Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koordynator Opieka i Zaufanie

LUKSUSOWA OPIEKA DLA OSÓB STARSZYCH na terenie Warszawy

Polecane posty

Gość koordynator Opieka i Zaufanie

Dzień dobry Nazywam się Anna Bartuszek. Jestem Koordynatorem warszawskiej firmy OPIEKA I ZAUFANIE. Jak już sama nazwa wskazuje - zajmujemy się zapewnianiem opieki dla osób dorosłych, starszych. Jest to firma, której profil zdecydowanie różni się od podobnych ofert. Oferujemy oczywiście podstawową opiekę tj. - rehabilitację, pomoc w domy, podawanie leków, sprzątanie etc. Jednakże, z naszą opieką, poszliśmy zdecydowanie dalej w zaspokajaniu potrzeb naszych Podopiecznych. W miarę potrzeb i cyklicznie u naszych Podopiecznych pojawiają się np. fryzjer, masażysta, psycholog, lekarz, hydraulik etc. Grono naszych Opiekunów to obecnie grupa ok 50 osób - z doświadczeniem pielęgniarskim, fizjoterapeutycznym, pedagogicznym etc. Naszą ambicją jest - zadowolenie i radość malująca się na twarzach naszych podopiecznych. Zapewniamy opiekę i pomagamy w opiece. Jeżeli możemy być pomocni Waszym Bliskim - proszę o kontakt Z poważaniem Anna Bartuszek koordynator@opiekaizaufanie.pl GSM 509 946 472 WWW.OPIEKAIZAUFANIE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile płacicie pracownikom
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ona ma to zgłosic
800 zł brutto za cięzką pracę po 16 godzin z weekendami z pełną dyspozycyjnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuję fałsz
gdzie poza Polską leży Warszawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ona ma to zgłosic
zadzwoń do nich to się dowiesz, jak bedziesz się zatrudniac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koordynator Opieka i Zaufanie
Wynagrodzenie zależy od oczekiwanego czasu pracy, zakresu obowiązków i, rzecz jasna, kompetencji. W tej chwili mamy komplet pracowników. To ogłoszenie skierowane jest do potencjalnych zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie o orientacyjne
ceny uslug - osoby chcace z nich zkorzystac to na ogol rencisci i emerycie, wiec to jest dla niech szalenie wazna sprawa. Znam np osobe, ktorej taka opieka jest potrzebna - wyprowadzanie na spacer, zakupy, sprzatnie. Jak nalezy rozumiec slowo: luksusowa- czy luksusowy standart uslug, czy tez luksusem sa ceny? ] \Czy mozna prosic o pare orientacyjnych cen - np sprzatanie , zakupy,spacery, zalawtwianie spraw w urzedach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma nie umie wywiązać się z umowy oczekują i wymagają a nie umieją nawet zapłacić.Czekam na wypłate od nie wiadomo kiedy a nic jeszcze nie dostałam.A wywiązałam się z pracy z należytą starannośćią a firma nic.Za darmo to nikt pracować nie będzie.Dodam że pracowałam w firmie w Poznaniu.Mają dzisiaj ostateczny termin jak nie zapłacą to zostaną zgłoszeni i do inspekcij pracy i sprawa trafi do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie same standardy oferuje zakład opieki i rehabilitacji na Bobrowieckiej 9 i jest o wiele tańszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż tam pracował prawie 4 lata na umowie śmieciowej. Z różnych względów nie toczyliśmy boju o tę formę zatrudnienia. Ale po tym jak zostaliśmy potraktowani teraz poszliśmy do Sądu Pracy o uznanie stosunku pracy. Ładna strona internetowa, Pan Tadeusz Marciniak - Prezes wypowiadający się z wrodzoną sobie i wyuczoną manierą. Ale firma to pozory pracy i godności. A do tego wyzyskiwacze. Mąż pracował na własnym laptopie, własne łącze do internetu. A samochód jaki dostał to jeżdżąca trumna - tico. Zresztą miał tym samochodem bardzo poważny wypadek. I po tym wypadku wszystkie działania firmy zmierzały do pozbycia się mojego męża. Cała ta otoczka jaką tworzy Prezes Marciniak to żenada i pozory. Wszędzie oszczędności. Mam nadzieję, że swoje już wywalczymy na sali sądowej. Pan Tadeusz nie przewidział jednego, że ma we przeciwnika - a ja ponad 10 lat jestem kadrowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angor
