Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość disneyland

kto byl w disneylandzie w paryzu-mam pytania

Polecane posty

Gość disneyland

wybieram sie do disneylandu w paryzu ,ale nie wiem na ile dni mam jechac : przyjade w poniedzialek ok.13 , hotel mam zabukowany do 12.00 w sobote i w sobote moge albo po prostu wymeldowac sie o 12 i wrocic do domu,albo wymeldowac sie o 12 i jeszczew spedzic jeden dzien w disneylandzie.ale nie wiem gdzie moge wtedy zostawic bagaz? drugie pytanie myslicie ze pol poniedzialku,wtorek,sroda,czwartek i piatek to wystarczajaco? podobno jest tam bardzo duo atrakcji....jade z kolezanka ,mamy 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokataaaa
zazdroszcze... ile kosztuje taki wypad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disneyland
200 f za hotel na 5 nocy- hotel **** ze snaidaniem plus pociag z londynu 70 f plus bilet do dienylandu - na 5 dni to 132f- to ceny na jedna osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disneyland
przy okazji polecam www.travelsupermarket.com w wyszukiwaniu hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aat
zazwyczaj chotel chce aby sie oposcilo apartamnet bo chce wysprzatac i przygotowac na nasteopnych gosci , zazyczaj maja troche miejsca gdzie mozna zostawic bagze, zazwyczaj kolo recepcji i pozniej po nie wrocic, bez oplaty i problemu. ja tak zawsze robie. polecam Hollywood tower ride w disnejlandzie , jest super!!!!!!!!!! udanej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizzymizzy
Istotne uwagi: dziewczyny: mam siostre w P., wiec troszku sie orientuję. Najwazniejsza rzecz, zeby wycieczka byla udana:Disneyland to nie flegmatyczne miejsce w ktorym na wszystko sie zdązy... bo nastepny show, kolejka i inne atrakcje- odbywaja sie zaraz itd.Jesli macie ograniczony czas-radzę zaplanowac go co do minuty(powaznie!)-bo moze się okazac, ze nie zdązylyscie na cos, co sie odbędzie dopiero za godzinę, a na cos innego-nie zdązycie dojsc, bo nie znacie mapki. itd. itd. -w koncu okazuje sie-ze bezradni niezorientowani turysci konczą na 3 atrakcjacj w ciagu 7 godzinnego dnia.....-i potem narzekaja, ze to nie bylo nic specjalnego.To jest norma wsrod niedoswiadczonych Polakow.... Radzę, z doswiadczenia-poczytajcie szczegóły rozkladu jazdy dla Disneylandu, co chcecie zobaczyc, i ile moze zając dotarcie w poszczegolne miejsca. Jesli tego nie zrobicie-stracicie masę okazji, do przyjemnosci, ktorych nie zaznacie nigdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizzymizzy
ps. jeden dzien w disneylandzie to lizanie lizaka przez papierek-ale zawsze cos. -zycze ciekawych wrazen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disneyland
gizzymizzy- no wlasnie o to pytam ,czy ztery i pol dnia to wystraczjaco ? zwlaszcza ze od pon do piatku a wiec bedzie mniej ludzi niz na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tyle czasu na parki, dwa dni to max. Pojedźcie do Paryża, szkoda być tak blisko i niczego nie zobaczyć. Pamiętaj o tym, że żadnej żywności ani picia nie można wnieść, żadnej kanapki, batonika. Ludzie niby przemycają, ale to jakieś takie niefajne. :) A ceny kosmiczne, szczególnie biorąc pod uwagę ostatni kurs euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disneyland
myslalam na paryzem ,ale wiele osob mowilo ze tam nic ciekawgo nie ma .... miasto jak miasto ,a ja nie jestem zainteresowana muzeami ,galeriami i ogladaniem starych budynkow bo jak dla mnie ruina to ruina wiec taka wyizka to dla nie bylaby nuda.... a gdzie ten aterix jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizzy mizzy
