wpychac religijne przesłania i najlepiej nawracac każdego który jest na "złej drodze" (czyli inna wiara lub wcale). I co to ma być: modlenie sie żeby ktoś przeszedł na islam/chrześcijaństwo czy cholera wie co jeszcze? smiech.gif większych problemow na świecie nie ma? Może zamiast tracić energię na coś co jest niemożliwe ( jak sama dziewczyna bez chustki przyznała) pomodlcie sie o coś konkretnego. Albo lepiej ruszyć tyłek i coś zrobić pożytecznego usmiech.gif
    "You can't force people to conserve. The only way a human will think about conservation is if he loves something and in order to love something you have to understand it and in order to understand it you have to be taught it."
  • ale w chrzesciajnstwie 2013.04.03 [16:52]
    nie ucina sie glowy tym, co przejda na islam albo inna religie, a np w Tunezji malym nozykiem na zywca ucieli glowe facetowi, ktorzy przeszedl z islamu na chrzescijanstwo.
    Sprobuj w krajach arabskich paradowac z krzyzem, to jak przezyjesz to bedziesz mogl powiedziec ze to byl cud...
  • dziewczyna bez chustki 2013.04.03 [16:54]
    jestem
  • donkapatke 2013.04.03 [17:37]
    Myślcie sobie co chcecie, ale Islam jest bardzo niebezpieczną religią.
  • Moorland 2013.04.03 [18:06]
    mnie też parę razy zachęcano do przejścia na Islam. Powiedziałam grzecznie, że jestem niewierząca, usłyszałam, że jednak mają nadzieję, że to się zmieni i...tyle. Co w tym złego? Owszem, są napaleńcami, ale dopóki promują swoją religię w pozytywny sposób to proszę bardzo. Na kościele przy mojej ulicy też wiszą banery promujące wiarę w Chrystusa.
  • Si-xa 2013.04.03 [20:51]
    Mi muzulmanin powiedzial ze pojde do piekla I ze mnie nie szanuje jako czlowieka za to ze nie jestem muzulmanka. Strasznie nietolerancyjna religia I stad tyle z nimi problemow..
    ­ Life is too short to drink cheap wine.. http://www.youtube.com/watch?v=Py_-3di1yx0
  • _osa_ 2013.04.03 [20:53]
    No tak bylo w tym filmiku w Luton smiech.gif jak znajde to wam wkleje jezyk.gif
    **CARPE DIEM**
  • _osa__ 2013.04.03 [21:03]
    http://www.youtube.com/watch?v=R5L9SExquao nie moglam wkleic logowanego oczko.gif
  • donkapatke 2013.04.03 [22:38]
    Pójdziemy wszyscy do piekła bo nie jesteśmy muzułmanami, co za brednie.Albo to, że oni nie będą przestrzegać prawa w Anglii bo to nie jest muzułmański kraj.
  • muzlumanka smierdziuszka ciap 2013.04.04 [00:20]
    hehe http://youtu.be/1PQ670sfFXU
    http://pokazywarka.pl/g5blci/
    http://www.msfera.pl/gdzie-wypoczywa-twoja-zo na.html
    Darling.I Lowe.Ju...
    http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E
    . Obca / Die Fremde (2010)
    http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0
    "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki.
    "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"?????????
  • muzlumanka smierdziuszka ciap 2013.04.04 [00:30]
    www.euroislam.pl/
  • ...kÓrwiszonÓw nie lÓbi 2013.04.04 [13:21]
    ...debilne pindy z familoka...
  • wrednymizogingynofob 2013.04.05 [10:49]
    Syryjska żona "dla przyjemności"
    Jedna z działaczek humanitarnych pracujących w Zaatari zdradza w rozmowie z dziennikiem "The Telegraph", że starsze Syryjki oferują obozowym strażnikom wdzięki swoich córek. A Ziyad Hamad, szef pracującej z uchodźcami organizacji Kitab al-Sunna, przyznaje, że do zadań jego pracowników należy m.in. swatanie młodych Syryjek z muzułmanami z zagranicy. Podkreśla jednocześnie, że organizacja kieruje się restrykcyjnymi regułami, dzięki którym dziewczęta mają możliwość dobrego zamążpójścia.
    - Na początku zamieściliśmy oświadczenie w prasie i na stronach internetowych, że nie akceptujemy wniosków od Arabów, którzy chcą poślubić te dziewczęta. Ale przyniosło to odwrotny skutek; zostaliśmy zalani większą liczbą wniosków! Zrozumiałem wtedy, że wielu spośród tych mężczyzn ma szczere zamiary - wyjaśnia w rozmowie z "The Telegraph". - Mężczyzna negocjuje cenę za dziewczynę, później agencja wysyła swoją pracownicę do obozu, gdzie spotyka się ona z jej rodziną, by ustalić, czy akceptują proponowaną kwotę - wyjaśnia z kolei anonimowo pracownica organizacji broniącej praw kobiet. - Wiele rodzin zgadza się na taką transakcję, wierząc, że jest to jedyna opcja, by (ich córki) mogły prowadzić normalne życie - dodaje pracownik obozu.
