Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tarara

Jacy sa niemieccy faceci, mezowie?

Polecane posty

Gość Tarara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarara
No odpowiedzcie, prosze. Studiuje germanistyke i moja przyszlosc wiaze z Deutschland (rowniez moja milosc) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AstercitiSWE
Denkst auf Polnische Manner, die sind besser als die Deutsche. A tak na serio to Twoje pytanie troche dziwne, bo kazdy czlowiek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala39, moze jednak powiesz wiecej skoro takie sady wyglaszasz? Ciekawa jestem :) Ja poki co jestem w ponad dwuletnim zwiazku z Niemcem i powiem, ze nie znam Polaka, ktory bylby tak otwarty na zwiazek partnerski - ani z wlasnego doswiadczenia, ani z relacji kolezanek, ani w rodzinie. Poza tym: facet jak facet ;) \"Denkst auf Polnische Manner, die sind besser als die Deutsche.\" > Skoro Polacy sa lepsi, twoj niemiecki kiepski to czemu takiego zdania nie napiszesz po polsku?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet kazdy inny, z narodowoscia nie ma to nic wspólnego. Jesli juz, to z religia. Ale czy Polak, czy Niemiec, krag chrzescijanski, róznic wielkich ni ema. Mentalnosc oczywiscie inna- nie znaczy lepsza czy gorsza. Dla kazdego cos dobrego ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz zeby ci krasnal
szczal w ogrodzie to bierz niemca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jednak wolisz klomb z opony traktorowej, to oczywiscie musisz brac Polaka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest :-) Niemcy faktycznie bardziej sa za dziecmi, niz Polacy, i w razie rozwodu i po nim nalegaja na kontakty, itp. Tych im nie mozna zabronic, bo i czemu niby? Dziecko nawet po rozwodzie ma matke i ojca! Rzadko jest tez odbierana jednemu z rodziców (ojcu konkretnie) wladza rodzicielska- chyba, ze cos zmaluje, ale poza tym nie. Przygody \"kinowej\" tak opisanej nie przezylam. Sknerzy trafiaja sie wszedzie. Alöe Niemiec faktycznie czesciej kwiatka do domu przytacha, tak bez okazji, niz Polak :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trara
Dzieki za odpowiedzi. Wiadomo, ze kazdy czlowiek jest inny, ale wlasnie chodzilo mi o ogol, mentalnosc. Wiadomo, ze wszedzie mozna trafic na supermana i na dupka. Ja patrzac na moje kolezanki w zwiazkach z polakami zaczynam sie zastanawiac , czy w Polsce sa supermani;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probieren geht über Studieren, mówia Niemcy, i tez tak mysle ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona bali, po 1. stac mnie zeby zaplacic za siebie jak sie spotykam z kumplem czy niezobowiazujaco z facetem i jesli by sie taka sytuacja zdarzyla, nie przeszkadzaloby mi to po 2. nie mam takich doswiadczen jesli chodzi o normalne randkowanie Piszac partnerskie mialam na mysli przede wszystkim podzial obowiazkow w domu, to kto podejmuje decyzje itd. Dla mnie anegdota jest, ze typowa Polka pracuje na trzy etaty: w pracy, w domu i zajmuje sie dziecmi. To jest dopiero zabawne :o Ale to oczywiscie DUZE uogolnienie, jak i Twoje, Bali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezproblemowo, Amancie, przeciez jezyk w gebie mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarrara
Jak po niemiecku? Ktos bedzie siedzial u mnie w domu i kontrolowal? Bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa ludzie, które w kazda glupote uwierza, Tarrara ;-) Oczywiscie nikt nie siedzi w domu i kontroluje, o czym i w jakim jezyku rozmawia sie z dziecmi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niee mówcie mi o niemcach ! bo muszę zapomnieć niemka - zaczyna się moje piekło wenus już na demna krąży za wszelką cenę chce mnię ze swatać ! dla tego że przez każdy rok odżócałam kandydatów do ręki do 16 kandydatów nawet holendra ! bóg za to chce mnię ukrać zemszcząc się na ostatniej pięknosci niemieckiej ! moja głowa ledwo mi nie eksploduję ? co za ból ? musze wytrzymać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKI
