Odpowiedz na ten temat

kurs przedluzania rzes-zrobic czy nie?

• gość 2016.05.05 [16:22]
    Moj kolega kończy, chodził tam 3 lata, uczył sie absolutnie bezpłatnie, do tego normalnie miał legitymacje, zaświadczenie do ZUS-u i WKU...Tak jak w tradycyjnym liceum.
  • gość 2016.05.16 [09:28]
    Teraz masa ludzi jest bez studiów, mają wyuczony zawód i świetnie sobie radzą jako fachowcy. Ja akurat skończyłam studia ale w sumie szczerze mówiąc wcale mi się nie przydały;/ Zainwestowałam w szkolenie u Pani Patrycji Zielińskiej ona w Select uczy przedłużania rzęs, w Warszawie to najlepsza specjalistka. I teraz działam na własną rękę, mam po 3-4 klientki dziennie a za rzęsy biorę 200zł więc całkiem spoko mi wychodzi jeśli chodzi o zarobki.
  • gość 2016.05.17 [16:45]
    Jak najbardziej zrobić. Ja robiła w sukces edukacji w krakowie kurs trwał 10 h, ale bez obaw dużo się dowiedziałam i wykonywałam zabiegi na modelce, zapłaciłam tylko 299 zł a jestem bardzo zadowolona bo trenerka była świetna usmiech.gif polecam bo to naprawdę opłacalny interes usmiech.gif
  • gość 2016.06.23 [19:18]
    Dobry pomysł z tymi kursami, ale według Was to kiedy najlepiej jest w ogole je własnie rozpocząć ?
  • gość 2016.07.08 [07:30]
    Szkolenie robisz w beauty lux, jest dosyć krótkie, proste, ale jakość twojej pracy zależeć będzie od talentu, bo samo wykonywanie tego już tak banalnie proste nie jest.
  • lissie1 2016.07.19 [16:31]
    Uważam, że warto, bo to jest popularne, a każda kobieta marzy o pięknych i długich rzęsach... usmiech.gif Ja zrobiłam sobie w Centrum Szkoleniowym Coriowww.coriocs.pl szkolenie z przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 i jestem bardzo zadowolona, pozostało mi tylko ćwiczyć i ćwiczyć.
  • gość 2016.08.24 [14:31]
    Polecam kurs w Szkole Select, zrobiłam trzy kursy 1:1, 2:1 oraz metodę volume. Pani Patrycja mistrzyni stylizacji rzęs, lepszego instruktora nie mogłam sobie wymarzyć poświecała nam bardzo dużo uwagi, pomagała i na spokojnie wszystko tłumaczyła. Bardzo mi się to spodobało . Trening czyni mistrza!
  • gość 2016.11.04 [14:25]
    ja kończyłam kurs w szkole New Nails, mogę ich polecić, szczególnie spoko było to że dużo praktycznych informacji
  • dotdotdot 2016.11.09 [13:27]
    Sama myślę o kursie przedłużania rzęs, lubię prace manualne, jestem cierpliwa, więc myślę, że będę się do tego nadawać. Moja przyjaciółka robi hybrydy, też zrobiła sobie na to papier i w sumie ma fajny sposób, żeby sobie trochę dorobić. A hybrydy naprawdę wychodzą jej fajnie. Znalazłam takie kursy przedłużania z efektem rzęs 3d http://www.secretlashes.pl/szkolenia/volume-r ussian-style-2d-8d/ w sumie też nie wiedziałam, ze jest tyle sposobów na to. W każdym razie chyba będę zbierać kasę na to i zainwestuję w siebie.
  • gość 2016.12.07 [14:50]
    Dziewczyny robiłam kurs rzęs 1:1 w New Nails i się bardzo zniechęciłam do rzęs ponieważ na szkoleniu nie nauczyłam się na tyle aby działać profesjonalnie. Postanowiłam podejść do tematu po raz drugi i iść na szkolenie do innej osoby i trafiłam na Patrycje Zielińską do Szkoły Select . Wyjaśniła wszystko od podstaw , nauczyła metody 1:1 zaczęłam to robić profesjonalnie, obecnie jestem zapisana na metode 2:1 mam nadzieje, że będzie mi równie dobrze szło jak z metodą podstawową.
  • zuzka_233 2016.12.14 [20:18]
