Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LidkaM

Jak znalezc bardzo szybko prace w Londynie

Polecane posty

Gość LidkaM

Stracilam prace, zaraz przed swiatami. Odwiedzilam wszystkie strony z ogloszeniami. Nie ma nic, kompletnie nic. Nie jestem robotnikiem(dla nich jest najwiecej ofert), nie mam doswiadczenia. Pracowalam na czarno. Nie mam za co sie utrzymac i nie ma mi kto pomoc. Jak mam znalezc prace w ciau dwoch tygodni? Gdzie mam sie udac po pomoc? Rozwazam JobCentrePlus, ale nie jestem do konca pewna czy w czyms mi pomoga dlatego, ze na ich stronie nie ma zadnych ofert nowszych niz sprzed5ciu dni. Co mam zrobic? Stracilam prace chyba w najgorszym momencie roku... Jesli nie znajde pracy doslownie skoncze na ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednapiegowata
a jaka praca Cie interesuje??? to lwasnie to jest najgorszy moment w roku,jeszcze teraz cos sie dzieje ale styczen to jest lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaM
Kazda praca, doslownie kazda, ktora bede w stanie wykonac. SPrawdzilam na wszystkich mozliwych stronach, wlasnie z Polskimi i stronami agencji... Wszedzie. Nawet w ggazecie. Nie ma nic, jestem zalamana. A pracy nie stracilam z wlasnej winy, znalazl sie poprostu ktos chetny pracowac z nudow za poldarmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaM
Myslalam o kasie, magazynie, sprzataniu, kelnerce, produkcji... Nie ma nic... Zadaje sobie tylko pytanie czy mam zostac k**wa zeby przezyc do czasu az znajde prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety - i mamy kolejny przyklad jak sie konczy zycie ponad stan, bez robienia oszczednosci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaM
Oszczednosci? CHyba sobie zartujesz? Pracowalam po 60h tygodniowo, za 3,3/h... Z czego miala bym niby miec oszczednosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego mi zadjesz to pytanie?? ja stoje na stanowisku kazdy sobie rzepke skrobie;-) a skoro zdecydowalas sie pracowac na czarno to ryzyko jest twopje, ja tylko podsumowalam - co moim zdaniem- wynika z takich niewalscoiwych zachowan jak twoje - sama piszesz ze byc moze wyladujesz na ulicy albo dostaniesz pieniadze z pomocy spolecznej - obiciazajac przypadkowych podatnikow (jelsi nie jestes obywatelka wysp) co uwazam za szczyt braku dobrych manier oraz zenaday;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dodam - dobrze ze swoja sytuacje zdecydowalas sie opisac na forum - mam nadzieje ze bedzie top dobre ostrzezenie dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaM
ROR, wszyscy pekamy z dumy, ze stoisz na stanowisu. Gratulacje. Nie kazdemu jednak w zyciu uklada sie tak jak Tobie. Zadalam pytanie, co powinnam zrobic w tej sytulacji zeby nie skonczyc pod mostem a Ty dzielisz sie ze mna swoimi spostrzezeniami na temat mojej osoby o ktorej nie masz pojecia. To niest dopiero popis dobrych manier. Gdzie zapytalam o pomoc spoleczna, bo nie pamietam zebym zapytala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR, wszyscy pekamy z dumy, ze stoisz na stanowisu. Gratulacje" wszyscy to czesto znaczy nikt wiec badz laskwa spercyzowac w czyim imieniu sie wypiwdasz oki? " Nie kazdemu jednak w zyciu uklada sie tak jak Tobie" wyrazilam tutaj jedynie swoje poglady nie napisalam ani slowa o swojej sytuacji wiec po co dopowiadasz rzeczy byc moze nieprawdziwe/ ladnie to tak?;-)) " Zadalam pytanie, co powinnam zrobic w tej sytulacji zeby nie skonczyc pod mostem a Ty dzielisz sie ze mna swoimi spostrzezeniami na temat mojej osoby o ktorej nie masz pojecia" dokonalas pewnych wyborow - nie konsultujac ich jak sadze np. z forum - a teraz oczekujesz od forumowiczow, a wiec i ode mnie, "porady/odpowiedzi" wiesz to tak smao jakbym napisala ze napadlam na bank a teraz nie wiem jak uciec przed policja;-)) "To niest dopiero popis dobrych manier." z jednej strony proszisz o pomoc a z drugiej jestes niegrzeczna ;/ aha - i nieprawda jest ze nic o tobie nie wiem podsumujmy: -z wrcasz mi uwage ze nie mam dobrych manier - pracujesz nielegalnie - nie masz pomyslu jak sie utrzymac - nie mozesz znalezc pracy rzeczywiscie rysuje sie obraz osoby "pokjrzywdzonej przez los";-)))) "Gdzie zapytalam o pomoc spoleczna, bo nie pamietam zebym zapytala." fakt, nie zapytalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena4545
w jakim miescie szukasz tej pracy? moze cos pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena4545
sorry nie zauważyłam ze w nagłówku napisałaś wejdz tutaj http://www.caterer.com/ napewno coś znajdziesz albo na stronach reed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaa
Zapisz sie do kazdej mozliwej agencji pracy, pochodz po pubach, restauracjac, teraz maja ruch wiec moze gdzies Cie wezma chociaz na pol etatu. Powodzenia, niestety duzo zalezy od szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaM
Jak wyglada sprawa z zapisaniem sie do anencji? Powinnam osobiscie sie tam udac? Co myslicie o JC+? Myslicie, ze jest sens odpowiadania na ogloszenia w ktorych wymagaja doswiadczenie, ktrego nie posiadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaa
Musisz isc do agencji z paszportem. Zapisz sie do wielu, moze Ci cos zaproponuja, chocby cos dorywczego. Mozesz zawsze zaaplikowac do kazdej pracy, nawet jak nie masz doswiadczenia, najwyzej do Ciebie nie zadzwonia. Do takich prac jak kelnerka czy sprzataczka mozesz powiedziec, ze masz doswiadczenie z Polski, nawet jesli nie masz, bo szybko sie nauczysz co robic i nikt sie nie pokapuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicilonaaa
o Job centre plus radzilabym zapomniec, ogloszenia tam sa przeterminowane albo wcale nie wazne, bylam bezrobotna przez pare miesiecy i oni nic mi nie pomogli, no oprocz zasilku jedynie, ale on tobie sie nie nalezy bo pracowalas nielegalnie, w londynie znajdziesz prace najlatwiej w barze, restauracji, coffee shopie, ktos dobrze radzi tez by porejestrowac sie w agencjach, np, blue arrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaM
Jesli nie posiadam paszportu to dowod wystarczy? Oni oczekuje jakichs oplat? Czyli jesli zostane bez pieniedzy (prawopowobie bez domu rowniez) nikt mi nie pomoze(mam na mysli pomoc Panstwa, nie jestem sempem oczekujacym benefitow, jestem bardzo negatywnie nastawiona osoba do beneficiarzy ale w mojej obecnej sytulacji moge znalezc sie dolownie na lodzie, w same swieta) jesli nie uda mi sie do tego czasu znalezc jakiej kolwiek legalnej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keszkaa
jak nie placilas podatkow to ci sie zadna pomoc od panstwa nie nalezy, najlepiej idz do swojego lokalnego Citizen Advice Bureau i sie poradz tam, moze sa jakies mozliwosci pomocy, jest tez polska organizacja Barka pomagajaca bezdomnym, nie masz tutaj zadnych znajomych, ktorzy by Ci pomogli? przetrzymali przez jakis czas w mieszkaniu do czasu az staniesz na nogi? szkoda mi Cie dziewczyno ,ale dziwie sie ze nie szukalas wczesniej innej pracy tylko pracowalas nielegalnie za 3 funty, trzeba bylo wtedy sie za czyms innym rozgladac juz a tak to obudzilas sie z reka w nocniku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaaa
Agencja nie pobiera oplat za szukanie pracy, to pracodawca placi agencji, a nie pracownik. Benefity sa wlasnie od panstwa, niestety nie wiem jaka pomoc Ci sie nalezy, jesli jestes w wiekszym miescie to czasem sa tam jakies punkty pomocy Polakom, moze tam by Ci cos doradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Nie ma szans, zeby NIE znalezc pracy w Londynie, szczegolnie kiedy chcesz podjac jakakolwiek prace! Najszybciej znajdziesz chodzac po kawiarniach, pubuch, restauracjach, bo w takich miejscach czesto naklejaja kartki z ogloszeniem o przyjeciach na szybie i najczesciej mozna zaczac od razu, np. od dnia probnego. Problemem moze byc to, ze nie masz National Insurance Number, bo zakladam, ze nie masz skoro nie pracowalas legalnie. Nie szukaj tylko w samym centrum, ale tez w dalszych strefach. No i oczywiscie musisz znac choc troche angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z Errrrr
jak sie chce top cos sie znajdzie,. trzeba polazic i szukac a nie siedziec w domku i przegladac oferty na necie popijajac kakao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtur
ciekawe czy autorka wogole mowi po angielsku bo jak nie to moze byc problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaM
Owszem mowie po angielsku, na to nie narzekam. Na NIN wlasnie czekam, powinnam dostac pod koniec tego tygodnia. Narazie mam tylko LMS reference number, ale caly proces mam juz za soba. Nie wiem czy to wystarczy. Powinnam zostawiac CV tam gdzie nie ma kartek? Przyznam, ze za tymi kartkami na szybach rozgladam sie od jakiegos czasu i nie widzialam ani jednej. Ciezko bylo mi szukac pracy beda po za domem po 13 godzin i pracujac fizycznie. Jaka ilosc CV powinnam przygotowac? 100? Gdzie zaczac? CO powiedzic? Z kim rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winter wonderland
wchodzis zdo przybytkow typu bar, pub, restauracja i prosisz o managera, jemu wreczasz CV, wydrukuj 100 CV, daj komus do sprawdzenia, zeby ci wylapal ewentualne bledy i moze podpowiedzial cos, dobre CV to polowa sukcesu, zapisuj tez sobie wszystkie meijsca gdzie zostawiasz CV zebys wiedziala ewentualnie jak do ciebie oddzwonia, w jakiej czesci londynu mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaM
Polnocny Londyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winter wonderland
London Staff Bureau Ltd 254 Belsize Road London NW6 4BT Tel: 020 7328 3304 Fax: 020 7328 8894 www.londonstaffbureau.co.uk sproboj tam, agencja pracy zatrudnia do hoteli do kateringu oraz do obslugi roznych imprez typu mecz, koncert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaM
A czy ktos z was dostal prace w ten sposob? A moze znacie kogos kto dosta prace dzieki roznoszeniu CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 8909090
Ja znalazlam tak swoja pierwsza prace w pubie, potem jak zostalam asystentka managera to zajmowalam sie przyjeciami nowych ludzi do pracy i wlasnie wybieralam z CV przyniesionych do pubu , a nieraz bylo tak, ze jak osoba sie wydawala kumata to ja odrazu zapraszalismy na trening w chwili gdy przynisola swoje CV. Moj brat roznoszac CV tez znalazl prace w sklepie, moja znajoma tak dostala prace w Starbucksie a druga w hotelu na recepcji. Tak wiec uwazam, ze jest to dobra droga, zreszta rob wszytsko co teraz mozesz bo twoja sytuacja wyglada bardzo zle. Ludzie ci powysylali linki do stron i agencji to na co czekasz? chwytaj za telefon, dzwon, wysylaj, roznos. nie trac czasu na siedzenie na czacie, Juz dzis powinnac zaczac dzialac, godzina 12 a ty w domu jak cchesz prace znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×