Odpowiedz na ten temat

jak poznac faceta za granica

• gość 2014.03.13 [12:10]
    od roku jestem w Niemczech,mam 35 lat. znajomosci zawieram glownie przez internet ale niestety te znajomosci bardzo szybko koncza sie..poznaje glownie facetow z olewcza natura,ktorzy po prostu przestaja sie odzywac bo przeciez teraz tyle pokus wokol.nie ty to bedzie nastepna..jak tak dalej pojdzie to bede tu sama jak palec..jestem zadbana mila kobieta ale niestety z zezowatym szczesciem do plci przeciwnej...
    mialam jedna znajoma w moim wieku ale okazala sie falszywa malpa myslaca tylko o sobie,wiecznie brakowalo jej czasu na spotkania...oprocz pracy nudze sie tu....sama nie pojde na piwo , kawe czy do pubu na impreze. czy jest tu ktos kto tez mial taki problem? jadac tu myslalam ze bede miala mase znajomych..ale niestety bardzo rozczarowalam sie..brak towarzystwa jest bardzo dolujace..
  • gość 2014.03.13 [12:11]
    ogolnie bardzo ciezko teraz kogos poznac.przez internet to raczej na jeden raz..albo ot tak sobie .zazwyczaj nie mozna liczyc na fajny kontakt a co dopiero zwiazek.
  • gość 2014.03.13 [12:12]
    niestety nie mam innej mozliwosci poznania,zostaje tylko internet..nie znam jezyka w stopniu bardzo dobrym,wiec obcokrajowcy odpadaja.
  • gość 2014.03.14 [22:37]
    ja poznalem dwie dziewczyny z czata i bylem z nimi w zwiazku kilkuletnim. Oczywiscie z kazda bylem z osobna a nie w tym samym czasie.
    ale mozna poznac fajnych ludzi i znajomych, trzeba szukac.
  • gość 2014.03.15 [14:03]
    Myślę, że http://www.mypolonia.de/ - czy z tego można znaleźć męża? No cóż, masz 35 lat a w tym wieku czasem jakiś z odzysku się trafi, tylko czy będzie chciał znowu się wiązać, jeśli mu pierwszy raz nie wyszło?
  • gość 2014.03.15 [20:13]
    Staraj sie poznac tubylcow, podszkolisz jezyk i oni przedstawia cie swoim znajomym. Tak sie poznaje ludzi.
  • gość 2014.03.16 [13:49]
    Tubylców, w Niemczech? Dobre sobie. Rzeczywiście tureckiego się przy okazji nauczyć, bo Niemiec zza swojej kisty z piwem nawet cię nie zauważy. Chyba że potrzebna mu Putzfrau, ale to rzadko, bo flejtuchy z nich niesamowite.
  • gość 2014.03.16 [14:44]
    To dziwne, bo mam znajomych Niemcow, a nawet nie mieszkam w Niemczech. Wszyscy maja ok 30, sa ciekawi swiata, chetnie podrozuja lub spotykaja sie ze znajomymi, maja znajomych z roznych krajow.
  • gość 2014.03.16 [15:19]
    ja poznalam kilku polakow podczas pobytu w niemczech,polakow ktorzy sa od dziecka w tym kraju...niestety znajomosci nie przetrwaly..bardzo ciezko poznac kogos za granica.wszycy maja wszytskich w d.......praca praca i swoje towarzystwo...na mypolonia,mypolacy -porazka...
  • gość 2014.03.16 [16:45]
    no coz, chyba nie wierzylas w bajki, ze tubylcy marza o tym, aby poznawac polakow?
  • gość 2017.03.13 [01:50]
    wyscie powarioway ,w takim wieku watpic
  • gość 2017.03.14 [00:49]
    za granica nie ma facetów
  • Machrowska22 2017.03.20 [13:26]
    Myślę, że najłatwiej będzie jednak wykorzystując portale randkowe jak http://buziak.co.uk tutaj są na prawdę fajni i mili ludzie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...