Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alayah

Lek w UK

Polecane posty

Witam, szukam sprawdzonego w UK leku na ostry kaszel mokry mam od ponad 2 tyg i teraz jeszcze katar:( może znacie coś dobrego? dodam, że antybiotyk już brałam i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam kupic tabletki DAY & NIGHT NURS. mocne i postawi cie na nogi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zakrecona
Gdzie je mozna dostac? bo ja kiedys chcialam kupic ale nie znalazlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostanio kupialm osbno na dzien i osobno na noc...dawniej byly w jednej paczce cena wychodzi na jedno jakies 7 funtow. te na noc sa bardzo dobre.przynajmniej ze mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zakrecona
Dzieki za odpowiedz :) Wiem, ze sa dobre bo kiedys jak bylam chora to dostalam je od kolegi. Wlasnie tak jak mowisz na dzien i na noc w jednym opakowaniu. Mowil, ze kupil w Tesco normalnie a nie w aptece wiec szukalam ale nie znalazlam. Teraz mi o nich przypomnialas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zakrecona
Do autorki Najlepiej zapytaj w aptece o jakis syrop. Ja ostatnio stosowalam i mi pomogl ale za cholere nie moge sobie nazwy przypomniec. Czasami kupuje benylin - jest oddzielnie na suchy i mokry kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam to okropne badziewie- wirus czy cokolwiek to jest. Mecze sie z tym od 2 tygodni i czasem mam ataki dusznosci przez to. W panice dzwonilam do Nhs ale kazdy mi mowi( w tym lekarz) ze to jest grypa i kaza mi brac paracetamol, ktory nic nie pomaga. Znalazlam w internecie domowe sposoby na kaszel i robie sobie taki napoj skaladajacy sie z goracej wody, cytryny, czarnego pieprzu i miodu i troche pomaga, w przeciwienstwie do wszystkich lekow i syropow, ktore do tej pory stosowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam niezle zalatwiona i jedyne co pomoglo to byly saszetki beechams plus wit c, i nasz rutinoscorbin, jezeli jest to suchy kaszel to polecam syrop z bootsa, sam miod i cytryna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przynosilam wlasne
najlepiej gdyby ktos ci przyslal flegamine w tabletkach(lekka przesylka) albo poszukaj w polskiej aptece internetowej tutaj. Jest skuteczniejsza niz tutejsze "linctusy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciekawiona weszlam na strone bootsa poszukac tego DAY AND NIGHT NURSE i znalazlam informacje, ze one pomagaja na suchy kaszel, a nie mokry:(. http://www.boots.com/en/Day-Night-Nurse-Capsules-24-Pack_11410/ How do Day & Night Nurse Capsules work: The day time capsules contains an analagesic to relieve pain and fever, a decongestant which helps you breathe more easily and a cough suppressant that helps relieve dry or tickly coughs. The night time capsules contain an analgesic to relieve pain and fever, an antihistamine which dries up your nose and helps you breathe more easily and a cough suppressant that helps relieve dry or tickly coughs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przynosilam wlasne
albo popros w aptece o "chesty cough linctus" - czyli syrop wykrztusny :) Zawsze to lepsze niz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przynosilam wlasne
do go-for-it - wlasnie to mialam napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bardzo pomogllo i kaszel mi wlsnie przeszedl a najgorsza byla dla mnie noc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odp, ale zdecydowałam się na lekarza, który przepisał mi antybiotyk Klaricid i kupiłam sobie Benylin syrop no i zostaje w łóżku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×