Sam Disneyland-z abslolutnie genialnym przewidzianym planem do zwiedzania, ustalonym co do godziny, z czasem i ustalonym miejscem na zjedzenie czegos-TRZY DNI, WEDLUG MNIE WYSTARZA. Samemu-jest gowniano.Komfortowa syt. to jak ktos juz byl-zna rozklad jazdy, i rozmieszczenie wszystkiego. Jak jestes pierwszy raz sama, nic nie kumasz, nawet jak znasz francuski swietnie-i tak pytasz sie bez przerwy i tracisz czas. Z angielskim-roznie bywa.Często obsluga nie kuma o co ci chodzi.Ale i tak warto jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytania
Wybieram sie do Disneylandu z 4latkiem i 2,5 rocznym dzieciakiem czy nie sa oni za mali na taka wyoprawe? byl tam moze ktos z takimi dziecmi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizzy-mizzy
Dla małych dzieci tez oczywiscie atrakcje, pelno karuzel, chodzacych przebranych za zwierzatka itd. Prawdziwe wrazenia jednak przygotowane zostaly dla doroslych, i takie male dzieci poprostu nie nadają sie na tekie zabawy.No i rodzice uwiązani do maluchow w takim miejscu sami z niczego nie skorzystają.Czterolatek sobie poradzi, ale nad dwulatkiem bym sie zastanowila.Moze warto zaczekac az dzieciaki podrosną, sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade w czerwcu ;) za 3 osoby w tym jedno dziecko zaplacilam 711 funtow ze sniadaniami i obiadokolacjami w hotelu. Lecimy samolotem - Easyjetem zdaje sie a potem z lotniska sa busy bezposrednio do parku. Bylam tak juz wczensniej ale mialam wtedy 15 lat a teraz wiem ze jest mnostwo nowych atracji i nie moge sie doczekac. Fajny park rozrywki jest w Hiszpanii - port Aventura tez szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy, fajnie bylo, ale- nie jedzcie ze zbyt malenkimi dziecmi! Nasz wtedy 7- latek niestety nie na kazda atrakcje mógl- niektóre ciekawe dla chlopców byly od 1,40 metra wzrostu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Lovable.
Ja nie byłam ale planuje pojechać do Disneylandu na Ferie Zimowe.Uważam że 4 i pół dnia to wystarczający czas by odwiedzić Disneyland.Ja to planuje wycieczkę po całym Paryżu:Disneyland, Wieża Eiffla,i ogólnie Paryż.Możecie zrobić dzieciakom frajdę i zabrać je do Disneylandu na 2 dni,a potem zrobić sobie przyjemność.Bo Paryż to w końcu Miasto Mody...Ja bym tak zrobiła;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie prawie wszystko ;)... dodam tylko kilka uwag ;)... Naprawde nie jestem pewna czy wlasnego jedzenia nie wolno wnosic... na terenie parku jest mnostwo laweczek, stoliczkow i bardzo czesto widzi sie ludzi z wlasnym powiantem... jakos nie spotkalam sie tym aby ktos kogo wypraszal... Przegieciem bylo by usiasc przy stoliku przy knajpce i wyciagnac wlasny prowiant :P... ale do czegos takiego to chyba niewiele osob jest zdolnych :D A poza tym ceny w tych knajpkach typu McDo (frytki, hamburger, napoj, lody...) naprawde nie wala na kolana... cena jak w normalnym McDo (czyli zestaw za ok 8-10E). Jak ktos ma ochote na obiad/kolacje w fajnej knajpce (fajnej w sensie nastroju, bo dobrego jedzenia na terenie parku raczej nie znajdziecie ;) - na wielka gastronomie nie ma co liczyc, wszystko strasznie komercyjne) to polecam knajpke u piratow :), zdaje sie ze nazywa sie Blue Lagoon... na osobe trzeba liczyc min 40E. I jeszcze jedno... przy kilku atrakcjach istnieje serwis "Fast Pass"... idzie sie do automatu i dzieki wejsciowce mozna odebrac bilet uprawniajacy do wejscie na okreslona atraksje bez kolejki :) ... no powiedzmy;) ale oczekiwanie nawet 20 minut o nie to samo co 1.5 godziny :P Taki bilet ma wypisane przedzial czasowy w jakim jest wazny (o ile dobrze pamietam jest to godzina) i w tym czasie podchodzi sie z tym biletem do osobnego wejscia... plus jest taki ze w oczekiwaniu na "swoja godzine" mozna zaliczyc jaks inne atrakcje ;) ... no i po wykorzystaniu mozna znow isc i znow wziasc ten "bilet dla uprzywilejowanych" ;) ... i tylko radze sobie dobrze patrzec na godziny (nad automatami pisze na jakie godziny aktualnie wydaja Fast Pass) ...i do najciekawszysch atrakcji