Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Londyn

Polecane posty

Gość gość

Pensje w Londynie sa niższe niz koszty wynajmu mieszkania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, ale tępe blendziory dalej tam cisną :D tepe polskie uje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polsce jest pieknie. Piekna przyroda. Nie jakies zasyfione dzielnice jak w uka, Dobrze wykorzystujemy fundusze unijne. Uka nic nie umie wykorzystywac. Tłuki nie umieja w polsce pracowac i uciekaja za granice na latwizne :D Tam tazdy ciapaty ma 1200f. Wielka mi rzecz phi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy angole was nienawidza smiecie. Zabraliscie anglikom miejsca pracy ale angole to kulturalny narod i wprost wam nie powiedza tego ze jestescie kundlami Europy ale z innymi angolami mówia jasno. Jak dobzre ze BREXIT niedlugo i polaczki wracacie do PL, cos sie dla was znajdzie faking forejnas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba zebkomus (np. mi) przybedzie nowe obywayelstwo ktore zasponsoruje pracodawca Bo w Anglii ceni sie pracownikow i jak ktos jest dobry to zrobia duzo zeby zatrzymac. Wiec juz wniosek o obywatelstwo zlozony, materialy przyszly, rozmowa za 2 miesiace i bum! jad bingola na nic bo innym sie za dobrze powodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co ci tępa swinio da obywatelstwo :D akcentu nigdy sie nie pozbedziesz kiblomyju :D zawsze bedziesz facking forejnas hahahaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko to mu pozostalo :D pocieszanie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszaj sie perdylu z uk :D bezzębny forejnas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad u Ciebie ten kompleks akcentu?! W sensie wiem skad, bo z braku jakichkolwiek umiejetnosci jezykowych wykraczajacych poza podstawe. Ale ne sadze zeby Ci kiedykolwiek przyszlo do glowy ze ludziom spoza wiochy gdzie Cie wychowaly wygladaloby no to, wilki, na tym nie zalezy? Ze zyjemy w kraju gdzie malomiasteczkowy rasizm i zakompleksienie jak u Cuebie Nic nie znaczy? Nawet mi Cie troche szkoda, miec zero samooceny i chowac to za maska chamstwa. Ale nie przejmuj sie, popracuj nad tym i moze pewnego dnia bedziesz jak inni- zadowolony z tego kim jestes. A poki co, nie daj sie tym wszystkim kompleksom ktore Toba miataja i wzbudzaja taka nienawisc do tych wszystkich ludzi ktorzy osiagneli to czego ty zawsze chciales. Powodzenia. A ja i moj obcy akcent z ktorego jestem dumny sobie jakos poradzimy w tej globalnej wiosce gdzie czlowiek jest oceniany wg innych kryteriow niz w Polsce. Bo Tu nie chodzi o znajomosci, wbijanie noza w plecy, pochodzenie itp. Tu sie docenia ludzi za ciezka prace- cos czego Ty nigdy nie zaofwrowales wiec Cie wylopali spowrotem do mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
londyn srondyn :D beka z bezzębnych osrusów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, czyli znowu odpowiedz powyzej trafila w samo sedno, tak gdzie zabolalo kolege- w jego niespelnione najskrytsze marzenia- I teraz denna odpowiedz nie Na temat ale za to z hejtem. Typowy wiesniak ktory byl nieporadny Na emigracji I Musial wrocic Bo nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jakie pensje. jak siedzisz na kasie w poundland to moze i owszem ale chyba po pensji kasjerki w Biedrze nie s podziewasz sie, ze sie utrzymasz i bedziesz zyc wygodnie w warszawie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Londynie bylam z 2 tygodnie, ladne miasto ale za duzo ludzi. mieszkam w Walii i kazdego dnia zachwycam sie bardziej. masa parkow, kazdy park wyglada w jak platny ogrod botaniczny w polsce. tu jest po prostu standardem i norma. muzea za darmo, zycie tansze i spokojniejsze, leki za darmo, nawet za recepte nie place jak w anglii. kocham ten kraj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palcie wiecej papierochow to bedziecie w wieku 40 bezzebni jak bingol :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pale, skad w ogole taki komentarz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol! A ty masz wąsy? Bo każdy polski szczur musi obowiązkowo wąsy mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajem 1 bedroom flat czyli mieszkania z 1 sypialnia to w Londynie od 1100 funtow w gore w zależności od dzielnicy. Za większe mieszkanie płaci sie oczywiscie wiecej. To tylko czynsz. A ile wynoszą średnie zarobki? Nawet jesli ktoś ma 2,000 mc na rękę co juz jest dobra pensja to wcale nie poszaleje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, a w PLu mozna poszalec za 1500zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnicy systemu
