Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakladam konto bankowe

Lloyds TSB konto classic zakladal ktos ?

Polecane posty

Gość zakladam konto bankowe

witam jade do londynu 1 raz i chce zalozyc konto w lloydsie.Narazie mam tylko zalatwione zakwaterowanie pracy szukam na miejscu. wystarczy ponoc miec tylko dowod ? napiszcie jak wyglada zakladanie konta bo mam sprzeczne informacj moze znacie jakis oddzial gdzie pracuja polacy w londynie albo jest obsluga w jez polskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialoem konto w lloydsie 0 problemow i wrazie czego mozesz prosic o polska konsultantke/ta w zasadzie z bankami nie ma problemow ani z otwieraniem ani z zamykaniem kont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakladam konto bankowe
a jakie dokumenty kazali wam przyniesc i jak wyglada rozmowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babo placek....
moja znajoma zakladala konto w lloydsie u polaka (chyba mial na imie Lukasz) i przyniosla tylko dowod osobisty(nie wiem czy to bylo tak calkowcie ''legalne'' ,ale on pracowal w tym banku) i zalozyla konto bez problemu,ale to bylo jakies 3 lata temu. a dlaczego akurat chcesz w lloydsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakladam konto bankowe
potrzebuje konto bez oplat mam wynajeta stancje studencka na 3 tyg i nie mam pracy wiec gdzies gdzie mi zaloaza od reki i najlepiej z obsluga pl lloyds ponoc to spelnia i dlatego ogolnie zaloze wszedzie gdzie bedzie za free rachunek i wystarczy dowod czy paszport na zalozenie + obsluga w pl by sie przydala bo dopiero jade pierwszy raz. ale moze polecicie cos innego z takim startem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aachunia
Polecam Nat West.Konto darmowe z karta debetowa, na zyczenie karta kredytowa, on line banking.Jestem z nich bardzo zadowolona.Do otworzenia konta potrzebny jest dowod albo paszport i potwierdzenie adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdjkgdf/g
w Llods tez do zalozenia konta potrzebny jet tylko dowod lub paszport i chyba potwierdzenie adresu ale pewnosci nie mam. jak pojdziesz zalozyc konto to popros o polskiego konsultanta, jesli nie maja to zapytaj czy mogli by ci podac adres odzialu niedaleko gdzie konsultanci polscy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfcjnfkcndfkdckjcnkj
nat west strasznie kijowy ponoc ten bank na jednym z forow polonijnych jest wielki watek o tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfcjnfkcndfkdckjcnkj
Zeby nie zasmieciac Jak wyglada sprawa z nin-em czy pracodwca zalatwia ten numer czy trzeba sie umawiac w job center na te spotkanie z uzednikiem !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa blada
Trzeba się umówić z urzędnikiem. Na spotkanie czeka się ok 2 ty (przynajmniej ja tak czekałam, a wyrabiałam na przełomie marca i kwietnia). Co do konta w banku, byłam w Natwest, i oczywiscie paszport i potwierdzenie adresu ... ktorego nie mam i mam problem, bo nie dosc ze konta w banku nie moge otworzyc, to jeszcze nie moge sie zarejstrowac w przychodni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezorientowany . . .
widze ze osoby zorientowane :) bylem w UK 2 tygodnie zalozylem konto classic (niby darmowe), niestety zmarla mi babcia i musialem przerwac moje wakacyjne poszukiwania pracy w tym kraju :( od tego czasu nie bylem w anglii 3 lata ... wyjezdzajac z UK wyplacilem tylko wszystkie pieniadze, nie zdarzylem zamknac konta. czy cos mi w tym przypadku grozi ? Czy majac karte debetowa mozna zrobic debet ? Czy jest to niemozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfcjnfkcndfkdckjcnkj
blada a co on sie ciebie pytal bo ja tak srednio z ang mozna kogos przyprowadzc to pomocy z tlumaczeniem np osobe z ktora jade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIN : pyta o podstawowe dane
imie, nazwisko, data urodzenia, jak dlugo jestes w UK, czy pobierasz benefity, jesli tak to jakie, czy masz dzieci,jak dlugo chcesz tu zostac (oczywiscie na zawsze:))) i takie pierdoly. spotkanie na NIN trwa tylko kilka minut mozesz wziasc kogos do pomocy, ale jak troche gadasz to sama sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pupa blada
a umawialas sie juz na spotkanie na NIN? bo jesli tak i jesli przyslali ci zawiadomienie z data spotkania to mozesz to uzyc jako potwierdzenie adresu, tylko nie wszystkie banki takie przyjma, czasem musi to byc jakis rachunek, np.za gaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliz
Czy jest możliwość założenia sobie ranchunku w banku Lloyds TSB poprzez internet, będąc jeszcze w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienienie
nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa, jak niezorientowany, czy jak przed powrotem do Polski z wakacyjnej pracy, nie zamknę konta i nie będzie przychodów, to czy będą nakładać na to konto jakieś opłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bedzie.... takie konto moze sobie czekac na ciebie pare lat bez zadnych oplat ani kar... moj brat ktory mieszka w holandii juz od 5 lat ma takie, moja kolezanka ktora wjechala do polski 3 lata temu tez ma i nie maja zadnych problemow. brat ostatnio byl nawet w anglii i poszedl do banku zmienic adres na holenderski bo karta bankomatowa stracila waznosc i tez nie bylo problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha no i w kazdym banku beda wymagali dowodu lub paszportu i potwierdzenia adresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×