Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jamal30

Kto z was tanczy salse lub bachate? Znacie dobre kursy lub kluby w Londynie?

Polecane posty

Gość Jamal30

W sumie troche tancze salse/ Czy znacie jakies kluby oprocz tego znanaego na Charing Cross Rd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveningstandard
glupi jestes, pewnie masz dwie lewe nogi i na disco sie kiwasz na boki jak nacpany hahaha faceci tanczacy tance latynoamerykanskie sa bardzo seksowni, ten klub Salsa na charing cross przyciaga ostatnio duzo zbokow macaczy, kiedys bylo fajniej a teraz duzo jakis turasow, albancow, ciapatych, ktorzy wcale nie przychodza tam potanczyc, fajny jest klub Guanabarra albo Floridita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupamaryna____
ja znam taka jedna co wlasnie sie chwali fotami z salsy,obmacuja ja same stare konie..a mezus w domu z dziecmi buhahahah a zonka tancuje salsee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciapewcia
salsa to bardzo namietny taniec, partnerzy sie dotykaja i ruchy sa dosc erotyczne, jak jeszcze jest jakis fajny tancerz to jest gitara gorzej jak sie wlasnie jakies stare oblechy trafia i zamiast tanczyc zaczynaja wkladac rece tam gdzie nie trzeba feeeeee.....bylam pare razy na salsie i sie wytanczylam niezle, polecam wspomniany klub Floridita, troche drogo, ale towarzystwo na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombkeczka
Ha! Chyba nigdy nie byliście na salsie, albo na jakiś dziwnych zajęciach i w ogóle nie macie pojęcia o temacie. Bachata to bardzo namiętny taniec : zgodzę się z tym stwierdzeniem, ale bachate akurat tańczy się tylko ze swoim partneren tancznym, natomiast salsa , czy ja wiem ? erotyczne ruchy ? że niby co, kręcenie tyłkiem to takie erotyczne ? Pfff. My z mężem nie byliśmy jeszcze tu na salsie, bo jesteśmy tu krótko, ale uczęszczliśmy na zajęciPs. msder, przyznaj się, że nie potrafisz tańczyć, bo na dyskotekach najlepsi tancerze to ci tańczący salse !a w Polsce. Ponoć na streatham są całkiem niezłe zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamal30
Sadze ze to bachata jest bardziej sexy. Tanczy sie ja bardzo blisko - ciala sie prawie stykaja. Z kolei salsa jest badziej dynamiczna, sadze ze jest tam wiecej figur. Na kurs salsy chodze juz ponad pol roku, teraz planuje aby uczyc sie bachaty. Znacie dobre kursy? sexy bachata http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=aeinaEuhdGc a tu cos pieknego salsa merengue http://www.youtube.com/watch?v=F5zCGgZMaWQ&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamal30
Ponawiam pytanie. Czy znacie dobre kursy salsy i bachaty w polnocnym Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjygjyg
salsastricity.com tam adresik jest podany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamal30
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia mech
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrys!
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsamaniak
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the ssun
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronzowa torbaaaa
ja tancze i slas ei bachate i merengue, mam prywatnego nauczyciela tych tancow, kubanczyka, jestem juz na poziomie zaawansowanym :) cos wspanialego te ich tance! klub salsa na charing cross omijam szerokim lukiem bo jak ktos wyzej wspominal pelno tam zbokow roznej masci, ktorzy o tancu nie maja pojecia tylko lubia swoje krocze poobcierac o mlode dziewczyny, moze z 8 lat temu jeszcze bylo inaczej teraz to tragedia! na camden jest dobry klub salsy a i floridita tez fajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie jestem facetem
nie bylem jeszcze w barze salsa - zapewne jest tam wiecej dziewczyn; czy tak? zazwyczaj to dziewczyny uwielbiaja taniec na camden to zapewne Cuban a jak jest we floridita -kiedy najlepij tam pojsc - jaki dzien tygodnia ( nie moglem znalezc informacji w necie ) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronzowa torbaaaa
