Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koszt wyżywienia w Anglii

Polecane posty

Gość gość

Witam. :) Chciałabym się dowiedzieć mniej więcej oczywiście ile wyjdzie mnie samo wyżywienie tygodnowe w Anglii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200f tygodniowo na zarcie i 1000f tygodniowo za pokoj :D nie bingol cwelu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes otyla, smierdzaca 200kilowa swinia jak bingol to wydasz nawet wiecej niz 200 na tydzien.:D no wlasnie, wydal sie kolejny fakt o bingolu, dlatego w kazdym poscie o swiniach pisze.:D no i dlatego cwelowi nie wyszlo, bo 80% wyplaty minimalnej szlo na zarcie.:D do tego pokoj 500 w Londynie i szybko sie kariera cwela za granica skonczyla.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądzę, że na jedną osobę na tydzień to będzie jakoś 60-70 funtów... czyli tak dok 250 na miesiąc... ale nie mogę napisać że na 100%. bo znam rodziny (dwoje dorosłych i dziecko) wydających na miesiąc czyli 4 tygodnie z hakiem 600 funtów tylko, a np my (też troje nas jest) wydajemy miesięcznie 750-800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200funa w uk a w pl 200zł. Mowi wam to cos przygłupy? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądzę, że na jedną osobę na tydzień to będzie jakoś 60-70 funtów... x tyle to ja w 3 dni wydaje, pewnie jedziesz na tostowym chlebie i fasoli haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jeszcze ile wazysz swinio buehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13:51 napisalm, że sądzę bo nie wiem ile wydaje jedna osoba... zauważ, że napisalm ,ze my na trzy osoby 9dziecko ma 6 lat) wydajemy miesięcznie 750- 800. to nie jest mało. cvhleb piekę sama od lat lub kupuję tak idobry za 2,50- 3,50 za bochenek, jedyną rzeczą z puszki jaką jadamy jest makrela w oleju i tunćzyk w oleju. jem dużo ryb typu tunczyk i pstrąg, jem awokado, banany, jajka organic, dużo grochu soczewicy, dużo brokułów itd. jakieś pytania jeszcze?? :) :) aha ważę 58-59 kg mierzę 166 cm. mąż waży ok 80-82 kg, mierzy 187 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awokado :D czyli zielone goowno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile razy dziennie lizesz te jajka chłopowi swinio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol pedal tylko o jednym mysli czyli o jajkach znajomych buehehe glodnemu chleb na mysli cwelu :D albo lepiej - alkoholikowi (takiemu jak ty smieciu) syf alko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo lui
zatrudnij się świnio w jakimś lokalu gastronomicznym. praca ciężka ale akurat dla polskich swin, będziesz mieć obiady za darmo, ja tak miałem, dzięki temu doszedłem do 124 kg (SAMYCH MIESNI), świnio.... a teraz idź lizać jaja,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×