Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak se pisze

kawałek Londynu, co zobaczyć?

Polecane posty

Gość tak se pisze

Wpadam do Londynu na przyszły tydzień. To mój pierwszy wyjazd za granicę z Polski i tym samym pierwsza wizyta w tym mieście. W związku z tym nie mam sprytu globtrottera. Niewiele też będę miała czasu poza pracą, głównie wieczorami i nie wiem gdzie będę mieszkać. Bardzo proszę, powiedzcie mi co jest ciekawego do obejrzenia w trójkącie między pałacem Buckingham, budynkami parlamentu a powiedzmy Victoria Station (a propos, to metro?). Chodzi mi nie tylko o kulturę czy życie ludzi ale o to jakie sklepy warto tam odwiedzić. I jak wygląda komunikacja miejska, jakie są ceny, co warto kupić (w sensie oryginalności i cen), do której godziny są otwarte sklepy? Może jakieś duszyczki zechcą mi odpowiedzieć jak najdokładniej? Aha, czego się wystrzegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
dodam ten temat na ogolnym jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie samotna
regent's park polecam;figury woskowe,zoo nie polecam,warto wpasc na camden town,na soho,zjesc wate cukrowa przy big benie....mnostwo miejsc mozesz zobaczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat figur woskowych nie, zoo tak. muzea za darmo sa i niektore w jeden dzien tygodnia otwarte dlugo, trzeba sprawdzac. parki wszystkie. a pogoda nie zabardzo - leje i zimno, warto zabrac cos dobrego od deszczu (nie parasol, bo wieje jak diabli...) a Victoria Station to metro ale tez koncowa stacja kolejowa (duza). no i petla autobusow miejskich tez tam jest, jak rowniez dwie stacje autobusow miedzynarodowych i dalekobieznych. wszystko obok siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×