w barze salsa jest wiecej facetow, ale nawet nie ma w czym wybierac bo same odpady...sorry za slowa, ale tak niestety jest, brak profesjonalnych tancerzy za to multum ocieraczy, do floridity warto isc kazdego dnia tygodnia bo zawsze cos sie dzieje, jest muzyka na zywo, pokazy profesjonalnych tancerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronzowa torbaaaa
a ty ile juz tanczysz salse? i jak ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie jestem facetem
W sumie tancze. W poprzednim roku chodzilem ponad pol roku na kurs salsy. Chodzilem na podstawy bachaty, troche tez na tango. Mam troche problem z wyczuciem rytmu. A poza tym niestety jestem z tych niesmialych i niepewnych siebie facetow. Czyli mam problemy z podejsciem do dziewczyny. :-( Salsa jest super tancem, ale trzeba troche czasu poswiecic na nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie jestem facetem
W sumie tancze. W poprzednim roku chodzilem ponad pol roku na kurs salsy. Chodzilem na podstawy bachaty, troche tez na tango. Mam troche problem z wyczuciem rytmu. A poza tym niestety jestem z tych niesmialych i niepewnych siebie facetow. Czyli mam problemy z podejsciem do dziewczyny. :-( Salsa jest super tancem, ale trzeba troche czasu poswiecic na nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronzowa torbaaaa
tance latynoskie i niesmialosc raczej nie ida w parze haha ale nie ma co sie bac, lap dziewczyny i na parkiet, ja tanczylam juz z wieloma facetami, jedni lepiej tanczyli drudzy gorzej, ale dopoki nie zaczynaja swoich glupich macanek jest ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie jestem facetem
ale wiesz, w sumie mozna wzmocnic swoja pewnosc siebie tanczac salse poz atym poznac kogos takze, spotylame sie z jedna dziewczyna z kursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronzowa torbaaaa
na salsie latwiej poznac fajna dziewczyne niz fajnego faceta a szkoda :( ja raz chodzilam na kurs przez miesiac ale mi sie nie podobalo, jakos nieprofesjonalnie byly zajecia prowadzone dlatego tez zdecydowalam sie na indywidualna nauke, tancze tez duzo sama w domu przy muzyce latino, tez super sprawa, ale sasiedzi chyba maja juz dosyc :) podobno kolo london bridge tez jest jakis fajny klub, ktos mi wspominal tez o elephant and castle bo tam duzo latynosow mieszka, ale sama dzielnica dosc niefajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie jestem facetem
na salsie latwiej poznac fajna dziewczyne niz fajnego faceta - tym lepiej dla mnie ;-) z tymi szkolkami bywa roznie, chodzilem do jednej kolo chalk farm - na 1 salce byly 3 grupy bardzo niekomfortowo, generalnie wola grupowe zajecia - mozna kogos poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goora*
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arribbba
podnosze bo temat ciekawy i tez szukam fajnego miejsca na potanczenie salcy innych tancow latino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes dziewczyna??
tu autor tematu - chcialbym potanczyc ale mam jakies dziewne blokady psychiczne aby pojsc na kurs lub do klubu - brak pewnosci siebie szczegolnie bachata mnie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belowedere
Podnosze bo tez szukam fajnej miejscowki aby potanczyc salse, bachate, merengue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marena 888
tez szukam, jestem w Londynie od 5 miesiecy i z checia bym potanczyla na jakims kursie, podstawy znam, ale chce sie nauczyc wiecej, mieszkam we wschodnim londynie kolo walthamstow, znacie jakies dobre szkoly tanca latynoskiego w okolicy?wiem,z e w centrum jest pare takich miejsc, ale wolalabym cos kolo siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze moze ktos polecicdobra szkolke bachaty lub salsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×