Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkwkoo

Mam dosyć życia w Polsce. Pracuje i na nic mnie nie stac;(((

Polecane posty

Gość kkkwkoo

Mieszkam w Warszawie. Zarabiam 2 tys netto. Nie stac mnie na wyjscie do kina, na kawe, zadko kiedy i wystarcza na jakis ciuch. Mam dosyc tej wegetacji. Chcialabym wyjechać z tego chorego kraju;((( Ale nawet nie wiem jak wyjechac bo kasy nawet nie mam nic nie mam. Mam dosyc, nie chce mi sie zyc;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw poszukaj innej pracy - lepiej platnej, po co od razu wyjezdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkwkoo
Szukam od trzech miesiecy i nic! A jak jest to na umowe zlecenie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz wyksztalcenie i ile lat doswiadczenia? mozesz tez mieszkac w innym miescie, gdzie utrzymanie jest tansze taniej jest zyc we 2 osoby, wtedy koszty przynajmniej mieszkania i rachunkow dzieli sie na pol jest tyle rozwiazan - nei ma co sie lamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkwkoo
Akurat jestem singielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chodzilo mi o partnera - moze byc kolezanka, lub kilka osob w 1 mieszkaniu - wazne by potrafili sie dogadac. chociazby na www.gumtree.pl jest duzo ogloszen o poszukiwanych wspollokatorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
nie wiem dlaczego wszyscy z polski chca wyjechac,ja ten blad zrobilam i zaluje.zarabiam 1350e,czynsz i swiatlo 650,-benzyna 150,-inne ubezpieczenia 100,jedzenie na miesiac 300 i co zostanie?wegetacja.ten ma lepiej kto wyjechal 20 lat zpowrotem i niech nikt nie czaruje.owszem mozna zyc taniej w 5-ciu na jednym pokoju ale tak zyc moge i w polsce.tu nie rosna pieniadze na drzewie jak twierdza hipokryci,tu jest twarde zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie mozna sobie ukladac w Polsce i zagranica. wszedzie sa plusy i minusy ale wszedzie trzeba sie starac i walczyc wciaz o nowy i lepszy byt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkwkoo
dziwne.. bo moi znajomi mieszkaja w Uk i zyja lepiej niz ja. Stac ich na wynajecie mieszkania, auto i jeszcze wycieczki zagraniczne. A mnie nie stac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
WEZ POZYCZKI I TEZ CIE BEDZIE STAC-propaganda nie ma granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oeoerrr
Wy myslciie ze w Polsce sie super mieszka tak? Dajcie spokoj. Tylko wyjazd zagranice! Polsce nie ma co szukac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
to wyjedz kto cie trzymie i skosztuj tego miodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkalam kilka lat w warszaw
ie kasy po odliczeniu opłaty za akademik zostawało 600-900zl, zalezy od roku, i jakos zle nie było. oszczednosci nie mialam, najdrozszych ciuchow i kosmetykow tez nie, ale na normalne wydatki starczało, jakbym lubiła kino, to bym chodziła. 150 miesiecznie na silownie placilam i bylo co jesc, za co pojsc na zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkalam kilka lat w warszaw
albo płacisz kosmiczny czynsz albo nie umiesz zorganizować swoich wydatków jakie masz mieszkanie? moze zamien na mniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
a ile pozyczek nabralas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie pierdziel i nie siej propagandy,druga opcja auto z tankschteli za 500 e i meble z spermila mozesz miec i w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslisz ze za granica jest tak slodko?Ja mieszkam w niemczech i tez mnie niestac na wycieczki za granice,ostatnio tylko na debecie jedziemy bo jest tyle oplat.Chyba ze bedziesz na czarno i tak jak Taka ona z daleka -powiedziala w 5 mieszkac to wtedy cos odlorzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
DORI 9-----NIESTETY PRAWDE PISZESZ ale polacy dalej wierza w rozowe aniolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maćkowy potwór
Jak słyszę teksty: za dużo jest marud w tym kraju to mnie szlak trafia. Ktoś kto zaczyna w Polsce od zera czytaj nie ma mieszkania po babci ani pracy w rodzinnej firmie moim zdaniem ma przewalone. A ile jest takich co nie stać ich na wynajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu lotka
a ja tez w Niemczech i jedyny luxus na jaki moge sobie pozwolic to tydzien nart w Austrii , a potem jede na debecie , by sie kurka wyrownalo , dobre czasy to tu byly kiedys!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
oj ludzie ja auto potrzebuje do pracy nie do szpanu,a czynsz placisz w zaleznosci od regionu gdzie mieszkasz ,jezeli nie masz innych oplat to nie wiem jak zyjesz.mieszkanie mozesz miec i za 150 e,ale jeszcze nie zjechalam tak nisko zeby w piecu palic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcshl
"maćkowy potwór Jak słyszę teksty: za dużo jest marud w tym kraju to mnie szlak trafia. Ktoś kto zaczyna w Polsce od zera czytaj nie ma mieszkania po babci ani pracy w rodzinnej firmie moim zdaniem ma przewalone. A ile jest takich co nie stać ich na wynajem?" jest dokładnie tak, jak piszesz; albo pomoga ci rodzice, albo się bujasz całe życie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszenssssssssss
To wracaj do polski jak ci tak zle w tych niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszenssssssssss
To bylo do tu lotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu lotka masz racje-my pojechalismy na tydzien do polski na swieta tylko a teraz niemozemy sie odkuc bo tej kasy brakuje ciagle.W tym roku znow nas niestac na wakacje za granica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu lotka
mozesz mnie , a co przyjezdzasz i na dzien dobry prace Ci daja i mieszkanko , to kurka -przyjade! Tam sie dokuwalam 6 lat od zera i srednia ochota znow od zera startowac , ale nie chrzancie , ze tak sie super zyje!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralitralalalala
ja 3 lata temu wynajmowalam mieszkanie w Warszawie na Ulrychowie, 2 pokoje za 1300+opłaty. dojazd do metra w 15 minut. mysle ze kawalerke w gorszej lokalizacji bys znalazla i byloby kilkaset zlotych do przodu, moze i wiecej czasu na dojazd, ale dzieci nie masz to co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ona z daleka-niestety ludzie jeszcze takie maja myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
1300 za mieszkanie to trzeba miec nasrane w glowie,ja tez moge za 1300 tu wynajac i potem plakac ze mnie nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
fuck nie wstawiaj operetek-zarobi 1200 na 5-tce,pobiera rbl-geld do tego niejedna fucha na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×