Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lokalni też nawzajem obrabiają sobie doope, więc nie tylko polacy polakom

Polecane posty

Gość gość

nie pękajcie, koorfy są wszędzie w każdej narodowości, nic wspólnego z narodowością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokalni tez obrabiają doope Polakom, i na odwrót z tym ze lokalni sie wspierają, Polacy nas no i nikt z lokalnych Polaków nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero to odkryles czy dopiero teraz nauczyłeś się języka na tyle żeby zrozumieć to co mówią lokalni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pl wszystko jest tansze. I duzo znajomych wiec inni nam w grupie nie podskocza. Gnij w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaków nie lubią. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie tak zauważyłam że Polaczki nawet za granicą trzymają się w kupie (grupka polskich desiarzy to popularny widok). Jak jeden się zawieruszy w tłumie to wielka panika :D śmieszne jest to że dorośli faceci nie czują się na tyle odważni żeby samemu wyjść na ulicę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciskam na klate 80kg a ty zazdroscisz przyglupie bo jestes chuchrem i nie masz znajomych ukowski pedale:D gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zna sztuki walki to takiego pakusia może powalić nawet taki patyczak jak ja :D muskuły ci nic nie pomogą ;) ciekawe jakby się twoja kupa znajomych śmiała jabys został powalony przez małą kobietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:04 sztuki walki mogą pomoc z pojedynczym frajerem jak otoczy cie grupa chłopów z maczetami to gowno zrobisz [cześć{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha rozumiem, że chodzisz zawsze otoczony swoimi przydaupasami bo boisz się że twoje muskuły są tylko na pokaz i nie dałbyś rady kobiecie? Aha...No i te maczety :D :D dobre, dobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17:04 sztuki walki mogą pomoc z pojedynczym frajerem jak otoczy cie grupa chłopów z maczetami to gowno zrobisz [cześć{ Zgłoś Dlatego bez kałacha od ruskich nie wychodze, może mnie i 100 otoczyć, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli sam trzesiesz portkami :D c**aaaa ahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×