Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarządać podwyżki

Każdy polak powinien iść jutro do pracy i zarządać podwyżki

Polecane posty

Gość zarządać podwyżki

bo wam się należy, więc nie czekać tylko wołać, bo "skrzypiące koło zostaje naoliwione" pamiętajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako pracodawca odpowiadam: tu się zgina dziób pingvina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk zarobisz 1500f wydasz 1000 gnijac na pokoiku. W PL zarobisz 4000zł wydasz 2000zł majac kawalerke. Wiec lepiej w PL bo w uk podwyzek pensji juz nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostaje podwyzki bez proszenia. Mamy dobre zwiazki zawodowe ktore co roku walcza o podwyzki plus co kilka lat kilka dodatkowych tysiecy rocznie. A ci co pracuja za minimalna to jak zarzadaja wiecej kasy to wyleca wiec to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa na pewno dostajesz bez proszenia cwelu:D Nie ma zadnych podwyzek oprocz groszowych, nie podoba sie pensja to 10 hindusów na twoje miejsce osrusie. Takie reality w uka HAHAHHAHAHAHAH:D w pl to inna bajka, my pracujemy wydajniej niz angole i jestesmy lepiej wykształceni ośle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wiesz o mnie wszystko! Fascynujace! Zadroscisz wiec musisz sobie gorzkie zale powylewac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez juz dostali podwyzke :O i co ta podwyzka da, skoro zaraz wszystko idzie do gory?? :O tylko pracodawce coraz bardziej obciaza ta podwyzka :O pamietajcie, ze na kazde podniesione 100zl jest 150 zl podwyzek w paliwie, towarach, spozywek, albo nowych podatkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zale to wy wylewacie dopomyju, my mamy dume. Gnij w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będąc polskim pracodawcą mam zawsze tą samą odpowiedź na dyskusje o podwyżkach. Zazwyczaj pokazuję wymownym gestem moją nogę i drzwi. Czyli: tu jest noga tam są drzwi i wy/pier/dalaj! Przecież to nie pracodawca będzie na was niedojdy pracował tylko wy macie robić tak żeby nam było dobrze. A jak nie pasuje to won i otwórz swoją firmę, po czem dyskusja ucicha. Kocham cię PL, bo tu można robić z najemnymi to na co zasługują. A o podwyżce możecie zapomnieć bo i tak zarabiacie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowicie tu o podniesienu placy mininalnej tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha na kupno słownika ortograficznego chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko debil zaklada firme w pl :O placic zusy srusy i inne czy firma zarabia czy nie, czyste zlodziejstwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje za tyle ile chce wiec podwyzka mi nie potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe! Ja wam dam podwyżkę! Na miejsce każdego z was jest 100 chętnych. Na szczęście polski pracodawca decyduje a wy bydło robocze nie macie nic do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będąc angielskim pracodawcą mam zawsze tą samą odpowiedź na dyskusje o podwyżkach. Zazwyczaj pokazuję wymownym gestem moją nogę i drzwi. Czyli: tu jest noga tam są drzwi i wy/pier/dalaj! Przecież to nie pracodawca będzie na was niedojdy pracował tylko wy macie robić tak żeby nam było dobrze. A jak nie pasuje to won i otwórz swoją firmę, po czem dyskusja ucicha. Kocham cię UK , bo tu można robić z najemnymi to na co zasługują. A o podwyżce możecie zapomnieć bo i tak zarabiacie za dużo. Na wasze miejsce jest 50 hindusow za drzwiami. W pl na szczescie ciapatych nie ma , brawo PIS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo w PL kto by mial niz 3k na reke, a kto mial mniej mogl sie uczyc frajerze a nie rzucac w szkole kamieniami. Normalne zycie w uk i oszczedzanie? To jest po prostu niemozliwe. W PL wszystko jest tansze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak od razu pracodawcy sie znalezli :D ja pracuje akurat w dobrej firmie (kazdy jest ekspertem w swojej dziedzinie na skale krajowa lub swiatowa wiec pracodawca dba zebysmy nie zwiali do konkurencji). Jasne wy pewnie macie jakies nedzne firmy sprzatajace czy budowlane gdzie placicie grosze I myslicie ze wielcy z was kierownicy. Jak zaczniecie obracac milionami to mozecie sie wypowiadac a nie teraz szczekac niczym kundelki. Nie dajecie podwyzek bo was nie stac. Taka prawda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w pl i nie musze zadac podwyzek. Bo ofert pracy teraz w brod i moge przebierac wiec pracodawca sam mi zaproponowal. Nie to co w uk, tam 50 hindusów na twoje miejsce i umowa na czas nieokresolny tylko dla managerów. Reszta ma tyrac na kontraktach i ubierac sie w primarku ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[W PL wszystko jest tansze .] CO jest tansze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@16:40 klamstwo powtarzane 100 razy staje sie prawda. I tak stało się w twojej małej pustej główce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia durnie
