Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nerwowa_jak_diabli

Magnez, potas, witaminy. UK - jak zwykle :)

Polecane posty

Gość nerwowa_jak_diabli

Dziewczyny, ratunku! Mam ostatnio dosc skomplikowana sytuacje i zrobilam sie nerwowa jak wszyscy diabli. Wiem, ze na takie stany nerwowe pomaga magnez i potas. Czy kupie je w UK w aptece? A moze cos mi poradzicie, co moglabym na takie stany nerwowe zazyc? Musze cos zadzialac bo ze mna ostatnio ciezko wytrzymac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milosc francuska
ASPARGIN zawiera magnez i potas. Ja kupuje w polskim sklepie bo tu nie znalalam takiego zestawiena ale moze zle szukalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwowa_jak_diabli
No wlasnie, ja w Bootsie znalazlam magnez i potas ale osobno :D ze tak powiem. A chcialam jakis kompleks tego badziewia, lyknac jedna tabletke a nie bawic sie z kilkoma :O Tam, gdzie sprzedaja leki farmaceuci byla kolejka, spieszylam sie wiec....szlag mnie trafil oczywiscie i wyszlam :D Juz nie daje sobie rady normalnie, wszystko mnie wkurza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizimizi777
ja kupuję z polskich aptek internetowych uk,wpisz w google polska apteka uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizimizi777
polecam chela magnez ,mozesz kupic melise,nervosol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz sprobowac
re-energise, tabletki multiwitaminowe musujace z bootsa albo sklepy ze zdrowa zywnoscia, ja tam kupuje magnez, vit.b6, vit.B complex - bez problemow, leki oslonowe bez problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwowa_jak_diabli
Dzieki :-) donkapatke juz pisalam, bylam w Bootsie, nie znalazlam na polkach nic co mi odpowiada a farmaceuci mieli kolejke a ja nie mialam czasu. Boje sie, ze GP mi wladuje jakies leki a ja wolalabym jakies magneziki itd. Mam po prostu dosc nerwowy czas w tej chwili i to sie przeklada na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zaraz z góry zakładasz, że lekarz wpakuje Ci jakieś leki? Przecież, możesz powiedzieć, ze potrzebujesz jakichś witamin na uspokojenie.Lekarze w Anglii z reguły pytają się co chcesz i jeśli chcą Ci coś od siebie przepisać to się pytają za w czasu czy zgadzasz się na taki typ leków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeśli Ci się wydaje, że na nerwy pomoże Ci tylko magnez to jesteś w błędzie.Jeśli jest tak jak piszesz, ze jesteś ostatnio bardzo podenerwowana, to na pewno jakieś antydepresanty Ci pomogą. Ja jestem tego przykładem, brałam leki na nerwy, bo też przechodziłam pewne problemy i lekarz przepisał mi Fluoxetine i teraz jestem całkiem inną osobą a tych leków nie musisz brać całe życie tylko do czasu aż poczujesz się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczka prochu
napij sie melisy na uspokojenie, idz na basen, do lasu, wycisz sie, sztuczne tabletki ci g... pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaAnia
Tak, magnez i potas pomagają na nerwy, ale i też na różnego rodzaju skurcze. Ja miałam problemy z nerwicą i ze skurczami nocnymi nóg i zaczęłam brać Chela Mag B6 i wszystko ustało. Jak dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritka18
ja znalazłabym sposób na te nerwy, trzeba wykorzystać tą (niekorzystną) enegię która w tobie drzemie. Zrób coś szalonego, wyżyj się, zmęcz a endorfiny zastąpią te wewnętrzne nerwy. Dzięki temu nie wydasz dodatkowej kasy na jakaś chemię, a jedynie pozytywnie na siebie wpłyniesz. A jak już chcesz coś na poprawę humoru to suplement slimxl posiada takie tabletki poprawiające humor, być może zadziałają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz sklepu z suplementami to sprawdź na https://www.aptekanowa.com/ . Duży wybór. Mają siedzibę w Luton i sprawnie wysyłają towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×