A korzystał ktoś z usług GoldCare? To są usługi opiekuńcze, Warszawa. Potrzebuję opieki na kilka godzin dziennie, ewetualnie na tydzień z powodu wyjazdu służbowego i bardzo zależy mi na czymś rzetelnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwonilam, ceny za opieke zaporowe. Kogo z emerytów na to stac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polia123
My korzystamy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ceny są ustalane indywidualnie, więc nie da się jednoznacznie stwierdzić czy są wysokie czy niskie, a poza tym, dzieci mogą pomóc z opłatami, tak jak robimy to my. Wszystko jest tam bardzo profesjonalne, szkoda, że nie zdecydowaliśmy się na to wcześniej, bo mama była już o krok od depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekal
Całe szczęście, że udało wam się uniknąć depresji, to okropna choroba, często bardzo lekceważona. My zastanawiamy się nad opieką, najpierw chcieliśmy zacząć od pielęgniarki w ramach NFZ, ale chyba jednak zdecydujemy się na Gold Care, bardzo podoba mi się ich oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam to jakiś Armagedon ta cala agencja, nie informują że opieka się nie zjawi , umowa pisana chyba przez analfabetę , brak pracowników o wykwalifikowanych to można pomarzyć ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiało możesz skorzystac z www.domnaddolina.pl, bo tam seniorzy mają w pełni zapewniona opieke na najwyższym poziomie. Cieszą się dobra opinią , wiec można być spokojnym o swoich bliskich, gdy tam się znajduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.senior-residence.pl są naprawdę super, moja mama jest tam szczęśliwsza niż jak siedziała w domu. Ja dużo pracowałam, mój mąż zresztą też, dzieci prawie dorosłe, a tata już dawno zmarł, to naprawdę dobre rozwiązanie dla osób starszych i schorowanych, co potrzebują fachowej opieki całymi dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za lata współpracy, szkoda zę koniec jest taki a nie inny. Było miło i profesjonalnie z Państwa strony. Opiekunki a było ich z 9 były różne. Pani Ewa jest osobą bardzo opiekuńczą i obowiązkową, wymaga jednak stanowczości od zatrudniających, w zakresie wykonywanych prac, tak by nie realizowała własnych pomysłów za często. Jeszcze raz dziękuję za współpracę (szczególne podziękowania dla Pana Jacka koordynatora) z poważaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pragnę w swoim i mojej mamy imieniu serdecznie podziękować za wieloletnią współpracę i bardzo profesjonalną opiekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jakiego emeryta na to stać? :(. Dobrze, jak ktos ma bogate dzieci, inaczej nie ma jak życ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, ze my jako dzieci jesteśmy zobowiązani pomóc, ja bym nie potrafiła inaczej :) mam rodziców również w www.senior-residence.pl nie musze w końcu się martwic, ze czegoś im zabraknie bo ja i mąż jesteśmy długo w pracy (często po 12h, a mamy jeszcze dowie dzieci) . Bardzo polecam, świetny dom opieki, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania005
My korzystamy z opieki domowej z http://medikarhomecare.pl/ jeśli chodzi o naszą babcię. Co prawda jest jeszcze samodzielna i za wszelką cenę nie chce się do nas wyprowadzić, ale wiek robi swoje, dlatego codziennie na parę godzin przychodzi do niej opiekun, który pomaga z zakupach czy w takich codziennych czynnościach. Poza tym ma towarzystwo :) Sprawdza się to naprawdę dobrze, babcia dzięki temu sobie dobrze radzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztofpokoj
Warto sprawdzić sobie http://goldcare.pl ta firma zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych opiekunów osób starszych, ma bardzo dobre opinie. Można zdecydować się na opiekę całodobową, dzienną albo weekendową, dają dużo możliwości do wyboru.Posługują się specjalnym systemem wspierającym opiekę, który kontroluje pracę opiekunów i parametry życiowe podopiecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majont442
W Poznaniu zdecydowanie https://www.jesiennie.pl. Widać, że naprawdę mają pojęcie o tym jak się zaopiekować osobą starszą z wieloma ograniczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×