Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki styl wystroju mieszkania macie lub preferujecie

Polecane posty

Gość gość

Kupiliśmy dom i zaczynamy remontować,to znaczy nie ma takiej potrzeby bo jest czysto,ale chcemy zrobić to po swojemu. Uwielbiam styl ciepły,przytulny taki pod retro,angielski, koleżanki się krzywią i twierdzą że nowoczesny lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu sie pytasz? To wy tam bedziecie mieszkac i urzadzcie tak jak wam sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam salonik i sypialnię w stylu retro - tak mi się podoba, jest przytulnie i ciepło. Kuchnię mam raczej klasyczną, dość nowoczesną, ale przy najbliższej zmianie będzie raczej pod styl skandynawski - kuchnie takie lubię. Mogłaby też być nowoczesna, ale biała albo w kolorze jasnego drewna. Pokoje dzieci mają styl nowoczesny, nawet bardzo nowoczesny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się pytam z ciekawości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi bardzo podoba się styl skandynawski , właśnie pomalowałam sobie deski podłogowe na biało,na piętrze będą białe podłogi w sypialniach i kibelku na dole sosnowe deski bejcowane i lakier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jaki to styl, same biale meble - regaly od podlogi do sufitu, jasne niskie kanapy z duza iloscia poduch, jasnobrazowa deska podlogowa, ciemniejsze stoliki i duze lampy na nich. ogolnie wyglada bardzo przytulnie,zachecajaco i wygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skandynawski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kuchnia to okropna graciarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie zimnego nowoczesnego minimalistycznego stylu, bo praktycznie jest nie do utrzymania - polozysz ksiazke nie w takiej okladce, wlozysz nie pasujaca sukienkę, kanapki nie z tym co tzreba i dysonans. Wolno ci miec w kuchni np tylko talerz z pomaranczami, ksiazek najleeiej zero itd. Wole styl "do zycia", taki, gdzie luzno rzucowny przedmiot nie stwarza problemu. Lubue tez, jesli ieszkanie pokazuje charakter uzytkownika, jego ulubione pzredmioty, zamilowanie itd. Wole graciarnie ( byle bez przesady) niz laboratoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka to ja
autorka do gość dziś masz rację,tez mam takie odczucie,dlatego wolę ciepłe klimaty kuchnia z linka wyżej jest piękna,uwielbiam białe klasyczne kuchenne meble,połączone z drewnianym stołem i różnymi krzesłami,takimi nie od kompleciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Oh wy niedowartościowane kurfiska z waszymi ukowskimi stodolami na kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię kawowe, ciepłe kolory, też przytulne fiolety, proste meble, ciężko określić w jakim stylu, przesadnie stylizowanych na retro,kolonialne czy glamour heh nie trawię... prosto, grube zasłony w jednolitym kolorze, lubię dywany a la wiejskie chodniki w paski kolorowe, poduszki na łóżku, proste lampy, najlepiej papierowe klosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesada w żadnym kierunku nie jest wskazana tutaj pani ma piękne rzeczy w domu,ale każda z osobna,razem tworzą przesyt i wygląda to jak w sklepiehttp://deccoria.pl/galeria,id,115599,1,moje-domowe-przedswiateczne-aranzacje-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho dekoratorki wnętrz haahhaha pustaki po ukowskich marnych koledzach. Stodola na kredyt to wasz szczyt mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy teraz link się otworzy poprawnie, w tej galerii jest więcej zdjęć,cudna jest ta witrynka oszklona http://deccoria.pl/galeria/foto,id,115599,1430859,1,moje-domowe-przedswiateczne-aranzacje-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtx
Ale c***jowe stodoły w tym jukej macie. Nie to co nasze piękne domki w PL. Bieda to wasz towarzysz zycia czy to w PL czy w jukej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gofno w tym jukej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ napisał polaczek z wynajmowanego pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że z wynajmowanego napisał i to pewnie w jednym pokoju 6 osób śpi hehe Ja to preferuję jednak meble takie w stylu klasycznym takie brązowe, które są bardzo ładne i niezniszczalne ale to tylko moje zdanie. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat kupna, sprzedaży, wynajmu domu lub mieszkania to znalazłeś odpowiedni adres. Wejdź na http://sprzedamkupiewynajme.bloog.pl/ i sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temacik :) Mi nie bardzo podchodzi angielski styl czy retro.. Nie lubie wzorzystych tapetek w rózyczki , a juz czerwonego, czy wrzosowego koloru.. brrr ! Ale kazdy ma swój gust :) Lubie wnetrza w ktorych ja sie dobrze czuje :)Staram sie jedynie miec max 3 kolory dopasowane do siebie, meble w tym samym stylu itp. Raczej styl Ikeowski :D, ocieplony kwiatami, narzutami, zasłonami itp. I róznokolorowymi grzbietami ksiązek na pólkach :) Widze, ze trollik dyrektor z Job Center ( pisownia orginalna ) zainteresował sie wystrojem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię najlepiej z litego drewna,wtedy są ponadczasowe no ale drogie bardzo :D w Polsce jest moda na te paździochowe meblościanki kurzołapy niby już nie takie jak w PRlu ale dalej takie same w każdym domu tylko półki inaczej ustawione:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w domu styl troche taki hiszpanski, indyjski czyli bardzo kolorowo i duzo dodatkow. Mam meble wlasnie z litego drewna robione przez brata stolarza wiec nie wywalilam fortuny. w aslonie mam jedna sciane cala z cegiel a reszta pomalowana na jasny pomarancz prawie zolc, mam pozawieszane drewniane maski i duzo kwiatow. Ogolnie to ja lubie zywe kolory i jest ich u mnie w domu pelno, oprocz sypialni, ktora jest bardzo stonowana, w odcieniach blekitu tak zeby sie dobrze spalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oj to masz dobrze z bratem :D ja do mojego domku kupuję drewniane meble na licytacjach i odnawiam sama jeszcze choruję na coś z antyków,ale antyki trzeba umieć odnawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh te wasze stodoly z szcsurami i pluskwami. Mozecie je porownywac ale najwyzej, do afrykanskich chatek trzcinowych a ni do naszych pieknych dommow w PL. Ukowskie smiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty pastuchu wracaj do swojej lepianki i wywalaj gnoj z obory bo juz smrod taki sie zrobil, ze muchy na pobliskim gnojowisku padly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa ukowska ściera z angielskiej stodoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×