Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakiej narodowości są najprzystojniejsi mężczyźni świata

Polecane posty

Gość gość

Piszcie :P Wg mnie to są Hiszpanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście polskiej. Nasi chłopcy są najlepsi na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho i juz zakompleksiony polski adonis sie oburzyl :D:D jakiez to zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dunskiej, Norweskiej, Szwedzkiej. Islandzkiej itd. - cala Skandynawia, bo tu mezczyzni wygladaja jak MEZCZYZNI a nie jak wypierdki mamuta. Oczywiscie mowie o PRAWDZIWYCH rodowitych, rdzennych Skandynawach, a nie jakichs arabusach, ciapakach, czarnych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dunskiej, Norweskiej, Szwedzkiej. Islandzkiej itd. - cala Skandynawia," Wymieniłaś najbrzydsze nacje : tłuści, przerośnieci, bladzi, lysiejący, pryszczaci bez brwi i rzęs skandynawowie - FUJ. Terenia debil jak zwykle spamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho i juz zakompleksiony polski adonis sie oburzyl xxx gdzie tu widzisz oburzenie ??? to jest stwierdzenie tepa dzido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy, ogolnie Germanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Semickich ras to właśnie Izraelczycy i Arabowie są najbrzydsi. Najładniejsi Fenicjanie i Aramejczycy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście Rumuni w klapkach i skarpetach frote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Niemcy, ogolnie Germanie" JA p*****le :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw mowisz ze izraelczycy najbrzydsi I arabowie a fenicjanie najladniejsi? A fenicjanie to kto wedlug ciebie? To tez polnocni izraelczycy I syryjczycy I libanczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje ze przystojni sa libanczycy chociaz troche popisuja sie jakie to oni ciuchy nie nosza I zgrywaja supermenow and sa przystojni, Wlosi tez przystojni I uwazam ze coniektorzy Anglicy rowniez sa niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, IZraelczycy to żydzi. Fenicjanie to Libańczycy, Aramejczycy to Syryjczycy, niektórzy Libańczycy. Izraelczycy to Żydzi w większości europejscy - chazarowie (wyjątkowo brzydka nacja) i trochę Arabów. Obecnie Fenicjanie jak i Aramejczycy są przesladowani przez bandytów z Izraela.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko powiedzieć,byleby byli biali. Murzyni,ciapaci,latynosi i kitajce są obleśni,kijem bym nie tknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś Polacy byli naprawde superprzystojni. To co się teraz porobiło z naszymi facetami, to jakas porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z***biście przystojni są ci norwegowie buahahahaha pasztety jak nic! Germanie najbrzydsi, najładniejsi oczywiscie Slowianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Najpiękniejsi: ❤️ Irlandczycy ❤️ ❤️ Skandynawowie ❤️ ❤️ Niemcy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hiszpanie, Wlosi, Grecy... mowa TYLKO o urodzie a nie o swiatopogladzie, kulturze osobistej, stylu ubierania czy obyczajach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowacy i Polacy. Dla mnie tylko Ci wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 11:11 - co ty za przeproszeniem p********z...? Tlusci? W Skandynawii to ty chyba bylas palcem po mapie. Mnostwo ludzi tutaj codziennie trenuje, biega itd. Bardzo wiele osob porusza sie rowerem. Sport jest tu bardzo popularny i jak porownuje sylwetki Skandynawow i np. Hiszpanow czy Polakow to roznica jest potezna! Powiem ci nawet, ze jak przyjechalam tutaj to bylam przy kosci i zle sie z tym czulam, wiec szybko schudlam, bo tu naprawde jest malo grubych ludzi. Przerosnieci? Mit. Owszem, mezczyzni sa odrobine wyzsi niz w innych krajach Europejskich, ale nie jest to tak widoczne na ulicach. Poza tym nie wnikam, jezeli komus podobaja sie malency mezczyzni (np ciapaki, wzor piekna i cnot). Bladzi? Sa bladzi, ale sie szybko opalaja. Ale jak sa bladzi to tez nic im nie mozna zarzucic. Duzo jest tez piegowatych i blondynow z ladnym, delikatnie opalonym odcieniem skory. Lysiejacy. Aha. A ciapaki czy inne takie to moze nie lysieja? Faceci lysieja na calym swiecie i Skandynawia nie jest wyjatkiem pod tym wzgledem, ale rzadne inne miejsce tez nie. Pryszczaci... Tutaj mezczyzni dbaja o siebie i powiem ci, ze ja zanego pryszczatego nie spotkalam. I nie wiem o co ci chodzi z tymi brwiami i rzesami. Owszem, male skandynawskie dzieci maja bardzo jasne brwi, ktore ciemniejsa z wiekiem, rzesy tez. Utwierdzilam sie tylko w przekonaniu, ze tutaj sa naprawde przystojni panowie. Oczywiscie caly czas mowie o prawdziwych Skandynawach, nie jakichs przybyszach. Faceci tutaj sa mescy, porzadni, spokojni i szaleni kiedy trzeba, nie sa nachalnymi dupkami i maja priorytety zyciowe, poza tym dla nich to nie problem posprzatac w domu, zrobic pranie itp., sa tez pomocni i zawsze usmiechnieci. I do tego sa bardzo przystojni. No ale lubcie sobie tych swoich, wiecej zostanie dla mnie. ps. nie jestem zadna Terenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hiszpanie i Wlosi so niscy, odpadaja na przed biegach.. przewaznie male to. grube z brzuszkiem, nie mam pojecia na jakiej podstawie wyrobili sobie opinie lovelasow.., generalnie PRAWIE wszyscy polodniowcy to kurduple, chociaz mi sie trafil maz polodniowiec;~) calkiem wysoki;] i tez uwazam ze jest super przystojny;) ale jak popatrze na reszte to na prawde nie ma w czym wybierac.. przystojni sa jak ktos napisal wczesniej , faceci ze Skandynawii, wysocy, mescy, Polacy to za okragle i pyzate glowy jak dla mnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zul podmonopolowy
wszyscy, którzy nie sa polakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×