    Podobne agencje wyrastają jak grzyby po deszczu nie tylko w Jordanii, ale również odległej Libii. Jordańczyk Wissam na prośbę brytyjskiego dziennika zgodził się zatelefonować do jednej z nich. W odpowiedzi na pytanie o "tanią Syryjkę" usłyszał: "W Zarqa wydaliśmy za mąż 16 (dziewcząt) za wiano w wysokości dwóch tysięcy jordańskich dinarów (ok. dziewięciu tysięcy złotych)". - Przed rewolucją aranżowane małżeństwo z Syryjką kosztowało kilka razy więcej. Teraz w Jordanii krąży dowcip, że jeśli masz mało kasy albo nie możesz znaleźć sobie żony, powinieneś ożenić się z dziewczyną z Syrii - wyjaśnia Wissam.
    Mohammed Abu Zureiq, 50-letni dozorca w Zaatari, zdradza natomiast, że w obozie obok prostytucji kwitnie handel żywym towarem. - Mój sąsiad sprzedał swoją córkę za dwa tysiące dolarów Saudyjczykowi w jego wieku - mówi w rozmowie z AP. Agencja przytacza też historię innej dziewczyny, 18-latki z Homs, która trafiła do obozu latem ubiegłego roku. Jej ojciec oddał ją za tysiąc dolarów 22-letniemu Jordańczykowi, który często zaglądał do Zaatari. Ten z kolei sprzedał nastolatkę do domu publicznego w Irbid, gdzie wraz z grupą około 20 kobiet pracuje dla mężczyzny posługującego się pseudonimem Faroun (z arabskiego Faraon). Jej rodzice w styczniu wrócili do Syrii. - Teraz nie mam się do kogo zwrócić - wyznaje dziewczyna, a jej mąż z rozbrajającą szczerością przyznaje, że zmuszał ją do seksu z nim i (odpłatnie) z innymi mężczyznami. - Nie mam nic do stracenia. W ostateczności rozwiodę się z nią i skończy, wracając do domu - stwierdza.
  • wrednymizogingynofob 2013.04.05 [10:56]
    http://konflikty.wp.pl/kat ,1020223,title,Pogarsza-sie-sytuacja-Syryjek-na-uchodzst wie-Padaja-ofiarami-sutenerow-i-handlarzy-ludzmi,wid,1546588 1,wiadomosc.html
    LINK DO CAŁOŚCI......KOCHANE ARABY......
  • alic 2013.04.07 [09:46]
    "Si-xa
    Mi muzulmanin powiedzial ze pojde do piekla I ze mnie nie szanuje jako czlowieka za to ze nie jestem muzulmanka. Strasznie nietolerancyjna religia I stad tyle z nimi problemow.."
    taaa...bo katolicyzm jest bardzo tolerancyjna religia, wszystcy ateisci i nie katolicy pojda w podskokach do nieba ...
    Zalosny ten Twoj komemntarz Si-xa !
  • w katolicyzmie 2013.04.07 [12:07]
    nikt nie ucina glowy za to, ze zmieniasz religie, w islamie tak robia, czy przytoczyc link z filmiekiem, gdzie mozecie sobie, debilne krowy, zobaczyc jak kwiczy z bolu facet, ktoremu obcinaja nozykiem na zywca glowe, tylko dlatego, ze z islamu smial przejsc na chrzescijanstwo?
  • co ja czytam co ja pacze :o 2013.04.07 [12:14]
    wszystkie religie sa zle, czy to islam czy chrzescijanstwo. Kazda z tych religii ma na sumieniu zycie wielu ludzi. zabawne jest to jak katolicy staraja sie za wszeka cene udowodnic ze sa jacys lepis a to takie same gowno jak i kazda inna religia smiech.gif
  • islam ka ka 2013.04.07 [12:18]
    islam to bardzo zła religia, ale katolicy to też nieźli fanatycy
    jedyny racjonalny muzułmanin to były muzułmanin - znam takich, podobnie z katolikami...
  • Kili&Fili 2013.04.07 [12:24]
    A dla mnie najśmieszniejsze jest to, że 99.9% osób wypowiadających się tutaj nigdy muzułmanina na oczy nie widziała, ani w żadnym kraju Muzułmańskim nie byliście.
    Całą swoją wiedzę czerpiecie z filmikówusmiech.gif
    Ja też moge wam pokazać filmik z Chrześcijanami na Filipinach jak się samo krzyżują na Wielkanoc. I czy na tej podstawie ludzie mają zdobwać wiedze o Chrześcijanach ? Z filmików?
    Żałośni jesteścieusmiech.gif
  • islam ka ka 2013.04.07 [12:33]
    poznałam muzułmanów i jedyni racjonalni to byli, niepraktykujacy reszta to oszołomstwo

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...