niemka co z ból muszę wytrzymać i unikać z odległosci sepów obcokrajowców zeby nie domyslili się że to o ostnią piekność lwice geprdzią niemkę chodzi ? potrafię się doskonale potrzywać pod kobietę polską sprytna kobieta niemiecka jest od czorta ! zawsze ! i wszędzię maam to w genach po mamusi niemce ! sępy niemcy nie domyślaja że w zeczywistosci jestem kobietą zagraniczną ! ha ha ? mam szczęscię żaden śep węszący mnię nie poznał i rozpoznał mysła że jestem kobietą z polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej se Włocha poszukaj bo Niemców nawet ich rodaczki nie za bardzo chcą na mężów (straszne sztywniaki,gburowaci i niezbyt przystojni) a Włosi są bardziej pozytywnie nastawieni do życia,przystojniejsi i szarmanccy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy ogulnie mowiadz sa za dziecinny uczuciowo dla Niemców !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDIADLICA
diablica to moja ksywa a w żeczywistosci rodzina mnię nazywa lwicą gepardzią i tygrysią ? tak sepie niemcu przez dłuższy czas niemka lwica geprdzia się ukrywała dla bezpieczeństwa ! niedługo stanę w oko w oko z tobą sępie niemcu ! wiem ze jesteś gdzieś w pobliżu ! a ty sępie niemcu szoku dostaniesz ,bo w rzeczywistosci myślisz ze jestem kobietą polska ? niestety nie mam korzeni polskich ! dla tego ukrywam sie przed innymi obcokrajowcami zeby mnię nie wywęszyli ! wiem że węch mają doskonały ,intuicję ,i obeznanie w terenie ,czyli sprawdzenie w terenie mój czas nadchodzi bo przeklęta wenus krązy na de mną ! przeznaczenie che mnię do paść ,nawet wulkan pokonam ? ja diablica jestem silna i nie zniszczalna moja biedna głowa z now się zaczyna ostry ból głowy i znów mnię grypa atakuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy to nazisci. Nigdy Niemca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość klara
Sa romantyczni lubia kwiata kupic swoim kobietom w dzien kobiet I urodziny ? A przykladowo kobiety jesli jakis facet by wan byl przeznaczony to wybralybyscie kobiety polskie niemca czy. Polaka ? À jesli ten facet nie wie ze jest kobiecie przeznaczony przez Boga pisany .bo my niemki juz znamy odpowiedz to mamy wybrac Drogie panie z polski polaka czy niemca mieszanego .to trudna decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklara
Oj moje obawy Sie potwierdzily to drogie panie z polski kogo mamy niemki wybrać : niemca, polaka czy hiszpana . Polak nas nie utrzyma niczego nie zapewni . Oj głową z now boli . Ciężki wybór mamy .zAstanowimy sie rozsądnie nad tą decyzją do podjęcia nie możemy sie z now pomylic .w cześniej niemki były zakochanego mając trzynaście lat ale to nie byla prawdziwa miłość tylko kolezenska tak szkolna przyjaźń do której do niczego nie doszło to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nigdy slazaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest lizać nazistowskie jaja świnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w związku z niemcem i powiem wam, ze ja jestem tutaj wiekszą nazistką niż on. niemcy ( urodzeni po latach 80) są bardzo 'tolerancyjnie' i powiedziałabym, że wręcz naiwnie wychowywani. w duzej mierze mają poglądy socjalistyczne (ale nie ZSRR, bardziej taki skandynawski socjalizm), poza tym, serio, lubią zasady (np. mój partner do dzisiaj nie moze pojąc jak to jest mozliwe, ze w polsce chodzenie na wagary, ściąganie jest na porzadku dziennym etc) w związku, bardzo partnerscy. poza tym, nie róznia sie jakoś znacząco od polaków, ale jak juz ktos wczesniej wspomniał, wszystko zależy od jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moze pojac chodzenia na wagary i sciagania?! Te debile sa tak durne w szkolach ze nauczyciele im na klasowkach odpowiedzi daja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×