Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez pasji w zyciu

jakie jest wasze hobby i czy realizujecie je zagranica?

Polecane posty

Gość bez pasji w zyciu

j.w. macie jakies hobby? jakie? co robicie w wolnych chwilach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
widze ze temat "rozkwitl" jak kwiaty na wiosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika...
moim hobby jest surfing, mieszkam w UK i bez problemu to hobby realizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filmy horrory i sprzęt grający z lat 70 i 80. Płyty winylowe. Na ebay mozna dostać fajne kąski i sprzęt. Marzyłem zawsze o takim sprzęcie kolor sreby, maswyny najlepiej firmy technics, wzacniacz, korektor itp i oczywiście gramofon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmnazam zwierzeta. Nie, nie sa to koty...:P Egzotyczne. Hobby bardziej niz zarobek. Aha i kickboxing, gotowanie (lubie eksperymentowac, zmuszam tez znajomych zeby zdradzali tradycyjne przepisy). Aha i lubie robic cos z niczego, dekoracje, swieczki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Gdybym miala wiecej wolnego czasu to mam jeszcze z 1000 pomyslow na hobby, ale niestety czasu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MAGDA
W temacie jest pytanie o hobby? Wiesz co to hobby? Buty i ciuchy sie do hobby nie zaliczaja prozna dziewucho :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssbhdbh
zbieranie wibartorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczek szczek
Jak nie koty to co? Węże zbożowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm1234
Jesli ktos nie ma pasji to jest wypalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tancze
Ja chodze na 2 kursy tanca za granica. Nie wiem czy to moje jakies wielkie hobby, ale lubie tanczyc i chetnie chodze na lekcje tanca zamiast na silownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhuw
Lyzwiarstwo,tenis,rolki,rower,plywanie,ogolnie wszelako pojety sport!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczniowy - chyba jednak zaczne te koty rozmnazac bo widze w innym topiku ze ktos je bezczelnie truje i tepi :O trzeba je namnozyc w takim razie. Pal licho egzotyczne zwierzeta jak domowe sa zagrozone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wolnych chwilach? a co to jest? wolna chwila to dla mnie min. 3 tyg, kiedy mogłabym sobie zorganizowac wyprawę w dzicz jakąś - odkad mam dzieci nie do zorganizowania, więc to odpadło na parę lat jeszcze... płótna leżą, jeszcze nie zgrzybiały, żeby wrócić do grania w siatke muszę jeszcze trochę zrzucić... nie ma czasu kruca bomba... jedynie na dwa, trzy sudoku dziennie starcza chwilek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charmsy masz rację. U mnie jest pełno kotów. Praktycznie każdy ma kota. Czasem nawet do mnie przychodzą. Kiedyś przychodził jeden na dokramianie. W Polsce zostawiłem u rodziców 2 sztuki i psa, ale mają raj na ziemi i zdominowały koty moich rodziców. Mam nadzieje, że ludzie tylko tak piszą z tym przepędzaniem kotów. Nie wyobrażam sobie mieszkać w obycm państwie i truć zwierzaka bo przychodzi na moją posesję. Trzeba mieć mentalność niezłej gnidy aby tak robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przychodzić sobie może, ale srać do ogrodu, gdzie bawią się dzieci nie i kropka, nie widze powodu dlaczego miałabym sprzątać gówna nie swojego kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot zawsze chodzi swoimi drogami. Wystraczy iść do sąsiada i powiedzieć. Poza tym jak wam już tak koty szkodzą to wystarczy zapach z cytrusów. Koty go nie lubią. Poza tym jak nie kocia kupa to może spotkać robala, pająka wszystko. Może od razu pozbyć się wszystkiego co żyje w ogrodzie? Ja będąc dzieckiem nie sięgałem po kocie kupy, a mieszkałem na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pająk to jednak nie gówno, dzieci też po to nie sięgają, ale po prostu wdeptują i roznoszą jak się nie odminuje ogrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakieś leniwe koty;-) z tego co wiem koty przeważnie kopią dołek i tam robią po czym zakopują. Wystraczy płot lub miejsce gdzie wchodzą koty spryskać zapachem z cytusów. Chyba też są środki w sklepach zoologicznch w UK które odstraszają zwierzaki i są bezpieczne. Jak prowadziłem sklep zoo.... to miałem takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rarrdrd
Koty sa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geuheueh
Ostatnio dużo ludzi na rolkach widzę i na deskach. Podobno powraca ta moda. :) Az się miło na to patrzy jak dzieciak ma jakieś inne zainteresowanie poza siedzeniem przed kompem. Ja niestety nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romansicu
moje hobby to: aerobik, rower, salsa, wycieczki piesze, czytanie ksiazek oraz podroze (przynajmniej 4 razy do roku|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w zasadzie 4 hobby. Dwa z nich realizuje a dwa niestety nie - brak czasu. Siatkowka i lotki. Dwie moje pasje od wielu lat. W siatke nie gram juz z 5 lat niestety, a w lotki teraz juz sporadycznie, wiec wyszlam z wprawy. A kiedys sie gralo codziennie i bralam udzial w roznych zwodach i ogrywalam chlopakow ;) Dwie kolejne pasje, ktore kontynuuje, to gotowanie no i czytanie ksiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romansicu
czy lotki to to samo co badminton czy jak to tam sie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy mieszkałam w Polsce jeździłam konno. W Londynie nie było mnie na to stać, więc zaczęłam śpiewać ;) i tak mnie to wciągnęlo że teraz po 4 latach jestem w 3 zespołach i regularnie gigujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×