    Profesjonalny kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 za rozsądną cenę robiłam w Cosinusie. Nie wiem czy we wszystkich oodziałach w Polsce jest taka możliwość ale można sprawdzić na ich stronce. Ja trafiłam na profesjonalną prowadzącą, która krok po kroku wyjaśniała wszystko dokładnie, aktywnie prowadząc zajęcia. Dla szukających kursu jak najbardziej polecam
  • gość 2017.01.10 [08:13]
    wiesz co, ja robiłam w New Nails i jestem zadowolona. Tak samo klientki by moim zdaniem wychodzi mi to fajnie, a zapisujące się do mnie klientki są chyba tego dowodem... Koleżanki z kursu z którymi mam do dziś kontakt potwierdzają moje spostrzeżenia
  • perla1 2017.01.19 [11:09]
    Pewnie, że warto, bo to jest bardzo modne, kobiety marzą o pięknych i długich rzęsach! usmiech.gif Także jak się nauczysz to na pewno będziesz miała klientek - ja polecam Centrum Szkoleniowe Corio w Poznaniu -www.coriocs.pl jeśli chodzi o szkolenia!
  • edi_bora 2017.02.07 [19:12]
    na techniku usług kosmetycznych w Cosinusie można było dodatkowo za darmo uczestniczyć w kursie przedłużania rzęs. tym co szukają czegoś konkretnego i dodatkowo w atrakcyjnej cenie to polecam i myślę że nie będziecie żałować usmiech.gif
  • gość 2017.03.01 [13:50]
    Jasne że warto, pod warunkiem że wybierze się dobrego instruktora. Ja odbyłam szkolenie u Moniki Rząp w Szczecinie i jestem bardzo zadowolona. oto jej stronawww.przedluzanierzes.pl
  • aguleczka12 2017.03.20 [22:29]
    Polecam szkolenia w Szczecinie u Moniki Rząp . To instruktor z tytułami, potrafi wiele nauczyć .
  • alinkaaaa 2017.04.24 [21:34]
    Na szkolenie to tylko do Mistrzyni Polski!! Monika Rząp uczy sumiennie, ma cierpliwość i szkolenia są w małych grupach, polecam!!!
  • ulanela 2017.05.03 [08:29]
    Dziewczyny proszę Was uprzejmie napiszcie czy mając wadę wzroku ( niedowidzenie na jedno oko ) oczywiści noszę okulary -można robić przedłużać rzęsy ? czy to wymaga naprawdę sokolich oczu ; majac okulary korygujące poradzę sobie z tym?
    będę wdzięczna za odpowiedz
  • gość 2017.05.11 [09:09]
    według mnie każdy taki kurs się przydaje, a że ostatnio jest szał na przedłużanie i zagęszczanie rzęs to kurs z tego w Centrum Edukacji Pasja http://mmpasja.edu.pl/ jest jak najbardziej ok. Poza tym ja wychodzę z założenia, że zawsze opłaca się inwestować w siebie i swój rozwój
  • Katarzyna Andrz 2017.05.16 [21:13]
    Szkolenie polecam, ja byłam u mistrzyni Moniki Rząp w Szczecinie. Miła duża cierpliwość,wiedzę i pomału wszystkiego mnie nauczyła. Ja uważam że jak się szkolić to tylko u najlepszych usmiech.gif
  • sarka23 2017.05.22 [13:40]
    ja niestety nie moge przelduzac rzes? ;/ polecicie moze jakies serum, masc, zel, cokolwiek.. bo moje rzesy wołają o pomstę do nieba
  • gość 2017.05.31 [07:18]
    Szkolenie ze stylizacji rzęs jest naprawdę bardzo proste, ale to nie oznacza, że do tych usług każdy musi się nadawać. Zdecydowana większość nadawać się nie będzie. Bo jednak to wymaga precyzji i odpowiedniej techniki, ale spokojnie - wszystko jest do zrobienia.
  • gość 2017.07.05 [13:27]
    dokładnie zgadzam się z tym, że to wymaga dużej precyzji i cierpliwości - jeżeli chodzi o kurs to warto zrobić bo jest na to boom usmiech.gif
    polecam szkolenia w CENTRUM EDUKACJI CREATIVE na Długiej 46 - byłam i jestem zadowolona, dużo się nauczyłam - robiłam metodę 1:1 i 2:1 - cena była w porządku więc myślę, że warto skorzystać

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...