Londyn to bagno, nie rozumiem z jakiego powodu wszyscy tam walą, jaki sens pchać się w miasto z ponad 20mln ludzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pasuje na razie Londyn ale może za kilka lat jak stuknie mi 30tka to się wyprowadze do innego miasta, myślę nawet o innym kontynencie. Z mojej pensji spokojnie bym opłaciła studio czy one bed ( 1/3 pensji by poszła pewnie) ale mam swój dom wiec place grosze. Jak ktoś robi za minimalną to wiadomo ze jak nie ma kogoś z kim mógłby wynająć to będzie się gniesc na pokoju. Ceny ida w gore i cieszę się ze mi się udało skończyć studia, kupić dom i dostać dobra prace przed tym jak to wszystko zaczęło rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo w PL kto by zarabiał mniej niz 4k na reke, widocznie jesteś tępym przygłupem co rzucał w szkołę kamieniami :D tępy osioł na zywaku w uk i jeszcze się ciul podnieca ze funciki dostaje :D:D hahahahhaah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - jaki ty p*****lnięty, że hej, na wuj ci te twoje fakultety pieprzony tępaku, zarabiających mniej jak 4 tys. mamy ci w naszym kraju masę ludzi, ja po 37 latach pracy mam 1500 zł, widocznie masz kogoś z rodziny przy krycie kiedy tak zarabiasz, bo w naszym pieprzniętym kraju tylko złodzieje, kłamcy, oszuści mają się dobrze, pozostali uczciwi klepią biedę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy dzisiejszych cenach nie da sie zyc w Londynie z najnizszejv to tylko jakieś 900-1000 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet nie wiem ile w Polsce zarabiają moi znajomi czy dalsza rodzina (bliższa mam tu) bo mnie to po prostu nie obchodzi. Wiem, że pracy w PL bym nie miała bo nawet taki zawod tam nie istnieje wiec zostaje w UK i tyle :D smiesza mnie ludzie którzy się tutaj rzucają bo ja ze swoim życiem jestem szczęśliwa wiec jakiekolwiek obelgi spływają po mnie jak woda po kaczce haha a Londyn jest drogi i nie dla każdego. Z minimalnej bym się na pewno tu nie utrzymała bo same drobne wydatki przekraczają 1k a co dopiero czynsz, dojazd, rachunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minimalna to 900-1000 mc do reki . Wynajem ciasnego pokoju w Londynie (2016 r) min 500 (w tej cenie juz coraz ciezej cos znalezc) -600 mc. Metro 150-200 spokojnie. Reszta nie wystarczy na pozostale rzeczy typu :dobre jedzenie, ubrania, buty, chemia, telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto bez wyksztalcenia pcha sie do jakiejkolwiek stolicy?????? a zwlaszcza do jednej z najbogatszych na swiecie??? sprobuj byc panem Warszawy pracujac jako kasjer w Biedrze, albo sprzatacz ulic, a potem wypowiadaj sie na temat Londynu :O moja znajoma jest pielegniarka w Londynskim szpitalu jej facet managerem w jakiejs fabryce, wynajmuja mieszkanie jakies 30 krokow o Big Bena; kumpel programista tuz po studiach czyli praktycznie zerowe doswiadczenie w zawodzie, przyjechal do Londynu i po 2 tygodniach dostal prace w City, rocznie ma dokladnie 55tys , jego laska pracuje w swoim zawodzie tez w City, z 2tys na reke, a ze koles nigdy nie zyl dla szpanu, to wynajmuja 2 pokoje w 3 strefie, zyja bez wyrzeczen i odkladaja z 3 tys bo i tak nie maja na co wydawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaaa. Pielegniarka i manager zyja w centrum Londynu, gdzie za 2000 mc mozna ciasna kawalerke tylko wynajac co najwyzej. Kolo Big Bena ha ha ha :D Wasza fantazja nie zna granic. Drugi przyklad tez dobry. Para zyje za 2000, bo druga wyplate czyli 3000 odklada, sam wynajem 2 bed w 3 strefie od 1400 w gore , 600 na bank starczy na pozostale rachunki, ubrania, telefony, dojazdy itd . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domopodobne szałasy są w londynie- całe flaty z walącymi się, powykrzywianymi, źle ogrzewanymi pseudo mieszkaniami w których gnieździ się wielodzietna, angielska i emigrancka hołota. My Polacy mieszkamy w peiknych domach, wraz z rodzinami o setkach lat przebogatej historii. Na każdym kroku widać finezje i dobry smak. Polscy budowniczy są najlepsi na świecie. Pojedyncze kurki to historyczna tradycja. Polskie rodziny właśnie takie chcą i chętnie płacą za to wyższą cenę niż za ordynarne, prymitywne anglosaskie wynalazki dla biedoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×