wziasc sobie bilet odpowiednio wczesnie... bo ilosc tych biletow jest ograniczona (logiczne :) ) i do tych najbardziej obleganych atrakcji tak od 14h00 juz nie ma za bardzo na co liczyc :P ... Tu macie stronke po Fr : http://parcs.disneylandparis.fr/fastpass.xhtml ...a tu po An : http://parks.disneylandparis.co.uk/fastpass.xhtml Aha, no i co do tego ile dni... Tam sa dwa parki : Disneyland i Disney Studio i ja zawsze jezdze na jeden dzien (do jednego parku) : od otwarcia do zamkniecia i jeszcze sie nie zdarzylo zebym z czegos na co mam ochote nie skorzystala i to w wiekszosci po kilka razy :)... ale faktem jest ze znam juz parki jak wlasna kieszen :) Bawcie sie dobrze :) ... ja za kazdym razem bawie sie jak dziecko ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam w maju
kupilam wczesniej bilet na 3 dni - 2 wystarczylyby. dlaczego? poniewaz bylam tam w piatek, sobote i w niedziele (no powiedzmy). w piatek byly takie luzy, ze bez stania w kolejkach, pospiechu, stresu spedzilam caly dzien z dzieckiem w jednym parku. bylismy na KAZDEJ atracji, jaka sie podobala synkowi. na niektorych nawet po 2 razy. w sobote spedzilismy caly dzien w drugim parku. bylo troche pelniej ale i tak widzielismy kazde show, parade, byl nawet czas, zeby usiasc w kinie i poogladac stare bajki. wieczorem spacer po paryzu. niedziela to byla MASKARA - widzac co sie dzieje, zrobilismy tylko zakupy i .......fru do Paryza (gdzie mieszkalismy). bylismy w katedrze, na wierzy, plynelismy po sekwanie, i bylismy pod luwrem (to sie najbardziej podobalo - a szczegolnie moczenie nog w basenach!!). byl czas na lody, spacer, kawke w kawiarni, jedzonko...... jedno jest wazne - zanim pojechalam mialam juz w reku wszystkie bilety (!!) kazda trase opracowana (metro, lotnisko, sklepy w poblizu hotelu, gdzie, co i jak) przez co zaoszczedzilam "krecenia sie w kolku". musze jeszcze jedno dodac - mojemu synowi najbadziej podobal sie fakt jedzenia sniadana w pociagu w drodze do disneylandu (!!!) a takze, poniewaz moje dziecko nie chcialo chodzic z mamcia po restauracjach i jesc jak czlowiek, siedzenie na skwerkach w poblizu Chateles les halles (gdzie mieszkalismy) i ogladanie tamtejszej (przepraszam za wyrazenie) szumowiny!! to byla NAJFAJNIESZA atrakcja!! ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie szkoda totalnie pieniedzy, samo wejscie 4 osobowa rodzina jeden dzien to 200 euro, na miejscu czeka was masa pocacych sie ludzi, idacych jak bydlo za innymi. W parku upal niesamowity, fontanny z woda sa tak ustawione zeby ich nie znalesc, zero cienia. Masz wrazenie ze jak juz zaplaciles za bileot to masz spadac jak najszybciej. Caly park to jedno centrum handlowe i kilka atrakcji 10 minutowych, myszke miki czy cokolwiek innego zobaczysz tylko na polce w sklepie. Prawie godzinne kolejki do kazdej atrakcji. Lepiej jechac do zoo we wroclawiu czy wesolego miasteczka w chorzowi i wcale nie przesadzam. To nie jest tylko moja opinia ale takze mojej 8 letniej corki. Zdecydowanie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe :)..
ja też polecam park asterixa, moim zdaniem dużo lepsze dla osoby dorosłej,a jesteście w moim wieku. Jak koś lubi kolejki polecam Zeusa, odradzam taką wielką żółtą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie wiecej oplaci kupic bilet do disneylandu osobno i osobno hotel czy moze cos razem? Moze macie jakies sprawdzone hoteliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhymym
Ile obecnie kosztuje bilet do Dineylandu na jeden dzień, bez spędzania tam nocy? I czy bilet mogę kupić na miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghbth
,,Ile obecnie kosztuje bilet do Dineylandu na jeden dzień, bez spędzania tam nocy? I czy bilet mogę kupić na miejscu ?'' Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala.
