Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak poradzić sobie w Anglii bez Języka ?

Polecane posty

Gość gość

Witam . Jadę teraz do Anglii a moją pasją od 10 lat jest muzyka tu w Polsce śpiewałam w szkołach ,kościołach i na różnych scenach na pewno ktoś mnie widział .Czy w Anglii są jakieś zespoły muzyczne ? albo jakieś inne związane z muzyką naj po J.Polskim bo wogóle nie umiem J .Angielskiego .Czy takie coś jest możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki problem się nauczyć języka? jest prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wszystkie przedmioty są łatwe a Historia i Polski to banalne .Ale Angielski to jak dla mnie jest bardzo trudny po prostu nie ciągnie mnie do tego :( i przez ten głupi Angielski w tym roku nie miałam świadectwa z czerwonym paskiem .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co tam jedziesz?.. Teraz bez jezyka w UK nie masz zycia... Brytyjczycy beda cie gnoic, bo oni kazdego co nie zna ich jezyka uwazaja za glupka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pracy bo znajomi mi załatwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żebyś czasem nie zarobiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat? :D "Przez głupi angielski" nie było świadectwa z paskiem,ale twardo do pracy jedziesz? Poza tym faktycznie,gdzie ty się wybierasz bez języka? Bez angielskiego,to możesz sobie tam co najwyżej na wycieczkę pojechać,i to też niekoniecznie. A z takiej pasji jak muzyka raczej przyszłości nie ma. Zapewne aspirujesz do bycia gwiazdą typu Britney Spears albo inna celebrytka od siedmiu boleści,ale zapewniam cię,że to się nie uda,a to czy masz talent,jest w tej branży tak naprawdę sprawą drugorzędną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pracy? A jak ty chcesz pracowac jak nawet podstawowych polecen nie bedziesz rozumiec? A jak zrozumiesz szkolenie ochronne? A jak bedziesz wiedziala czy cie na zarobku nie oszukali, a jak oszukaja cie to jak bedziesz sie bronic? A jak bedziesz miala wypadek, jak powiesz co ci jest, zeby cie wyleczyli? Angielski to nie glupi jezyk tylko ty jestes glupia... Bez jezyka moze ci sie krzywda stac i nawet nie bedziesz umiala poprosic o pomoc i wyjasnic co sie stalo. Nie rozumiesz ze znajomosc jexyka to podstawa przezycia w innym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym komu chcesz spiewac? Po polsku? Kto to bedzie sluchal? Anglicy sluchaja tylko w swoim jezyku, a nawet wokalistki obcojezyczne musza spiewac swoje utwory po angielsku inaczej nikt ich nie bedzie sluchal. A Polacy nie maja czasu na jakies nie wiadomo skad polskie spiewaczki... Bez jezyka jestes tutaj dno, nawet do sprzatania cie teraz tutaj nie zatrudnia, a nawet jesli jakims cudem to bedziesz oszukiwana nagminnie, wykorzystywana ponad sily i traktowana jak bezrozumne zwierze... Nie mowie ci tego zeby ci dogryzc, tylko znam brytyjczykow az za dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno co będzie to będzie .Zawsze trzeba od czegoś zacząć i nigdy nie wolno się podawać i cały czas wierzyć w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Trudno co będzie to będzie .Zawsze trzeba od czegoś zacząć i nigdy nie wolno się podawać i cały czas wierzyć w siebie xxx tak sobie wmawiaj - w końcu co ci innego pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozczulilas mnie. 'Glupi angielski' -- stwierdzenie rozkapryszonego bachora. Nauczenie sie jezyka jest mozliwe nawet przy zupelnie przecietnych zdolnosciach, ale wymaga dyscypliny i systematycznosci. Czyli cech ogolnie pomocnych w doroslym zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timur531
Zanim wyjedziesz musisz opanować przynajmniej podstawy. Reszty nauczysz się na miejscu. Jak tak zrobiłem a jestem mechanikiem samochodowym. Zycie w obcym kraju szybko wymusiło na mnie opanowanie języka Przez pierwsze miesiące w pracy ciągle miałem przy sobie specjalny słownik http://www.taniaksiazka.pl/slownik-motoryzacyjny-polsko-angielski-angielsko-polski-cd-slownik-elektroniczny-p-548254.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucz się języka
aj cwaj draj.... jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julineczka11
hmm moim zdaniem to mozna sobie poradzic, sa przeciez jacys posrednicy, ktorzy zalatwiaja wszystkie sprawy... ale warto jednak zaczac sie uczyc...ja kupilem ksiazki na https://www.taniepodreczniki.pl/ i zaczalem sam sie uczyc na wlasna reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×