Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kassssssandra

Jak poderwać rodowitego Niemca

Polecane posty

Gość Kassssssandra

Pojechałam na studia do Niemiec, jestem samotna i chciałabym poznać jakiegoś miłego Niemca do stałego związku :) ;) Jak tego dokonać na żywo? Bo przez internet nie chcę ich szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka brzydka jestes autorko czy zdezesperowana ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz problem przebywasz tam i nie możesz nikogo znaleźć, taka szkarada jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja jestem z rodowitym niemcem i jest i cudownie, nie zamieniłabym go na żadnego innego polaka, po prostu wiem że to TEN, a niemcy są przystojni i kulturalni, więc jak najbardziej polecam tych panów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
ich will ficken ich will ficken bumsen, blasen, lecken, schwitzen, jak mu to powiesz masz go na 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te popromienne mutanty? przystojne? ograniczone bezmozgi? chytrusy skapce i zboki ...inteligentne ? chyba ci kasa mozg wyroochala dlatego tak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kazdego innego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski Robolek z UK
Nigdy chyba tego do końca nie zrozumiem - dlaczego pierwszym odruchem większości Polek, które znajdą się poza granicami swojego kraju, jest puszczenie się z obcokrajowcem? Czy polskie dziewczyny mają to we krwi? Może to rezultat naszej historii i faktu, że wiele armii przechodziło przez nasz kraj. Polki zawsze lubiły ten proces "odświeżania puli genetycznej" przy pomocy cudzoziemskich przyrodzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pkt. 6 Każde obcowanie z ludnością niemiecką, szczególnie odwiedzanie teatrów, kin, zabaw tanecznych, restauracji i kościołów razem z ludnością niemiecką jest zakazane. Tańczenie i zażywanie alkoholu jest polskim robotnikom tylko pozwolono w oberżach spechalnie dla nich przeznaczonych. Pkt. 7 Spółkowanie z kobietą niemiecką lub z mężczyzną niemiecką, względnie zbliżenie niemoralne do nich będzie karane śmiercią. pewnie o tym nie wiesz idiotko . więc nie szukaj wśród niemców bo za grozi kara śmierci cie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
11.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość "Taka brzydka jestes autorko czy zdezesperowana ?" Desperacją jest szukać partnera wśród polskich robotników :classic_cool: Że o ciapactwie i innych Smoluszyskach nie wspomnę :O A Niemców również polecam - przystojni, inteligentni, wysocy i dobrze sytuowani, mmm palce lizać :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ciebie tu brakowalo... Pytanie idiotyczne"jak poderwac" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka
powiedz mu: ich bin polnische Schweine, ich mochte einen blasen. Jest Twoj. Viel Erfolg und viel Spass!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Ale Polaczki są zazdrosne :D No ale taka prawda, Niemcy są 100% lepsi od naszych rodaków, więc żal nie korzystać, a jak Autorka tam mieszka, to nie ma nad czym się zastanawiać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie trolu Terenia nawet wasaty Mietek by nie chcial nie mowic juz o niemieckim Hansie ha ha ha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie :) Terenia dajesz radę ropucho obleśna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nasi rodacy nie sa super atrakcyjni Robercie, rzadko ktory wyglada jakby nalezal do swojej epoki. Najczesciej kroluje styl sprzed 10 lat i mentalnosc sprzed 30 (np takie pisanie, ze ktos sie puszcza z cudzoziemcem jest mentalnie zacofane i po prostu obrazliwe). Zycze wiecej tolerancji i usmiechu na twarzy, a moze jakas na ciebie "poleci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty tu widzisz Roberta? Ja co do Niemcow,to na imie mam Wanda-dziekuje,postoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w d*pie polki... od 2 lat jestem w związku ze śliczną Litwinką każdemu polecam, one są o wiele mniej zdemoralizowane niż laski znad Wisły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dała mi już na drugiej randce bo nie jestem Litwinem tylko Polakiem w ogóle zauważyłem, że laski wolą obcokrajowców od swoich Polki wcale nie są jakimś wyjątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palancie,co ta Litwinka ci takiego dala,ze wlazisz na temat o Niemcach,zeby to powiedziec? :D Chociaz temat podobnie durny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
12.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość ciebie trolu Terenia nawet wasaty Mietek by nie chcial nie mowic juz o niemieckim Hansie ha ha ha" Wąsaty Mietek to może co najwyżej dobrać się do mojej rury ale od kibla w celu jej reperacji za najniższą krajową :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam męża niemca i naprawdę lepiej nie mogłam trafić, a poderwał mnie w biały dzień w miejscu publicznym i tak to się zaczęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Litwinów jest zmyslona , Litwa jest dużo bardziej zdemorslizowana od Polski to są baltowie a nie Słowianie tam się seks zaczyna przy 14 latach pełno różowo wlosych lasek emo, najwyższy odsetek zabójstw w Europie bo Litwini są msciwi jak nikt inny, ps oni chorobliwie nienawidzą narodu polskiego , litwinka wolała by gowno pocałować niż Polaka , ps Litwa jest bogatsza od Polski więc wątpię żeby Cię chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy w niemczech to ludzie 3ciej kategorii, zaraz po turasach i brudasach z afryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie kolejna polczyna jaja lizać nazistom, którzy ludzi w piecach palili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwabolandy
Wypnij doope i mu nadstaw to sam się poderwie, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w 3 rzeszy swinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×