gość wczoraj Hehehe! Ja wam dam podwyżkę! Na miejsce każdego z was jest 100 chętnych. Na szczęście polski pracodawca decyduje a wy bydło robocze nie macie nic do gadania. Zgłoś To sobie bierz tych 100 chętnych leworęcznych z magistrem, buahahahaha, a jak spíerdolą robote i wrócisz na kolanach prosić o pomoc to za 3X poprzednią stawke POMYŚLE nad tym. Co za pojèby, nie kumają że bez dobrego pracownika firma UPADA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że są podwyżki i to nie tylko dla Brytyjczyków. I to nie rzędu 20p. Jeśli pracownik jest dobry w tym co robi, i posiada cechy niezbędne w konkretnym fachu, to podwyżkę dostanie, spokojna głowa. Mój mąż -Polak - dostał w 2016 roku dwie podwyżki - jedna na początku roku podatkowego (kwiecień), druga we wrześniu bo to była rocznica zatrudnienia. pierwsza podwyżka była o 10%, druga o 15%. czyli w skali roku zarobki wzrosły mu o 25%. zaraz mi MEGA PRZWWIDYWALNY troll zazdrośnik napisze, że daję mężowi **** no bo on, umysłowa miernota, nic innego napisac nie potrafi !! :D :D prawda, trollu? tak to Ciebie piszę :) wiemy wsyacy dobrze, że nikt Ciebie nie chcę, jesteś samiutki i dlatego piszesz, że jak ktoś ma męża to mu d**y daje bo inaczej nie jest w stanie sam sie utrzymać. a jesli nawet masz tą swoja wiymaginowaną żonę, to według Twojej pokręconej logiki - ona też daje Ci d**y bo inaczej skończyłaby pod mostem??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumieją bo oni tylko udają pracodawców. Od razu pojawili się pracodawcy od siedmiu boleści haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trollu, odpowiesz mi na pytanie o Twoją zonę (końcówka posta z 10:31 dziś), czy nie masz odwagi przyznac, że ona też jest du**dajką - jak Twoim zdaniem, KAŻDA kobieta na tym forum,która ma męża? :D haha tępak nie przyzna się, że pisząc tak pogrążył swoją żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lub nawet "zażądać". Ludzie powazniej traktuja osobe, ktora ma opanowana ortografie wlasnego jezyka. Wypadaloby, zwlaszcza takiemu patriocie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gościu od dwóch podwyżek rocznie: jesteś kompletnym idiotą skoro twierdzisz że po dostaniu dwóch podwyżek o 10 i o 25% dostałeś łącznie 25%... A te podwyżki widziałeś jak świnka niebo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czytam co poniektórych i sie zastanawiam jak mało potrzeba żeby komuś zrobić z mózgu wychodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tys zł podstawowe wynagrodzenie ..nie dajcie się w c***a robić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponowałbym arówno pracodawco jak pracobiorcom zacząc od ustalenia definicji i okoliczności. pomijając już ten pojęciowy burdel poraża mnie wasze podejście, które notabene definiuje za was pojęcia pracy, zarabiania, wolnego rynku a najbardziej debilizmu. to ostatnie jest definiowane przez was samych. jak jest coś do zrobienia to nie dlatego że wy to zapotrzebowanie łaskawie komuś wyindukowaliście z próżni. jak sie coś wspólnie robi to sie to nazywa współpraca. współpracuje sie dla osiągnięcia celu. jak czyimś celem jest kopanie współpracowników w dooope i pokazywanie im drzwi to chyba kooorfa stoi na bramce w burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z drugiej strony podwyżki w obecnym systemie ekonomicznym polegającym na legalnym okradaniu uzytkowników pieniądza poprzez nałożenie opłaty za jego obrót i uzywanie jak również lichwy którą można spłacić tylko kolejną pozyczka to samobójstwo. dlatego do tzw pracdawców świadomych lub nie tego w czym biorą udział mam stosunek raczej humorystyczny. jesteście tylko od stwarzania pozorów i kombinowania jakby tu sie ustawić między jepanymi a jepiącymi żeby nie dostać jajami po ryju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×