Jadę do Disneylandy w lipcu. Moja odpowiedź na powyższe pytania brzmi: Bardziej opłaca się kupić hotel razem z biletem w Disneylandzie. Bilet można kupić przy wejściu. Moim zdaniem na cały Disneyland jak sobie obliczyłam wystarczą 2 i pół dnia, ja jadę na 3 i pół więc jeden dzień zostaje na zwiedzenie Paryża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Wybieram się z dziećmi do Paryża i do Disneylandu. Bilet na samolot kupiony , hotel zarezerwowany.Mam pytanie czy ktoś sie orientuje jak dojechac z lotniska Beauvais do hotelu Adagio Marne La Vallée - Val d'Europe - położony jest w odległości 3 km od parku rozrywki Disneyland Paris? Czy ktoś był w tym hotelu? Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę napiszcie gdzie najlepiej kupić bilet do parku rozrywki i nocleg.Korzystacie z biur podrózy czy stro internetowych???proszę o konkretne wskazówki na @ kika2k@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pislama juz wczesniej ale widze ze moj wpis zostal potrakowany jako spam .... okazuje sie ze nawet adresu podac nie mozna :O Jesli chodzi o transport miedzy lotniskiem Bauvais i Disneyland'em to wbij sobie w wyszukiwarke....i znajdziesz wiele firm.... vea-shuttle, transport-linea... jest tego w cholere i jeszcz troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pislama juz wczesniej ale widze ze moj wpis zostal potrakowany jako spam .... okazuje sie ze nawet adresu podac nie mozna :O Jesli chodzi o transport miedzy lotniskiem Bauvais i Disneyland'em to wbij sobie w wyszukiwarke....i znajdziesz wiele firm.... vea-shuttle, transport-linea... jest tego w cholere i jeszcz troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wróciliśmy (ostatni tydzień czerwca 2013). Bilety zapłacone wcześniej przez internet. Parking 15 euro (o ile dobrze pamiętam). Warto wziąć ze sobą spory prowiant (woda, kanapki) bo w środku wszystko jest strasznie drogie i kiepskiej jakości (posiłek w restauracji fast food ok 13 euro): hamburger, frytki, cola. w uliczkach pełno budek z jakimś kiepskim jedzeniem-przeważnie słodycze). Wata cukrowa 4.5 euro. Osobiście byłam rozczarowana. Mam porównanie do Tokio Disneylandu. W Paryżu było bardzo cienko. Wiadomo kolejki na ok.20-30 min czekania (przy fas pass). Ale nie w tym rzecz. Przykładowo przejażdżka Piraci z Karaibów: w Tokio były postacie z filmu, Jack, Davy Jones itp. Hologramy i różne fajne gadżety. tutaj wprawdzie są jacyś piraci ale nie ma odniesienia do konkretnych bohaterów filmu. Brakowało mi też postaci z bajek krążących po alejkach parku. Nie było żadnej (oprócz Chip i Dale). Szkoda, bo to frajda dla dzieci. Kolejna sprawa to parada. W Tokio super platformy (kilkupiętrowe, dodatkowi tancerze, było tego bardzo dużo. Tutaj kilka aut i generalnie tyle. Nie zostaliśmy do końca bo po prostu nam się nudziło. Gwóźdź do trumny: największa kolejka w głównym parku była zamknięta, a w drugim parku nieczynne były również dwie duże atrakcje. Więc byliśmy w sumie może na 4 przejażdżkach. Za taką kasę to trochę mało. Dużo było jakiś kiepskich karuzel, które były niezbyt atrakcyjne nawet dla małych dzieci. Jeśli ktoś wybiera się specjalnie do tego parku rozrywki to odradzam. Lepiej połączyć ten wyjazd z innymi parkami (np asterixa czy parkami w niemczech) Dla nas to był ostatni punkt pobytu w Paryżu ale po fakcie stwierdziliśmy, że lepiej było wydać tą kasę na jakąś fajną kolację w centrum i np. rejs statkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×