Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odkryta prawda o emigracji

Lokalni muszą zarabiać więcej niż polacy i inni emigranci

Polecane posty

Gość odkryta prawda o emigracji

bo lokalni to takie peezdy że by nie dali rady przeżyć za niską pensje. To jest nie lada wyczyn przeżyć za minimalną np. w takim Londynie i jeszcze odłożyć hajs, tego lokalne niemoty nie potrafią a polacy to mistrze zaradności. Lokalni dlatego mają płacone więcej, nie dlatego że są tego warci ale z litości aby nie skończyli pod mostem, bo to tumany i leworęczne niemoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty p********z? Jakie filozofie o 5 rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokalni nawet domu w uk nie umieja wybudowac. Wszystko nakradli przez stulecia w afryce i usa. Buahahaha co za poj!epany kraik zwany uk. PL zawsze górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sobie tam siedź i zamknij paszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co ty p********z? Jakie filozofie o 5 rano smiech.gif Zgłoś następny tuman z polskim magistrem który nie wie że są INNE strefy czasowe niż tylko środkowo europejski czyli polandeszowy czas. Zrozum debilu że jak w polandeszu jest 5 rano to na świecie jest każda inna godzina dnia i nocy zależnie od położenia geograficznego. Że takich debili produkują w polandeszu to po prostu WSTYD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lokalni nawet domu w uk nie umieja wybudowac. Wszystko nakradli przez stulecia w afryce i usa. Buahahaha co za poj!epany kraik zwany uk. PL zawsze górą. >>> lokalni to debile i trzeba ich kosić na kase ile się da, selekcja naturalna, debile wyginą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz polski debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie, od razu po wyplacie wysylac kase do PL. Jak wszyscy beda tak robic to ich banka mieszkaniowa pie/rdolnie w koncu i TAK TRZEBA ROBIC!!! ku/rwa nie moze byc tak ze dom klasy BER F w uk kosztuje 400k funtów to sie ku/rwa w pale nie miesci zeby placic ponad 1.5mln za dom kiedy w pl mozna kupic trzykrotnie taniej. A w ogole tylko po/j/eb chcialby tam mieszkac bo ch!ujowa pogoda i milion ciapatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to z jakiej strefy czasowej pisze autor? :P chcesz powiedzieć że siedzi za granicą i szczeka na tych co siedzą za granicą? No i udaje eksperta od lokalnych w Londynie, bardzo podejrzane ahahah Ekhm....No oczywiście pieprz dalej o strefach czasowych. 90% tutaj piszących jest albo w UK albo w PL, ewentualnie Skandynawia czy Niemcy, ale oczywiście teraz pojawił się ktoś z innej strefy czasowej. A może z Marsa, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczekacie to wy emigrusy na tych ktorym wyszło w PL. A wam nie i macie ból doopy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak sobie tłumacz polski debilu. Zgłoś Gnij w polandostanie tępa świnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś popatrz na mape gdzie jest jaka godzina gdy w PLU jest 5 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to akurat różnie bywa. W sklepach pracuje pełno "lokalnych" (no i Polacy też) a nie sądzę, żety tesco, lidl, czy np h&m, next, the body shop itd itd dawali na godzinę więcej niz 8,50... ja jestem Polką i mam na godiznę więcej niż tacy lokalni. mam 9,80- wiem szalu nie ma ale jest spoko. moj facet zarabia na godzinę 12,40. jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UKu lokalni nie wstają z łóżka za mniej niż 3000f netto, wolą na benefitach ciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mowa o ogóle, nie poszczególnych sytuacjach, więc nie pękaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokalni w uk to leniwe bydło. My w PL jestesmy bardziej pracowity naród dlatego domy mamy piekne a w uk mają domopodobne rudery z grzybem i mchem na dachach. Tak bylo jest i bedzie. Za 50lat przegonimy uk. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ty debilu nie tłumacz mi co to strefy czasowe (głupia wymówka bo na 100% jesteś tym psycholem z PL). skoro jesteś autorem (Ehem...) co robisz tutaj o tej porze? :D jeśli nie jesteś autorem to się nie wtracaj bo skąd możesz wiedzieć skąd autor pisze, co nie? Tak czy inaczej nie rób z siebie większego idioty bo wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osrus juz sie zagotował bo u niego o 5 rano nie dziala jeszcze internet wiec nie moze sobie ci/ota wyobrazic ze internet tez o tej godzinie działa:D je/bane nieuki w uk :D s/ram na was wielkim gó/wniachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy debile z PLu
gość dziś pracowici polacy z kredytami na 150 lat i hooj z tego? lokalni leniwi i mają racje, na hooj je/bać na lewackie rządy (podatków w hooj ) i na bankowe procenty, trzeba być debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaczkowe normy
Polaczki #1 w prześciganiu się w przebijaniu normy za minimalną, tępe bydło, koorfy bez mózu, hooj wam palantom w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś peezda i pedał
gość dziś to pedały też wiedzą co to strefy czasowe? co ty powiesz, burhehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w PL dopiero od 2010 macie internet tępaki, tak to jest w średniowiecznej wiosce gdzie psy doopami szczekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy debile z uk
na 150lat to ty masz kredyt celu:D ja mam na 30 domyslnie i splace szybciej bo podwyzka pensji byla ostatnio a ty bedziesz je!bał 150lat na twoj obskurny flat bez tynku w uk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedały? Hmmm w sumie lubię facetów więc jestem pedałem. Twoja matka też jest pedałem (idę twoim tokiem myślenia). Wiesz...A teraz idź może popatrzeć na strefy czasowe żeby w końcu odpowiedzieć (zmyslic) gdzie to nie mieszkasz żeby nie było że o 5 rano biadolisz na kafe )co czyni cię super przegrancem btw więc nie dziwię się że się tak bronisz hah) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora- napisz jeszcze raz, z sensem bo ten pierwszy post to chyba po czymś wątpliwej jakości pisałeś. Aha....I taka rada od starszej (wnioskuję ze jesteś małolatem) koleżanki : zmień dilera bo płacisz za niezłe gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze tak jest :P Prawda, jak masz więcej kasy to zazdroszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coupe w PL zazdroszczą kasy emigrantom, to fakt. Niby próbują tutaj nam desperacko wmówić że jest inaczej, ale wystarczy zobaczyć jaki jest ton wypowiedzi. Szczeniackie wyzywanie, próba zwrócenia uwagi i wyzwiska. Zazdrość aż się wylewa. Najlepsze jest to jak żyłka im pęka bo sobie zdadzą sprawę że ktoś zarabia 2k-3k (co w UK a przynajmniej w Londynie to nic). Już sobie w główkach przeliczaja na złotówki :D a potem na rupie żeby się jeszcze bardziej podkręcić ahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy debile z uk wczoraj tępaku osrany z twoim magistrem i klitce 35m2 w bloku z lat 70tych na 30 letni kredyt, spłacisz to może do emerytury lewaku i peezdo, co ty wiesz o normalnym kraju jak na google maps podróżujesz palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy debile z uk
W klitce to ty mieszkasz londynski wabiszczurze :D gnij na wygnaniu antypolska peeezdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×